> > > גל כתב - מאלף והכשרת מאלפי כלבים

גל כתב - מאלף והכשרת מאלפי כלבים

גל כתב - מאלף והכשרת מאלפי כלבים - 5 כוכבים
4 תגובות
הפועל המזרחי 3, כפר חסידים
נשמח לשוחח: 050-7811386  , 04-9846624

4 תגובות על גל כתב - מאלף והכשרת מאלפי כלבים

5 כוכבים
השארתי כאן את הכלבה למשך עשרה ימים וגיליתי מקום נפלא, גל הוא איש יקר ונפלא, דואג ומטפל, מאוד רגיש, כיף לדעת שהכלבה בידיים טובות
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
המקום הכי טוב לשמור בו את הכלב, פנסיון מושלם, אני ממליצה. גל אוהב כלבים אמיתי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
פנינו לגל כתב בבקשה להסדיר מערכת יחסים המורכבת ששררה בבית בין כלבה לבין חמוס. הכלבה הייתה בת 12, טובת מזג אך קצרת סבלנות וקנאית במקצת, וגור החמוסים הסקרן גרם לה להתפרצויות זעם ועורר בה אינסטינקטים של ציידת אמיתית. בזכות גל למדנו לא רק שכלב זקן יכול ללמוד טריקים חדשים אלא גם שלאחר חברות של 12 שנים, בהנחיה מקצועית ניתן לגלות דברים חדשים ומפתיעם על חברינו הפרוותיים. קיבלנו מגל יחס חם, טיפולו התאפיין בסבלנות, מקצועיות, גישה ייחודית המעודדת להתקשרות אמיתית עם בעלי החיים. ממליצים לכם עליו מכל הלב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אחרי שאימצנו את שלונצי שמנו לב שהוא מאד תוקפן. הגענו אל גל בהמלצה של הוטרינרית שלנו. לא חשבנו שהוא יפסיק עם התוקפנות וכבר לאחר שבוע ראינו שינוי. היום - 4 חודשים אחרי תחילת האימון - שלונצי רגוע יותר והוא ממש יכול להתקרב לאנשים ולכלבים. בנוסף לשיטת האימון המיוחדת שלא הכרנו בעבר, גל אפשר לנו להגיע עם שלונצי לפנסיון בשביל שהוא יוכל לפתח בטחון עם כלבים. הפנסיון פתוח וללא כלובים מה שאפשר את החיבור בקלילות וברוגע. אני ממש ממליצה על גל כתב!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

חזרה למעלה