אופיס דיפו

אופיס דיפו - 3 כוכבים
6 תגובות
דרך שמחה גולן 54, גרנד קניון, חיפה
נשמח לשוחח: 04-8123888  , 

6 תגובות על אופיס דיפו

5 כוכבים
חנות נהדרת לקניית מוצרים לבית הספר. את כל הקניות לבית הספר אני עושה שם, קניתי לילדים שלי בחנות זו מחברות, עטים, עפרונות, מחקים, קלסרים, מספריים ומה לא... יש בחנות את כל הציוד שדרוש לבית הספר. במידה ונגמר או שצריך עוד משהו במהלך השנה- אני קופצת לחנות וקונה. נהדר לקנות שם ויש בחנות צוות עובדים נהדר שעוזר במציאת הפריטים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שם התיחסו לכולם בהתאם ואני אישית אהבתי את החנות אבל רק מוכר אחד היה חוצפן אז בא המנהל ופיטר אותו
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
ביקרתי היום באופיס דיפו סניף הגרנד קניון, ביצעתי קניה אולם נדהמתי מהחוצפה וההתנהגות הבלתי הולמת שגילה אחד העובדים במקום. הוא סרב לעזור והתנהג באופן לא נעים וכאשר פניתי לעובד אחר קיבלתי את מבוקשי. במקרה הוא הגיע לקופות ואמרתי לו שהוא לא יקבל את פרס העובד המצטיין של הרשת. הוא התחיל לצעוק ולענות בגסות רבה. אני מעבירה לכם את הביקורת משום שעובדים כאלה פוגעים בשמה הטוב של הרשת. בסופו של דבר רכשתי את מבוקשי בכ400 ש"ח אולם יצאתי עם הרגשה רעה משם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 1 כוכבים
הסתכלתי באתר של החברה וצוין ששעות הפתיחה הן בין 9:00-15:00 הגעתי במיוחד לחנות בגרנד קניון חיפה. וגיליתי שהיא נסגרה ב14:30 , כמה דקות לפני שהגעתי. ניסיתי להסביר למוכר שבאתר שלהם מפורסמות שעות פתיחה אחרות, אבל זה לא הועיל. בכלל הוא עשה טובה שהוא דיבר איתי דרך החריץ של הדלת הסגורה. כשביקשתי להתלונן הוא הביא לי נייר מכתבים. בקיצור יחס גרוע ,אתר אינטרנט מטעה. ולהוסיף חטא על פשע, כשטרחתי וכתבתי ביקורת שלמה באתר שלהם , כמובן שהוא נתקע וזרק הודעת שגיאה. שוב בזבזתי עליהם זמן לשווא. לא ממליץ בלשון המעטה לא חוזר אליהם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
ביקרתי בחנות לפני כמספר ימים ונהניתי להסתובב בה ולגלות את המגוון העצום של הכלים המשרדיים הרבים: מעטים ועד מחשבונים, עפרונות, שולחנות, כיסאות משרדיים ועוד.. החיסרון היחדי שניתן להגיד על החנות הוא שהיא יחסית די גדולה ועד שאתה מוצא את המוכרים לקוח זמן.. אך חוץ מזה, חנות מצוינת ואין מושג שאחזור לשם שוב. קופות מהירות ומגוון רב!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 2 כוכבים
קניתי שם מחשב נייד פוגיסטסו סימנס בסכום של כ-3,000 שקלים למרות שלאחר מכן גיליתי שיכולתי לרכוש אותו בסכום של 2,700 שקל בלבד. היחס בחנות היה בינוני המוכרים היו עסוקים בעצמם ולא בלקוחות. לא היה את מי לשאול שאלות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 18/01/2019
שעות פתיחה: א'-ה': 10:00-22:00, ו': 09:00-15:00, שבת:17:00-23:00
כמות צפיות: 5744
דרוג: 3 מתוך 5
כמות תגובות: 6

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

חיפה

סיווגים רלוונטים

לחצו לעסקים מומלצים בתחום:
מיכון משרדי
חיפושים אזוריים:
מיכון משרדי בחיפה מיכון משרדי בחיפה

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה