דר גרי כהן

נשמח לשוחח: 03-5015301  , 

14 תגובות על דר גרי כהן

5 כוכבים
מרפאת ג'רי כהן - אחד המקומות הנדירים ביותר שיודעים לקבל אחריות מלאה ושירות נפלאאא!!!!!ג'רי כהן ג ד ו ל - מקצוען , חביב ובעל לב רחבואינו מרפה עד לשביעות רצונך המלאה . כל משפחתי והרבה מחברותי כבר אצלו ומרוצות מאד!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
פנטסטי!!! היה לי מקרה חירום רפואי במהלך פסח. ולא הצלחתי למצוא אף רופא שיניים שעבד, בגלל החג. ד''ר כהן היה פתוח אבל הוא היה תפוס לגמרי. אחרי שהסברתי את המקרה שלי למזכירה, ד''ר כהן הסכים לראות אותי בהפסקת הצהריים שלו! זאת הייתה הפעם הראשונה שלי אצלו. אני לעולם לעולם לא אלך לאף רופא אחר. הוא הכי טוב שיש!! מקצועי, חכם, אדיב, חם והצוות שלו גם נהדר. אפילו המזכירה עזרה לי מאוד!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
וואו! הניקוי והבדיקה הכי יסודיים שאי פעם היו לי. השיניים שלי נראו והרגישו נהדר!! ויותר חשוב, ד''ר כהן המליץ לי על מומחה שהוא עובד איתו בד''כ, בשביל להציל שן שרופאים אחרים אמרו שהיא כבר א-ב-ו-ד-ה! הוא עודד אותי לומר לו כל תלונה קטנה שרק יש לי לאורך השנים, והוא התייחס לכל עניין ועניין. המשרד המצוחצח והמסודר לעולם לא עמוס באנשים, ההמתנה היא בד''כ דקות בודדות ואף פעם לא מאיצים בי. כיסאות נוחים, ואפשר אפילו לבקש מחמם רגליים קטן! אני מתה עליהם!! **הבעיה היחידה היא שהתורים נקבעים מראש, הם לא קובעים יותר מדי, אז ההמתנה לתור יכולה להגיע אפילו לחודש. למען האמת, זאת הסיבה שהאווירה במשרד היא כל כך נוחה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
כולם במשרד השיניים הזה מאוד ידידותיים ואדיבים. שני הביקורים שלי היו פשוט נהדרים! ממליץ בחום לכולם!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
חבר הפנה אותי אל המרפאה של דר ג'רי כהן ולא יכולתי להיות יותר מאושר. התעוררתי בבוקר בכאבים נוראיים, ואחרי שקבעתי פגישת חירום של הרגע האחרון, ראו אותי במיידית. ד''ר כהן בדלפק הקבלה ביחד עם כל שאר הצוות היו מאוד ידידותיים ואדיבים. פגשתי את ד''ר כהן בחדר, אחרי שעשו לי צילומי שיניים, והוא אשכרה הסביר לי את כל התהליך שאני צריך לעבור, ושאל אם יש לי שאלות או חששות כלשהם. במהלך הטיפול עצמו, הוא הודיע לי כל פעם אם אני עומד להרגיש לחץ כלשהו באזור, ועוד כל מיני פרטים קטנים. אלה דברים קטנים כאלה שגורמים לכל החוויה להתבלט מעל אחרות. ד''ר כהן היה מאוד עדין (מה שהיה שינוי מרענן) ובאמת היה אכפת לו לגבי מה שאני מרגיש. אני עומד להפנות את כל החברים והמשפחה שלי למקום הזה. למרות שתמיד יש לי היסוס קל לפני שאני הולך לרופא השיניים, לפחות עכשיו אני אדע שאני עומד ללכת לטוב ביותר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי אל המרפאה של דר ג'רי כהן לראשונה אתמול, בהתבסס על הביקורות המהללות. לא הייתה שום המתנה, הצוות בדלפק הראשי היה מאוד נחמד, המשרד שמשי, יש בו טלוויזיה והוא מציע קפה.ד''ר כהן הוא מאוד ידידותי, עדין וענה על כל השאלות שלי בסבלנות. הוא היה מאוד זהיר במהלך הניקוי וכל הזמן ווידא שאני מרגישה בנוח. זה רופא שכדאי לשמור!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אז דר ג'רי כהן הוא רופא שיניים נהדר! אני לא יודעת למה האתר כל הזמן מוריד את הביקורת המקורית שלי. אולי היא כל כך טובה שהיא נחשבת למזויפת? אבל אם תקראו מה שכתבתי, זה יהיה ברור שאני אדם אמיתי! אני פשוט חושבת שדר ג'רי כהן הוא רופא עד כדי כך טוב. הייתה לי חוויה פשוט נפלאה במשרד שלו, ואני רוצה להמליץ עליו בגלל שאני מעריכה את העבודה המצוינת שלו והכנות שלו. ללכת לרופא השיניים זה לא הדבר האהוב עליי בעולם, אז אם לי יש דברים טובים לומר על הביקורים שלי, אני רוצה להפיץ את הידיעה לעוד לקוחות פוטנציאליים!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
היה לי מקרה חירום רפואי בשיניים שנגרם כתוצאה מטחינת סוכריות שקדים (מי היה מאמין) והם הצליחו להכניס אותי ביום שלמחרת. המשרד מאוד נקי, והאנשים מאוד נחמדים. אני אוהב את המצב של הציוד! דר ג'רי כהן נתן לי עצה טובה בנוגע לאפשרויות שלי. הוא הדריך אותי לאורך כל התהליך, היה מאוד עדין והתוצאות הסופיות נראות (ומרגישות) אפילו יותר טוב ממקודם. אני בהחלט עומד להפוך ללקוח קבוע.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני כל כך מרוצה מהצוות והשירות במשרד הזה. הגעתי לפה בשביל חוות דעת שנייה אחרי שאמרו לי שאני צריכה טיפול ממש יקר. ד''ר ג'רי כהן אמר לי שאני לא באמת צריכה לעשות את הטיפול הזה. הוא אמר לי שהשיניים שלי אפילו די בריאות. הוא חסך לי 1000 שקל, ומאז אני והמשפחה שלי הולכים להמרפאה של ג'רי. הם גם לא גורמים לך להתייבש בחדר ההמתנה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מרפאת ד''ר ג'רי כהן התעלתה על הציפיות שלי. אחת מהחברות שלי המליצה על ד''ר ענבל אבגי מהמרפאה והצוות שלה אז החלטתי לנסות. כבר ניסיתי כמה רופאי שיניים, והם בהחלט היו הכי טובים! קבעתי את התור בהתראה של ימים ספורים בלבד והם הכניסו אותי והיו מאוד אדיבים. מנהלת המשרד, תמי, הייתה פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה! אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר כמה היא עזרה לי. איבדתי את כרטיס הביטוח שלי ולא זכרתי מה הביטוח מכסה ומה לא. נתתי לה את כל המידע שזכרתי, והיא התקשרה כדי לברר אצל מי הייתי מבוטחת ומה בדיוק נכלל שם. היא עשתה מעל ומעבר בשבילי למרות הלו''ז העמוס שלה! הבדיקה והניקוי שעשו לי היו מצוינים. ד''ר ענבל אבגי והסייעת שלה לא מיהרו כדי להוציא אותי כבר. הן היו מאוד זהירות והשיניים שלי היו סופר נקיות. הן היו חברותיות בטירוף ואני יכולה לומר שבאמת היה להן אכפת ממני. אני אפנה אליהם את כל מי שעובד איתי! אם הייתה לי אפשרות לתת להם 10 כוכבים, זה מה שהייתי עושה. :)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
חברה שלי, שגם מטופלת פה, הפנתה אותי אל דר ג'רי כהן. אני רוצה לומר תודה לדר כהן והסייעת שלו על שטיפלו בי כל כך טוב. הם עשו עבודה מדהימה עם הלבנת השיניים שלי, ותיקנו שן ''מתה'' אחת שהייתה באמצע החיוך שלי.דר כהן היה מאוד כנה וישיר כשזה הגיע לבקשות שלי. אבל לא רק שהוא התעלה על הציפיות, הוא גם הצליח להתאים את הצבע של הציפוי בצורה מושלמת שתתאים לשאר השיניים שלי. עבודה נפלאה. תודה לכם דר ג'רי כהן ודר עירית מידן. אני כל כך מאושרת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אז ד''ר נירית תגר מהמרפאה של ד''ר ג'רי כהן לקחה איתי את הזמן. עוד לא הייתי אצל רופא שיניים בחולון, והיא הייתה סופר עדינה וגרמה לי להרגיש בנוח. ביקורים אצל רופאי שיניים הם לא מהדברים האהובים עליי, אבל הצורה שבה היא טיפלה בי גרמה לי להרגיש מאוד רגועה. אני כבר לא יכולה לחכות לחזור בעוד כמה חודשים!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שלום רב, הגעתי למרפאה של דוקטור ג'רי בחולון - אל ג'רי - הוא ראה שחסרות לי שיניים בחלק העליון , שלח אותי לצילום פנורמי והתחיל בסדרה של בדיקות , נתן לי הצעת מחיר הוגנת ביותר שלא קיבלתי משום מקום , שלח אותי לצילומי CT ולאחר כשבוע מהבדיקה הראשונה הגעתי לטיפול השתלות שיניים הראשון שלי : כל הצוות קיבל אותי בברכה , חיכתה לי שיננית שניקתה לי את האבנית מהשיניים, ולאחר מכן רפלקסולוגית שהתחילה לעסות לי את הרגליים , דוקטור ג'רי נכנס וטיפל בי ברמה מאוד גבוהה , אם הפה שלי לא היה בהרדמה לא הייתי מפסיק לצחוק - לאחר מספר שבועות כבר היו לי שיניים - אני עדיין ממשיך להגיע לדוקטור ג'רי בקביעות ומגלה כל הזמן אווירה נעימה וקבלת פנים בסגנון מדהים שעדיין לא נתקלתי בו בארץ מודה לדוקטור ג'רי ולכל הצוות שמטפל בי - ממליץ בחום רב ובפה מלא, לכל מי שחווה חוויות לא נעימות עם טיפולי שיניים לבוא ולעבור חוויה מתקנת - פשוט מרפאת שיניים מעולם אחר מוטי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
המקום מתיימר לתת שירות מיקצועי אך לוקה מאד בפן הניהולי והשירותי. לא קרה פעם אחת שהגעתי לתור שנקבע לי ולא הייתי צריך לחכות 20-30 דקות. בסופו של דבר אחרי שנאלצתי לחכות שעה שלמה לתור שנקבע לי פשוט הלכתי הביתה ולא חזרתי יותר. לאחר שהתקשרתי למנהל המשרד לדווח לו על ה"תקלה" הוא לא ממש התרגש או התנצל אלה הציע לי לעבור לרופא אחר "מהיר" יותר. ברגע שאמרתי לו שאני לו רוצה להיות לקוח יותר וביקשתי זיכוי ואת התיק הרפואי נתקלתי בהתנגדות וכן תשלום של 250 ש"ח עבור צילום שגם ככה היה בחינם וכחלק מהטיפול הכולל. את הצ'ק קיבלתי רק לאחר 3 חודשים מרגע בקשת העזיבה שלי. אנשים- הצעה לי אליכם תלכו למקום שבו מעריכים את הכסף שאתם משלמים ונותנים לכם הרגשה שאתם רצויים - במרפאה הנ"ל לא תקבלו את זה. אני לא היחיד , כל פעם נתקלתי באנשים שחיכו איתי בתור וגם הם חיכו סדר גודל של 20-30 דקות . לא מקובל לחלוטין.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות דר גרי כהן

מרפאת שיניים משפחתית בעלת וותק של מעל 35 שנה (נוסדה בשנת 1971) במרפאתנו מרכז השתלות שתלים שיניים ואסתטיקה דנטלית ארצי. החומרים הטובים ביותר והציוד המשוכלל מאפשרים.

חזרה למעלה