רוטפלד עטרה

רוטפלד עטרה - 5 כוכבים
9 תגובות
סמטת החומה 2, רעננה
נשמח לשוחח: 072-3314448

9 תגובות על רוטפלד עטרה

5 כוכבים
הגענו לעטרה במסגרת טיפול משפחתי וליווי הליך גירושין.בחום ובתבונה ליוותה אותנו עטרה מספר חודשים והקדישה תשומת לב אישית לכל אחד ואחד מהילדים בנפרד וביחד. באופן טבעי, הצליחה עטרה לקשור את הילדים אחריה וגלשה ונגעה איתם בכל תחום אפשרי. הם פשוט הרגישו שדלתה פתוחה בפניהם לכל בעיה.בזכות עטרה הילדים עברו את תהליך הפרידה כמעט ללא משברים והסתגלו באופן הטבעי ביותר לחיים בשני בתים.המון תודה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני כמעט שנתיים במהלך הלימודים לפסיכומטרי נתקלתי בקשיים רבים שלא ידעתי כיצד להתמודד איתם. מכון ההכנה לפסיכומטרי הציע לי לעשות אבחון מקיף ולאבחן בדיוק את הקשיים שאיתם אני מתמודדת. המכון הפנה אותי לעטרה רוטפלד שהסכימה לעשות לי אבחון מקיף ולהסביר לי בדיוק מול מה אני מתמודדת ואיך ניתן לעזור לי בנושא. עטרה עשתה אבחון מקיף וכולל במקצועיות, ברוגע וללא לחץ של זמן. בזכות האבחון שלה הצלחתי לקבל את ההקלות המגיעות לי במבחן הפסיכומטרי ובאוניברסיטה. הצלחתי להבין את קשיי הלמידה שלי והתחלתי להתמודד עם הקשיים ולקבל את המצב החדש שלא היה ידוע לי לפני כן. אני ממליצה בחום שעשות את האבחון אצל עטרה רוטפלד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני כשנה פניתי אל רוטפלד עטרה מנהלת מכון תיקווה (הומלץ לי עליה דרך היועצים של יואל גבע) במטרה לחדש את האבחונים שלי כדי לקבל הקלות בבגרויות בפסיכומטרי ובאוניברסיטה. הפגישה התקימה תוך זמן קצר ממועד הפניה. קיבלתי ממנה יחס נעים מאוד האבחון בוצע בצורה מקיפה ומקצועית (זהו אינו האבחון הראשון שאני עושה). כעבור כמה ימים קיבלתי את תוצאות האבחון. כשהייתי צריך שתכתוב לי חבת דעת לפסיכומטרי קיבלתי את המסמכים מימנה כעבור ימים בודדים. ברצוני להודות לעטרה על השירות האדיב והמקצועי שקיבלתי מימנה ולהמליץ עליה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
בגיל 21 הלכתי לעשות אבחון פסיכו-דידקטי קיבלתי המלצה (מבית ספר יואל גבע), התגברתי על העצלות (והחשש), והגעתי למכון תקוה (ול: עטרה רוטפלד). היחס: רציני, מקצועי להפליא (שלא עומד בסתירה עם: אכפתיות, הבנה ועוד מיני תכונות טובות) התוצאה: (בסביבות עשרים עמודים מסודרים של מלל וסטטיסטיקה, אם מישהו אי פעם תהה), וכמובן: המלצות לדרכי הבחנות. לאבחון הזה הגעתי מאוחר, אחרי הצבא, כשרציתי לשפר בגרויות, כל ההמלצות של עטרה התקבלו במשרד החינוך (זה ממש לא מובן מאליו). הגעתי מאוחר, אבל ממש לא מאוחר מידי - התוצאות שוות את ההשקעה הקטנה הזו. וגם את ההרגשה שלי: עשיתי את זה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
בני אובחן אצל עטרה לפני כשנתיים,ובעקבות האיבחון המדוייק קיבל טיפול בהתאם ,,,,,,מבחינתי קיבלתי ילד חדש .....ומבחינת הילד מסתובב כמו טווס עם המון בטחון ויכולות,,,,,, סבורה אני שאיבחון מדוייק גרם לכל השינוי ,ואת זה אני זוקפת לזכות עטרה רוטפלד שלא קימצה בפגישות ובזמן איבחון ובמקצועיות כמובן...... יישר כוח והלוואי שכל בעלי המקצוע בתחום הזה יגלו רגישות ואיכפתיות כמו של עטרה......
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אל עטרה הגעתי דרך המלצה של "יואל גבע" בתור פסיכולוגית המאבחנת ליקויי למידה. מפגש ראשון היה מפגש היכרות וכמה בחינות קצרות, מפגש שני היה מוקדש כולו לבחינות שונות- ומפגש שלישי היה מפגש מסכם. האבחון בוצע בעיני בצורה מאוד מקצועית, ומהתרשמותי עטרה צדקה בכל מה שאמרה לי. בסופו של דבר משרד החינוך אישר לי את ההקלות שעטרה המליצה עליהן והצלחתי לשפר באופן משמעותי את הציון שלי במתמטיקה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לעטרה דרך המלצה של חברה ,עטרה איבחנה את בני בן ה-12 בצורה מדוייקת ויוצאת מהכלל ,בנוסף עטרה הגיעה למפגש עם בית הספר והיועצת בכדי לעזור לי להסביר את הצורך של הילד שלי בהקלות ,ילדי קיבל את ההקלות שבוע לאחר המפגש והיום הוא משתלב יפה מאד במערכת. מבחינתי עטרה עשתה את עבודה בצורה יוצאת מהכלל
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני רוצה להמליץ על האבחון המצויין והיחס המעולה שקיבלתי מעטרה כשפניתי לאבחן את ילדי.הגעתי לעטרה במקרה לאחר המלצה של אחת המורות באחד מבתי הספר.שלושה מילדי בעלי לקויות למידה עברו אבחון אצל עטרה.עטרה אבחנה את הילדים שלי שסבלו מחוסר ביטחון עצמי, והראתה להם כי הם חכמים מעל הממוצע אבל בגלל הקשיים שלהם היכולות שלהם לא באות לידי ביטוי.עטרה החזירה לילדי את האמון בעצמם וביכולתם. עטרה הצליחה לזהות אצל אחד מילדי בעית ראיה שממנה סבלה הילדה ושרופאים לא עלו עליה.זו היתה הסיבה שהילדה גם בכיתה ג עוד לא קראה.היא הפנתה אותי לרופא עינים מומחה בנושא ולאחר אבחון נכון והרכבת משפיים מתאימים הילדה התחילה לקרא .אני ממליצה בחום על עטרה כמאבחנת.ד"ר ת. ט.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
תגובה לעטרה רוטפלד- מכון תקווה. הגעתי לעטרה במטרה לקבל הקלות בפסיכומטרי ובין היתר גם לאוניברסיטה. קיבלתי את המספר שלה מבית הספר יואל גבע שאמר לי שהיא עזרה לתלמידים רבים לקבל הקלות. אנשים רבים אמרו לי שזה חסר סיכוי אבל למרות הכל הצלחתי והרבה בזכות עטרה. היא עשתה לי איבחון יסודי ומעמיק ובנוסף היה נעים מאוד לעבוד איתה. אני ממליצה לכם ללכת אליה זה שווה למי שצריך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 13/06/2019
כמות צפיות: 4199
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 9

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

רעננה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה