דלתות בכר

דלתות בכר - 3 כוכבים
4 תגובות
דרך סלמה 116, תל אביב
נשמח לשוחח: 03-6870431  , 

4 תגובות על דלתות בכר

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
לאחר חיפושים ובהמלצת חברים.הזמנתי דלת אמבטיה אצל דלתות בכר. המתקין שהגיע בבוקר. הוציא את הדלת הישנה. והתקין במקומה.דלת חדשה. עכשו יש לי דלת חדשה וטובה ואני מרוצה מאד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני בניגוד ל - 2 התגובות הלא כל כך טובות דווקא רוצה להגיד שנורא שמחתי לעבוד עם יהודה מ - "דלתות בכר", הזמנתי 3 דלתות פנים צבועות וקיבלתי את שלושתן בזמן ובלי שום פגם, המתקין עשה עבודה טובה ויסודית, הכל היה בזמן ובדיוק כמו שהם אמרו!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
קניתי 8 דלתות מדלתות בכר והתהליך שעברתי איתם היה מייגע ומתסכל. ביום ההתקנה בשעה שהמתקנים היו צריכים להיות אצלי התקשרתי אליהם לבדוק מה קורה אך, הם ניסו להרגיע אותי ואמרו שהמתקין בדרך אלי . לאחר שעה הם התקשרו והודיעו שהמתקין ברח והם יוכלו להיות אצלי עוד 3 ימים ( לא לשכוח הבית היה בבלגן שלם לאחר הפירוק ולא נשכח שלא היה לי אפילו מינמום פרטיות - שירותים ומקלחות) . כשהמתקין הגיע לבסוף בדלת אחת היה חסר פס ובדלת אחרת לא היו פסים כלל. 2 דלתות הגיעו עם שריטות אחת עם שריטות משמעותיות. רק לאחר שבועיים הגיע מישהו לקחת את הדלתות לפסים ושום התייחסות לשריטות. למחרת נפל הצוהר הקטן של השירותים שוב טלפונים שוב שבועיים עד שבאו לתקן . לאחר פרק זמן גיליתי פיצוצים במשקופים שוב טלפונים שוב הבטחות אבל אף אחד לא טרח להגיע. נכון להיום יש לי 2 דלתות שרוטות ו5 משקופים עם פיצוצים . בחנות הם מאוד נחמדים אבל השרות והמוצרים מזעזעים ראו הוזהרתם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
רכשתי שתי דלתות פנים מסוג למינטו, הגיעו שרוטות ומתקלפות, במיוחד בחלקן התחתון. חודשיים שלמים אני רודפת אחריהם שיגיעו לכל הפחות לתקן אותם, כל יום אני נענית שהם מגיעים מחר, קובעים איתי שעה- לא מגיעים ולא מודיעים שלא מגיעים. כבר שנים שלא נתקלתי בכזו רמה ירודה של שירות ושל איכות. אין מצב שאמליץ למישהו לרכוש שם משהו, יהיה המחיר אשר יהיה. חבל על הכסף.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 08/05/2021
כמות צפיות: 4358
דרוג: 3 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה