ד"ר אורן שושני בי"ח אסותא

ד"ר אורן שושני בי"ח אסותא - 4.5 כוכבים
6 תגובות
שד' ההסתדרות 155, חיפה
נשמח לשוחח: 054-4222264  , 04-8810663

6 תגובות על ד"ר אורן שושני בי"ח אסותא

5 כוכבים
אתמול הורידו לי את התפרים מניתוח מוז להוצאת נגע בצד האף. הבוקר עם זכוכית מגדלת בקושי ראיתי את החתך. לאורך כל הטיפול, מהפגישה הראשונה ועד הניתוח עצמו ולמחרת שהתקשר לשאול לשלומי, התנהל ד"ר שושני בעניניות נעימה, במקצועיות רבה, באיכפתיות כובשת לב, והתוצאה יותר ממצויינת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אל ד"ר שושני הגעתי לראשונה לפני כשנה וחצי-שנתיים לצורך הסרת שומן תת עורי בפנים. תוצאת הניתוח היתה מושלמת. ד"ר שושני התגלה לי ככירורג פלסטי מומחה, ענייני, העובד מהר ונעים הליכות. מאז הגעתי אל ד"ר שושנה פעם נוספת וגם הפעם התוצאה היתה מושלמת שהרי מדובר בפנים של בן אדם. הצלקות כלל לא נראות לעין וזו בעיניי מומחיות הראויה לציון. ד"ר שושני בעל ידי זהב ומומחה בתחומו ברמה הגבוהה ביותר. ממליצה עליו בחום רב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רופא מדהים! נעים הליכות, מקצועי מאוד ובגובה העיניים. נותן את ההרגשה הטובה ביותר וגם תוצאות מעולות. אני ממליצה בחום!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני שבועיים נותחתי ע"י ד"ר שושני ועברתי הסרת נגע בפנים בשיטת מוהס. התהליך היה קצר ומוצלח החל מהזריקה בידיו הקלות של ד"ר שושני , עבור במהלך הניתוח (שלא הורגש) וגמור בתוצאה ובהחלמה הטובה בסופו. אני ממליצה בכל פה , לבחור בד"ר שושני בכל מקרה של בעיה מסוג זה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
נותחתי אצל דר' אורן שושני ביום 5.5.13 ואת הביקורת אני כותב ביום 12.5.13 שבוע אחרי כשהתפרים עוד טרם הוסרו. לניתוח נכנסתי בחששות כבדים לאור העובדה שעברתי מס' פעמים ניתוחים מסוג זה בקרקפת ( לא על ידיו אלא ע"י כירוג פלסטי חיפאי אחר שאת שמו אמסור לכל המעוניין ) לאחר הניתוחים הקודמים סבלתי כאבי תופת איומים במשך למעלה מחודש . נאלצתי לצרוך כמויות מסחריות של משככי כאבים חזקים. ובקרקפתי נותרו צלקות מכוערות הניתוח שביצע דר' שושני היה להסרת גידול מסוג קרצינומה בקרקפת . כשהמדובר בקרצינומה ההסרה הינה עמוקה ורחבה יותר מבהסרת גידולים/נזקי שמש אחרים. כך שגם הפעם חיכיתי בחרדה לתפוגת זריקות ההרדמה . להפתעתי לא היו שום כאבים החלמת הצלקת מושלמת ( כאמור התפרים עדיין לא הוסרו ) . כשנתן הדר' שושני את זריקות ההרדמה ידו היתה "קלה" ויחסו לבבי. הוא עוד הגדיל לעשות והתקשר אישית לדרוש בשלומי . אני ממליץ בחום ומברך כל אצבע של הדר' המוכשר וההומני מהזן הנדיר של איש מקצוע מיומן ואיכפתניק. - אבי אלפסי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 4 כוכבים
נותחתי על ידי דר. אורן שושני עקב א-סימטריה בשדיים. מרוצה מהתוצאות הטיפול מיחס כן, חם ואיכפתי. ממליצה בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/05/2019
כמות צפיות: 10747
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 6

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

חיפה
קרית ביאליק
קרית מוצקין

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה