קצפת ותות הפקות

נשמח לשוחח: 09-8913553  , 050-8665652

5 תגובות על קצפת ותות הפקות

5 כוכבים
את קצפת ותות הכרתי ביום הולדת 5 של רועי - בנה של חברתי היקרה בנתניה - רמת פולג . היום הולדת נערכה בחדר פשוט וקטן לכל הגן של רועי , חשבתי שאכזבה צפויה לנו אך ....קצפת ותות הצילו את יום ההולדת ,הם היו מ ע ו ל י ם ! הילדים היו מוקסמים ! בילו בנעימים , והיו מרותקים ! כל הכבוד ! זה סידור אירוע מושלם !
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הכי מומלצים!!!!! מתאימים לכל גיל ולכל דבר!! הזוג הכי חמוד שיש.. הגיעו לאיזי שפירא ושימחו את הילדים ומאז הם מדקלמים את השירים שלהם!! מומלץ בחום לכל אירוע..
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ראינו גם את הקלטת, שעשוייה בצורה מאוד נעימה וקלילה השירים קליטים בעלי מסר חינוכי, לאחר צפיה אחת הילדים כפר מפזמים את השירים. אפילו ביתי בת השנה וחצי כבר מבקשת שוב ושוב תות, תות,תות. בקיצור מאוד מומלץ!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מעולים!!! יש לנו את הקלטת של קצפת ותות וכולנו בבית מפזמים את השירים המקסימים. הבת שלי (בת 3) כל הזמן אומרת לי "אופסי" מתוך השיר שלהם, ואם אני כועסת עליה כמובן שזה ממיס את הלב. באמת קלטת ילדים איכותית עם תכנים של ממש. הזמנו אותם ליומולדת של ליאור הגדול שלי בן ה6 ביולי, שנה שעברה נאלצנו לבטל כי הוא היה חולה והשנה הציפייה גבוהה כפליים. קבלנו על תות וקצפת כל כך הרבה המלצות מחברים וראינו אותם באינספור ימי הולדת והצגות אז אני רגועה וממליצה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
חגגנו אתכם יום הולדת לתום, בהופעתכם המדהימה שמחתם את הילדים ולכולם נשאר רק טעם של עוד! הייתם נהדרים, מקסימים, עליזים ועשיתם הכול מכל הלב שזה מאוד חשוב. תום שלי שכבר בן ארבע לא מפסיק לדבר עליכם וחושב על שנה הבאה, שבטוח תהיה שוב אתכם. בנוסף כאמא ראיתי איך כל הילדים נשארים בסוף היומולדת ורוצים בחברתכם. כל הכבוד על הארגון המקצועי , האכפתיות והגישה היחודית שמצאה חן בעיני מאוד. כולנו אוהבים אתכם משפחת זמבר
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות קצפת ותות הפקות

את "קצפת ותות" הפקות אירועים הקימו הזוג איריס ודניאל קטן. "קצפת ותות" הן שתי דמויות מתוקות כשמן, אשר נוצרו במיוחד עבור ימי הולדת של ילדים תוך כדי הבנת עולמם הקסום והצבעוני. חשוב שתדעו שהמוטו המלווה אותנו לאורך כל הדרך הוא אהבה לילדים ולכן כל פעילות שלנו נעשית מכל הלב ומתוך רצון להרים את רמת האומנות לילדים בארץ.

חזרה למעלה