ראובן כהן

ראובן כהן - 5 כוכבים
12 תגובות
איה 102, כרמיאל
נשמח לשוחח: 04-9584962  , 052-3488113

12 תגובות על ראובן כהן

5 כוכבים
עברו מספר שנים מאז הגעתי לראובן דרך קורס שיווק ומכירות. מיד התרשמתי ממנו ולאחר מכן פניתי לראובן לצורך ליווי שיווקי ואישי. מאז, כל שבוע אני פוגש את ראובן על בסיס קבוע. ראובן העניק ומעניק לי כלים לפקס ולמקד את עצמי למטרות וליעדים שהצבתי לעצמי בתחילת הליווי – גם במישור העסקי וגם האישי. כל זאת בתהליך ההגשמה של מי אני רוצה להיות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לקורס בחששות גדולים, כמי שאין לה שום מושג במכירות, ויצאתי עם כלים וידע שמאפשרים לי לסגור עסקאות בבטחון ונועם. ועל כך אני אסירת תודה לראובן. ממליצה בכל לבי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
סיימתי בימים אלה, סדנא של שיווק ומכירות בבית הסדנא בכרמיאל עם המרצה - ראובן כהן. הגעתי לתחום עיסוקי - עיסוי רפואי - לאחר שנים רבות של עבודה ועשייה כשכירה עם שפע של טעויות וחוסר יידע בנושא של שיווק ומכירות. ראובן בדרכו המקצועית והייחודית ובסבלנות אדירה - הצליח לשנות לי סדרי עולם בנושא, להביא אותי לידי חשיבה נכונה ומקצועית בדרך לפיתוח ושגשוג העסק. נסיונו רב השנים בתחום שיווק ומכירות בא לידי ביטוי בהרצאות, בסימולציות שעורכים המשתתפים בזמן הסדנא ובטיפים הכל כך חשובים שהוא מעניק לנו מנסיונו הרב. אין ספק, שמומלץ שכל עסק מתחיל ( וגם לא ) יעבור את הסדנא הזו ויקבל את הכלים הנכונים לשיווק נכון ולצמיחה. רונית שגיא - עיסוי רפואי/שבדי הוליסטי קליניקה "ביותרפי"
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ראובן הנחה אותנו בקורס שיווק ועשה זאת בצורה מדהימה,כולל סימולציות,נתן לנו המון טיפים והנחיות,יש לו כשרון למשוך קהל הוא איש שיווק ומאמן בכל רמ"ח אבריו. קבלנו ממנו גם אני וגם אשתי כילים לפתח את עסקינו והם במגמת עליה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
במשך שנה, זכיתי למלוא תשומת הלב, למדתי רבות גם באמצעות סדנאות שהשתתפתי בהן בבית הסדנא. בשנה הזאת התקדמתי הן מבחינת אישית והן בהשגת היעדים בעסק, ואני יכול להעיד על עצמי, שעבדתי שינוי עצום באישיותי והן בהתיחסותי ללקוחות, ואלה כלים שבאמצעותם חל שיפור קבוע בתוצאות העיסקיות. אני מאחל לראובן המשך הצלחה ושנה טובה ופוריה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לאחרונה סיימתי קורס שיווק ומכירות בבית הסדנא. הסדנא נותנת כליים, לבעלי עסקים, על פרזנטציה (אחד להציג את העסק), איתור צרכי הלקוחות, איך לשאול שאלות, כיצד לטפל בהתנגדויות וכו'. במהלך הקורס מתבצעות סימולציות. הקורס עזר לי מאוד ושיפר לי את אומנות המכירה שלי. ממליצה בחום!!! כמו כן, לקחתי את ראובן באופן אישי, כמאמן השיווק והמכירות של העסק, ואני והשותפה שלי עוברות איתו תהליך של מיתוג מחדש, לאיזה קהלי יעד לפנות וכו'. ממליצה עליו בחום!!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אתמול יום שני 26 באפריל 2010 השתתפתי בסדנת מרתון מכירות שהעביר ראובן כהן, חייבת לומר שיצאתי מלאת סיפוק ובעיקר ידע על התנהגות לקוחות ואיך להגיע ללקוח עד לסגירת עסקה. היה מדהים ,חוויתי,מומלץ לכל בעל עסק קטן או גדול לעבור את הסדנא הזו ,ראובן כהן הוא פשוט תותח ,עם המון המון ידע,עונה על כל שאלה ,מחלק המון טיפים. כבר המלצתי מיד לחברותי על הסדנא של ראובן. אני כבר ממתינה לסדנא הבאה. ראובן תודה לך מכל הלב.והלואי שבזכות הידע שרכשתי אתמול זה יניב תוצאות לעסק שלי ובטוחה שאשתמש בכלים שנתת לי. המשך שבוע נפלא אורנה בר יוסף צורפת תכשיטי כסף מאשחר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עם ראובן כהן התחלתי תהליך אימון עסקי שיווקי, לפני כשנתיים, במטרה לקדם ולמנף את העסק שלי בצפון הארץ, לאחר 4 שנים של הצלחה במרכז הארץ, התהליך היה מדהים ואפקטיבי, והקשר עם ראובן נשאר הדוק ופורה גם לאחר סיום תהליך האימון הרשמי. אני ממליץ בחום עלראובן כמאמן וכמלווה עסקים בתחילת דרכם וגם בשלב מינוף וקידום. יישר כוח, נדב אריכא, יועץ אבטחת מידע וידע
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עברתי את קורס השיווק והמכירות בכרמיאל עם ראובן כהן. אחרי שנים של טעויות אין ספור בנושאי שיווק ומכירות סוף סוף הגעתי למקום שבו יש חוכמה אדירה בנושאים אלה ושיטות מעשיות להטמעת החומרים. ראובן לימד אותנו להפוך לאנשי עסקים ולגרום לעסק שלנו לנוע קדימה ולייצר עבורנו כסף. לא בכדי האדם הזה הוא אחד המאמנים העסקיים המצליחים ביותר בצפון עם ניסיון של 11 שנה בתחום ו30 שנה במכירות. מומלץ ביותר ליצור קשר עם המרכז שלו בכרמיאל לבירור על הקורסים הקרובים. שי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
את רובן הכרתי ב - bni - ביזנס נטוורקינג אינטרנשיונל בקבוצת מעגל בעלי העסקים של משגב ומיד התרשמתי מאישיותו הכובשת, הכריזמטית, הלבבית והאנושית. הייתי בעל עסק מתחיל יחסית ולא היה לי נסיון בשיווק ומכירות. כשנפתח הקורס שלו ל"מכירות ללא הפסקה", הצטרפתי מיד. בשורה התחתונה - קורס נהדר של מנחה שיודע וחי את מה שהוא מלמד. תוך כדי חוויות סימולציה בשיווק וסגירות מכירה למדתי המון. זה היה רק עניין של זמן עד שאבקש ממנו ליווי עסקי. היום רובן הוא המאמן העסקי שלי. אני מנהל מוזיקלי לאירועים וסקסופוניסט ובתוך חצי שנה הכפיל מחזור העסקים שלי את עצמו. לרובן יש היכולת ללחוץ ולהרפות, לעודד ולהעמיד מציאות מול העיניים ללא משוא פנים. האיש מבין את החומר וחי את הרוח האנושית על תעצומותיה וחולשותיה. הכל מגיע מאהבה וחיבוק גדול. וכמו שהוא אומר ככה הוא עושה - מוציא אנשים לאור. רובן הינו בעל מקצוע נדיר ואני ממליץ עליו בחום. בתודה ממיכה מצליח.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ראובן לימד אותי איך לשווק את עצמי נכון דרך הקורס 'האמונות למכירה' וגם דרך אימון אישי. הוא איש מקצועי שיודע להביא את המסר בדרך חוויתי וברורה. יש לו סבלנות והוא נתן לי הרבה גיבוי ואימון אפילו שזה לקח לי זמן עד שהצלחתי. אני ממליצה אלו בחום רב כמאמן. שרה גילסון יועצת ארגונומיה מס. נייד: 050-9573997 מס. טל.: 04-9573997 חברת BNI חברת לשכת המסחר והתעשייה חיפה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
ראובן אימן אותי בשלבים מאוד רגישים של חיי, בעקבות האימון הקמתי קליניקה לרפואה משלימה וכיום אני צומחת כל הזמן ומתפרנסת טוב מאוד, ראובן הוא מקצוען אמיתי, פשוט "יש לו את זה" הוא גם גרם לי במשך כל התהליך להרגיש שבעצם מישמחליט אם אני שווה או לא זו רק אני , זה גם מאוד עזר לי מחוץ לקליניקה, אני ממליצה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות ראובן כהן

מאמן אישי ועסקי בכיר (דרגת PCIL לשכת המאמנים בישראל) מזה 16 שנים,
מאמן NLP מוסמך, מרצה בכל רחבי הארץ בנושאי שיווק ומכירות, מלווה עסקים קטנים ובינוניים בתהליכי צמיחה עסקית ומאמן באופן פרטני עשרות מתאמנים ואנשי עסקים.
מפתח את מסלול - אימון אישי מאוד - mi camino - דרך מדהימה לצמיחה והתפתחות אישית.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 20/06/2021
כמות צפיות: 5016
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 12

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

כרמיאל

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה