סנפיר יציקות אלומיניום

נשמח לשוחח: 1-700-555-505  , 077-2313208

8 תגובות על סנפיר יציקות אלומיניום

5 כוכבים
יש לי שער חניה חשמלי של סנפיר. זכיתי לשרות אדיב ומקצועי החל משלב התכנון, בשלב המדידה, הביצוע וההתקנה. כולם זמינים (יוסי נציג המכירות, עמי המודד, המשרדים), יודעים להציג את המוצרים, להתמודד עם בעיות בנתוני השטח, לענות על שאלות ולהיות קשובים לדרישות מיוחדות. ההתקנה היתה מקצועית וזריזה. אני מרוצה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
זכיתי לקבל שירות מקצועי,איכותי ומהיר מכל המעורבים מצד סנפיר:איש המכירות (ירון),המודד (עמי) והמתקינים (עדי ורמי) - גם אני עוסק בשירות(חברה סלולרית) וברור לי כמה חשוב שהתזמורת תנגן וללא תקלות מיוחדות ושכולם יהיו מסונכרנים ואכן כלקוח קיבלתי את התחושה שאני מקבל מוצר באיכות הטובה ביותר ובאמת ללא פשרות גם אם זה כרוך בהגעה חוזרת ונשנית אליי וגם תמיד הייתה לי ועדיין יש לי התחושה שיש תמיד לאן לפנות ואף פעם לא אתקל בשלילה. חברים - תודה רבה במיוחד לעמי וירון ונתראה בהתקנה הבאה !!! יגאל - הוד השרון.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
סנפיר יציקות אלומיניום התקינה בבית סבי שער כניסה ושער חנייה חשמלי מדהים ביופיו. לאחר ההתקנה של השערים ,וקבלת כתב האחריות שהינה לחמש שנים התבקשתי לכתוב תגובה עבור השרות המקצועי והתוצאה הסופית שהיתה יפה יותר מכל השערים המותקנים ברחוב ,כמו כן השערים התחברו לשלט רחוק ואינטרקום שהעיניקה נוחות לסבי שלא הפסיק לשבח את עצמו על הבחירה המוצלחת ,אז תודות לכל הצוות מסנפיר יישר כוח ,ושוב תודה .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
קיבלתי מחברת סנפיר שרות אדיב, מהיר, מקצועי והכי חשוב התוצאות היו מדהימות. 4 שערי אלומיניום לבית פרטי, בצבע אפור. איכות עבודה והתקנה ברמה הכי גבוהה שיש. ממליץ מאד!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 2 כוכבים
רכשנו שער מסנפיר לפני כמעט 4 שנים, היינו הראשונים בשכונת קוט'גים מתפתחת וסנפיר די "התגלחו" עלינו בכל נושא ההתקנה. ההתקנה לא היתה משהו ואיש השירות ביקר אצלנו מספר פעמים בנסיון לתקנה (טלאי על טלאי). היום אנו סובלים מאותן בעיות ראשוניות שחוזרות, ומבעיות נוספות. ידית השער הרגלי (ידית מעוצבת) נפלה מהמקום, ביום חם השער מסרב להיפתח, כשמתקרר בשעות הערב הוא נפתח בצורה תקינה. ביקשנו את טיפול סנפיר לפחות בריתוך הידית בחזרה (ריתוך אלומיניום), סירבנו לשאת בתשלום בטענה כי מדובר בבנייה לקויה של השער, תשובתו הלקונית של זיו (מנכ"ל סנפיר) הייתה שאין שירות ללא תשלום. בכל מקרה אמרו לנו שריתוך של ידית השער יצטרך להתבצע בחברה ואז ישנן עלויות פירוק, הובלה וכולי. אמנם הם צודקים ושנת השירות חלפה אבל כעת אנו נאלצים להתמודד ולשלם את המחיר של בנייה והתקנה לקויה. בפירוש לא שערים להרבה שנים, לא באיכות, לא בהתקנה ומסתבר שגם לא בשירות ! בהתבוננות אחורה ובסיכום כל הבעיות עד כה, אכזבה גדולה מאד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
סנפיר פשוט מקצוענים תודה על השרות המקצועי והמוצר הייחודי שקיבלנו בעיקר לירון ולשלומית משרות הלקוחות הזמנו שער כניסה, שער חנייה וגדר לאורך כל הבית ,ירון יועץ החברה הגיע עם מצגת ממוחשבת מפורטת שבה ראינו כ"כ הרבה אפשרויות ,קיבלנו הדרכה להכנות שצריך לעשות,הכל היה מקצועי וגם המחיר בהשוואה לשער מברזל היה מאוד סביר. אחרנו התקינו עוד שני שכנים בשכונה ,יישר כוח , מאיתנו רובי וחגית פ"ת
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
בטעות עשיתי שערים בסנפיר, חוויה לא נעימה. מאז ההתקנה ננעלתי פעמים בתוך החצר כי הידית לא פעלה וזה רק ההתחלה. אנשי השרות שלהם הם בני בית אצלי היום, והמבין יבין. יש עוד אופציות
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 3 כוכבים
רכשתי שער אלומניום לחצר לפני כארבע שנים. המוצר יפה ואיכותי. ההתקנה שבוצעה לא הכי טובה שיש וגורמת לתופעה שלשונית הנעילה לא תופסת כאשר הטמפרטורות יורדות (כנראה בגלל התכווצות המתכת) וכך קורה שכאשר קר בחוץ השער לא ננעל. שמנו לב לכך לאחר זמן מה ומאחר ותדירות הפעמים שזה קורה לא מאוד גבוהה לא התייחסנו לזה כל כך. לאחרונה "נמאס" לי מכך ופניתי לחברה בבקשה לתקן את הליקוי בהתקנה. נעניתי שהאחריות פגה וצריך לשלם 175 ש"ח. נסיוני לשכנע כי מלכתחילה היתה בעייה בהתקנה לא עזרה. נכון שאני אשם שלא פניתי אליהם מייד כאשר גיליתי את התופעה אבל הייתי מצפה מחברה שמוכרת שערים יוקרתיים (השער עלה למעלה מ 4000 ש"ח לפני ארבע שנים) שתהיה קשובה קצת יותר ללקוחותיה. מה יצא בסוף - אני אנסה לתקן את הבעייה בעצמי. את מדבקת הפרסום שלהם על השער אני אסיר. כשישאלו אותי עוברים ושבים להמלצתי על החברה (וזה קורה לא מעט), ההמלצה תהיה שונה ממה שהיתה עד כה. הם יצאו צודקים אבל לא אדיבים!!! רונן
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 17/05/2018
שעות פתיחה: א'-ה':8:00-17:00, 'ו:8:00-14:00
כמות צפיות: 8191
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 8

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

גדרה
גנות
רחובות

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה