טל דר ברוריה

טל דר ברוריה - 5 כוכבים
4 תגובות
ברודצקי 43, תל אביב
נשמח לשוחח: 03-7620620  , 052-2335502

4 תגובות על טל דר ברוריה

5 כוכבים
אני ממליצה בחום על פרופסור ויזניצ'ר. מעולם לא נתקלתי בנכונות אמיתית וכנה לסייע ולהרגיע, בשילוב עם מקצועיות ונעימות. הגעתי אליו להתייעצות לגבי הריון בסיכון גבוה, מקרה מורכב ולא נעים וקיבלתי יחס מדהים ותשומת לב יוצאת דופן. פרופסור ויזניצ'ר הוא נדיר שאישיותו וביחס שלו. מומלץ!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אל פרופ' ארנון ויז'ניצר נחשפתי בשנת 1984 כאשר היה גניקולוג צעיר בבית החולים סורוקה במחלקת נשים - הגעתי אליו כאשר הייתי בשבוע 12 להריוני בשל דימום, פרופ' ויז'ניצר (אז ד"ר) טיפל בי במסירות ולצערי הודיע לי אחרי שביצע לי אולטארסאונד שגיל ההריון אינו תואם את גודל העובר כמו כן לא נצפתה רקמה עוברית ושק הריוני גם לא היה דופק לעובר, ההריון נדון לכשלון והוא ביצע לי גרידה, אחר כך היתה לי סדרה של 3 הפלות והוגדרתי כמי שסובלת מ"הפלות חוזרות", פרופ' ויז'ניצר לא התייאש ואמר לי - יהודית - אני מבטיח לך שיהיו לך ילדים ויותר מזה אני מוכן להתערב איתך שעוד יהיו לך הריונות שאת לא תרצי אותם... אני רוצה לפנות אליך פרו'פ ארנון היקר ולומר לך - אינך יודע כמה שצדקת!! באמת נולדו לי 2 ילדים ובאמת היו לי הריונות נוספים לא מתוכננים שלא רציתי......... אתה רופא מיוחד אנושי חכם ומקסים!! כן ירבו רופאים כמוך!! בברכה - יהודית שקד
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
פרופסור ויז'ניצר ארנון - לעיתים רחוקות פוגשים רופאים כאלה שערכי הנתינה ואהבת האדם חרוטים על דגלם. רופא מעולה, אדם רגיש, מטפל באדם ולא רק במחלה. תקופה ארוכה קיבל אותי במרפאתו הפרטית ולא גבה כל תשלום. מילותיו היו: "הכסף ממש לא משנה, בגלל העזרה שאת צריכה הלכתי ללמוד רפואה". אדם טוב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אני מטופלת בשירותי בריאות כללית ויש לי הכרות עמוקה עם פרופ' וישניצר. הוא הראשון שבדק אותי בילדותי והראשון שנתן לי מרשם לגלולות מניעת הריון. בנוסף, עברתי פגיעה רב מערכתית שבגללה כחצי שנה לא קיבלתי מחזור והיחס האדיב והאנושיות עשו את הטיפול קל יותר ומוצלח. ויז'ניצר עובד מהלב ומהנשמה - כן יירבו אנשים כמוהו.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות טל דר ברוריה

פרופ' ארנון ויז'ניצר משמש כיום כמנהל בית חולים לנשים ויולדות במרכז הרפואי רבין, ביה"ח בילינסון-השרון. לפרופ' ויז'ניצר ניסיון רב ומוניטין בין- לאומי בטיפול בסוכרת הריונית. פרופ' ויז'ניצר מומחה בטיפול בהריון בסיכון גבוה. פרופ' ויז'ניצר מעניק יעוץ טרום הריוני לנשים עם מחלות רקע טרום הריוניות.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 28/02/2021
כמות צפיות: 10815
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה