מטבחי סמל

מטבחי סמל - 5 כוכבים
4 תגובות
סוקולוב 87, רמת השרון
נשמח לשוחח: 03-5499776  , 

4 תגובות על מטבחי סמל

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
שלום רב רצינו להודות לכם לפני כארבע חודשים הזמנו מיטבח הכל תיקתק כמו שעון בזמן ,לא היינו צריכים בכלל להתקשר לתזכר או כל דבר שיייהווה מאמץ או תירתור עבורנו ממש מרוצים !תודה אבי ולילך יבנה .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אתם פשוט מדהימים, באיכות, ביופי, ביחס המדהים , תנסו לקבל שרות מהמפעל (אני בטוחה שאתם לא צריכים) אבל אם כן אתם תבינו מיד שהשרות המעולה מתחיל בראש, האם נתקלתם פעם בשלמות? אז כן יש דבר כזה והוא נמצא בסמל, סמדר וחיים המושלמים שמחפשים אותך כדי לתת שרות ולא אתה אותם. תנסו ותבינו. חבורה של מושלמיייייייייים. קריסטינה וצוות ראשל"צ לא אחסוך מילים גם עליכם כי שם התחלנו והייתם מקצועיים, מקסימים ונעימים, חבורה של מושלמים. אלברטו אני גאה בחבורה שלך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מטבחים שנותנים את האיזון לבית הלב לבית מטבחים באכות מהטובה בענף מהיום שהרכיבו את המטבח 0 תקלות פשוט אכות חיים ושעור לדורות הבאים ככה מיצרים כל הכבוד יישר כח יש במה להתפאר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
ישבנו בסניף ברמת השרון עם המעצב מס' 1 רמי, בחור נחמד ונעים שיחה סבלני ומבין עניין בעיצוב מטבחים בכלל ובעיצוב בפרט באנו אחרי סבב בהרבה חברות כדוגמת "דקור" "דו איט" "גל" "הדקל" ומייד "נתפסנו" לחדשנות בעיצוב ולשירות האדיב מכל הצוות בסניף! את המטבח המדהים קיבלנו בזמן ללא כל עיכובים או בעיות ש"מקובלות" בענף ויצא מליון דולר !!!!!!!!!! אגב במחיר הם היו האטרקטיבים ביותר יחסית לתמורה הגבוהה שקיבלנו אלפי תודות לרמי ולכל הצוות בסניף רמת השרון
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות מטבחי סמל

כולם מדברים על דרישת הלקוח. אנחנו קוראים לזה ההשראה שלנו. לקוחות סמל אתם השראה שלנו. בזכותה אנחנו עוסקים באומנות יצירת המטבח. כל הכישרון, האנרגיה והמערך הלוגיסטי והשיווקי שלנו הם מוטי לקוח.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 22/05/2018
כמות צפיות: 19671
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

רמת השרון

סיווגים רלוונטים

לחצו לעסקים מומלצים בתחום:
מטבחים
חיפושים אזוריים:
מטבחים ברמת השרון מטבחים בשרון

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה