א.פ.א מחשבים

א.פ.א מחשבים - 5 כוכבים
6 תגובות
אנפה, כרמיאל
נשמח לשוחח: 050-2847328  , 077-3270070

6 תגובות על א.פ.א מחשבים

5 כוכבים
שירות נהדר. הייתה לי בעיה במחשב שהוא כל הזמן קורס אז הבאתי אותו למעבדה שלהם, כבר אחרי יום הם החזירו לי אותו. אחרי שבוע שאני עם המחשב אני יכול להגיד לכם שהוא כמו חדש! שירות מעולה, הם ממש תותחים, ממליץ עליהם בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אחלה בחור מקצועי אמין וחמוד...ולא שוחט במחיר שזה חשוב לא פחות ממליצה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
קיבלתי המלצה מחברה טובה כפי שאני נוטה לעשות רכשתי מחשב נייד מהחנויות הגדולות שאני מדליקה את המחשב חשכו עיני המחשב לא נדלק במקום לשלוח אותו לחברה ולהיתקע שבוע במקרה הטוב בגיע אליי הטכנאי ותיקן את המחשב בקלות ובמהרה ואף לקח מחיר סמלי ממליצה בחום!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני גרה ביודפת , המחשב הנייד שלי נשפך עליו קפה התקשרתי מייד ענה לי אלון שנתן לי הוראות מה לעשות על מנת לא לגרום ליותר נזק באותו היום הוא הגיע לקחת את המחשב למחרת המחשב היה אצלי תקין .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
קיבלתי שירות מצויין מומלץ בחום , לאחר שנה הייתה תקלה במחשב הגיע אליי טכנאי שפתר את הבעיה בביתי בסכום סימלי מרוצה מאוד וממליץ לכל משפחתי וחברייי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
קניתי מחשב מהחברה הזאת בהמלצה של חבר, מצאתי איש חביב בשם אלון , אמין ומקצועי נותן שרות משובח ועומד במילתו כל מילה נוספת מיותרת ממליץ בחום ומעביר הלאה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות א.פ.א מחשבים

אודות-א.פ.א מחשבים הוקמה בשנת - 1998.החברה, עוסקת במתן פתרונות מחשוב כוללים לשוק העסקי והפרטי. תיאור תיקון והחלפה מסך למחשב נייד!!! סידור שקע טעינה למחשב נייד!!! תיקון כל סוגי המחשבים הנייחים תוכנה וחומרה יעוץ לפני קנייה.

שירותי תיקון - וירוסים, תוכנות ריגול, כל בעיות החומרה והתוכנה, רשתות, אינטרנט. שדרוג ומכירה - מחשבים וציוד היקפי. תחזוקה שוטפת של מחשבים. שירות טכנאים מקצועי ואמין באתר הלקוח. שירותי הקמה, תמיכה ותחזוקה - רשתות תקשורת לבית ולעסק.

מתן הדרכות אישיות - שימוש במחשב אישי ובאינטרנט, הכרת תוכנות ועוד פתיחת דף\עמוד בפייסבוק הדרכה וליווי צמוד. מידע כללי שירותי החברה: ייעוץ לפני קנייה.

שירותי תיקון - וירוסים, תוכנות ריגול, כל בעיות החומרה והתוכנה, רשתות, אינטרנט. שדרוג ומכירה - מחשבים וציוד היקפי. תחזוקה שוטפת של מחשבים. שירות טכנאים מקצועי ואמין באתר הלקוח. שירותי הקמה, תמיכה ותחזוקה - רשתות תקשורת לבית ולעסק. מתן הדרכות אישיות - שימוש במחשב אישי ובאינטרנט, הכרת תוכנות ועוד .

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 12/07/2019
כמות צפיות: 2863
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 6

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

כרמיאל

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה