סודאי ד"ר דוד

סודאי ד"ר דוד - 5 כוכבים
3 תגובות
רמז דוד 16, נתניה
נשמח לשוחח: 09-8842234  , 

3 תגובות על סודאי ד"ר דוד

5 כוכבים
ד"ר סודאי והצוות הם מקסימים. האוירה היא כיפית וללא מרגישים שזה מקום שעושים בו טיפולים רפואיים ומגיעים אליו עם כאבים. הטיפולים הם מקצועיים וברגע שסיימתם את הטיפול, אין לכם סיבה לחזור. הגעתי בעקבות המלצת חברים ומסתבר שכל מה שאמרו היה נכון, כמובן רק לחיוב, ואני מודה להם ואמשיך להמליץ לכלכ מי שאני מכירה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
תשבחות למרפאה המצויינת בה אנו מטופלים. הרופאים מקצועיים, התיאום ביניהם מעולה, והפקידות מאירות פנים, חברותיות ויעילות מאוד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
לו יכולתי להעניק למעלה מ-5 כוכבים על המקצועיות והשירות הייתי מעניק. אנחנו משפחה של מטופלים בעייתיים מאוד בשיניים. לכל מרפאה אליה פנינו - סורבנו, ולא רצו לטפל בנו. כשפנינו למרפאת ד"ר סודאי קיבלנו מענה לכל 5 בני המשפחה. הצוות הרפואי מקצועי מאוד, קיימת חלוקת עבודה בין המומחים, ואין שום בעייה שהם לא מסוגלים לפתור. הסייעות תומכות ומעודדות. במרפאה זו החזירו לנו גם את הביטחון גם את הבריאות וגם את החיוך לפנים. צוות הפקידות תמיד מחייך, ותמיד מזכירים לנו את התורים יום קודם. תמיד התקבלנו בזמן, ולא ניתן לומר שאפילו בפגישה אחת מתוך עשרות הפגישות שהיו לנו במרפאה, היו תקלות כלשהן. המחירים שלהם הם נוחים מאוד והם גם נוחים מבחינת התשלומים.לדעתנו הם נותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 18/01/2021
כמות צפיות: 7025
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

נתניה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה