מכללת מגמות

מכללת מגמות - 4 כוכבים
3 תגובות
דרך אם המושבות 94, פתח תקוה
נשמח לשוחח: 03-9291599  , 

3 תגובות על מכללת מגמות

5 כוכבים
מכיר מקרוב את המכללה ואת העומד בראשה - מנדי, אדם חכם עם ניסיון של 32 שנים בשוק ההון. הקורסים מושקעים ומקצועיים. התנאים המנהלתיים במכללה (חניה, קפה) מצויינים. המיקום מרהיב ביופיו. אוהב מאוד לקרוא ולשמוע את "הערכת המצב" של מנדי הן במכללה והן באתר המכללה ברשת. ממליץ ללמוד שם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 3 כוכבים
מתוך האתר של מכללת מגמות תוכניות הלימודים משלבות ידע מעשי ותיאורטי הסטודנטים מקבלים חומר לימודי מלא על גבי CD כולל תוכנות לימודיות וספרי לימוד כשפניתי להנהלת המכללה לאחרונה בכתב בבקשה לחלק לתלמידים חומר של קורס עבורו שילמתי במיטב כספי כלל לא זכיתי לתגובה. הקורס, אגב, הסתיים בשבוע שעבר ללא שחולק חומר כלשהו מעבר לעניין המשפטי מסתבר שמכללת מגמות - לא מה שהיתה. אין יחס של כבוד לתלמידים. חבל מאד . גיל
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 4 כוכבים
מגמות מקום מאוד נחמד לקורסים שונים. הייתי שם במספר קורסים והיה נוח. החנייה נוחה, בדרך כלל יש כיבוד בסיסי של עוגיות וקפה, והכיתות לא צפופות. יש גם שקעי חשמל ליד כל כיסא עבור המחשב. החיסרון לדעתי הוא בכיסאות המסתובבים מפלסטיק שלא כל כך נוחים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות מכללת מגמות

מכללת מגמות עורכת קורסים בתחום הפיננסי ושוק הון: ניהול ההון האישי, השקעות בניירות ערך, נגזרות פיננסיות, מטבע חוץ ומכשירי השקעה מתוחכמים מתוך כוונה להכשיר את הלומדים אצלה לעסוק בתחומים אלו. במהלך 18 שנות פעילותה הכשירה מכללת מגמות יותר 50,000 בוגרים. רבים מבוגריה שימשו ומשמשים עדיין בתפקידים פיננסיים בכירים בבנקים, חברות ביטוח, קרנות פנסיה, בתי השקעות, בנק ישראל, הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר ובמערכות פיננסיות אחרות בישראל.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 11/07/2019
כמות צפיות: 7017
דרוג: 4 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

פתח תקוה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה