האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה - 5 כוכבים
3 תגובות
גבעת חביבה, גבעת חביבה
נשמח לשוחח: 04-6309264  , 04-6274534

3 תגובות על האוניברסיטה הפתוחה

5 כוכבים
אני אם חד-הורית ל2 ילדות עובדת בחצי משרה ולומדת שנה שניה בפתוחה. אני חושבת שבחיים לא הייתי יכולה להרשות לעצמי ללמוד לולי האוניברסיטה הפתוחה. אני יכולה לצפות לצפות בשיעורים מהבית או מהנייד בדרך לעבודה, הספרים המודפסים מופיעים גם במהדורה דיגיטלית ואפשר ללמוד בכל מקום-וזמן. המרצים מעולים עוזרים ועונים על כל שאלה בטלפון או במייל כאילו הייתי התלמידה היחידה שלהם. האוניברסיטה גם עוזרת לי בקבלת מלגות וסיוע כלכלי מבחינתי אין לה שום תחליף, ולא היה מתאפשר לי ללמוד אם לא היתה קיימת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה כבר שנה שניה. מלבד היותי סטודנטית אני גם אמא ל2 בנות מקסימות ועובדת בחצי משרה. לכן, הזמן הוא מצרך מאוד יקר בשבילי. מבחינתי, היתרון הכי חשוב שהאוניברסיטה הפתוחה מציעה לי הוא שיעורים בשידור חי מהבית שלי והגשת עבודות און ליין ישירות למרצה - אין צורך לסוע עד לקמפוס. מאחר ואני גרה בישוב קטן בצפון הארץ שמרוחק מהקמפוס זהו חיסכון גדול מאוד מבחינתי בזמן ובכסף לדלק ונסיעות. בנוסף, האוניברסיטה מציעה מלגות מיוחדות למי שנשוי עם ילדים ולמי שמצטיין, חיסכון אמיתי בשכר הלימוד...
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אני סטודנטית שנה א ב בהרמלין באוני הפתוחה. המרצים טובים היתי בעקבות המליצה של חברה שלי שגם לומדת שם סה"כ טובה ונהדרת לאמהות ולי שעובד במשרה מלאה יכול לקבל קורס בסימסטר
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד ייחודי בנוף האקדמי בישראל. היא דומה לאוניברסיטאות האחרות בחתירתה למצוינות ובשקידתה על איכות למדנית ומדעית גבוהה, אך היא שונה מהן במבנה הארגוני שלה, בשיטות ההוראה שלה, במערך תכניות הלימודים ובדרישותיה מן המעוניינים ללמוד.
האוניברסיטה הפתוחה, כשמה כן היא. היא פותחת את שעריה, ללא תנאים מוקדמים ובלי דרישות קדם, הן בפני מי שמבקשים ללמוד קורסים בודדים, הן בפני מי שמעוניינים ללמוד תכנית לימודים מלאה לתואר "בוגר אוניברסיטה"
(B.A., B.Sc.). ההרשמה פתוחה לכול פונה ואין היא מותנית בתעודת בגרות או בתעודת סיום אחרת של מוסד לימודים כלשהו. 

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 12/01/2019
כמות צפיות: 4677
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

גבעת חביבה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה