המכללה החרדית ירושלים

המכללה החרדית ירושלים - 5 כוכבים
3 תגובות
בית הדפוס 7, ירושלים
נשמח לשוחח: 02-6535455  , 02-5375000

3 תגובות על המכללה החרדית ירושלים

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
המכללה החרדית היא מקום טוב ללמוד בו! שווה ממש לנסוע מנתניה לירושלים כל יום כדי ללמוד שם. מנסיון! המרצים אכן אדיבים ביותר ומשתדלים ככל יכולם לא ליצור קצרים בתקשורת בגלל השקפות שונות. הרמה הלימודים היא רמה אקדמאית-אונבירסיטאית לכל דבר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מומלץ מאוד יחס אישי אדיב המון סבלנותתתת מבחינת אנשי המקצוע המרצים ואף המזכירות החייכניות והמדהימות !!!!!!!!!!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
לומד במכינה קדם אקדמאית זו במטרה להירשם למכללה ולהוציא בה תואר ראשון במכללה. מוסד מומלץ מאד, זהו מקום נהדר עם אנשי צוות נהדרים, במיוחד אהרן המזכיר. מבחינת חרדיות המצב הוא 99.9 אחוז
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות המכללה החרדית ירושלים

המכללה החרדית הוקמה בשנת תשס"א (נובמבר 2000) על ידי הרבנית עדינה בר שלום, בתו של הראשון לציון מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א, על מנת לפתוח בפני הציבור החרדי את ההזדמנות לרכוש השכלה ברמה הגבוהה ביותר, תחת קורת גג חרדית וכשרה למהדרין. המכללה, אשר הוקמה בברכת 'המועצה להשכלה גבוהה' (המל"ג), מעניקה תארים ממיטב האוניברסיטאות והמוסדות הגבוהים להשכלה בארץ והלימודים בה נעשים במסגרת השומרת על הפרדה בין גברים לנשים ובפיקוח רוחני על תכני הלימוד. מסלולי הלימוד במכללה הינם רבים ומגוונים, דבר המעניק אפשרויות בחירה רבות למעוניינים להצטרף לשורות המכללה. בוגרי ובוגרות המכללה החרדית יוצאים למעגל התעסוקה כשבאמתחתם ידע רב ועדכני, ותעודה מוכרת על לימודיהם, בעזרתה הם מסוגלים להשתלב בשוק העבודה.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 14/05/2019
שנת הקמה: 2000
כמות צפיות: 16997
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

ירושלים

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה