מדריך עסקים > עורכי דין – משפחה > עורכי דין – משפחה בבני ברק > אברג'ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי

אברג'ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי

אברג'ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי - 5 כוכבים
5 תגובות
דון יוסף נשיא 8, בני ברק
נשמח לשוחח: 050-8322672  , 

5 תגובות על אברג'ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
אדם מקסים בעל נפש רחבה, מבין ותומך, משתף את הלקוח בכל צעד, מדבר עם הלקוח גם מחוץ לשעות העבודה, נותן לכל לקוח את ההרגשה כאילו הוא הלקוח היחיד, אני חייבת לו את אושרי, הוא הביא לי את החופש אחרי שהגרוש שלי סרב לתת לי גט, הוא פשוט הצליח בזמן קצר בכל מה שהקודמים לו נכשלו.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
נסים ייצג אותי בדין תורה בדיני ממונות, התיק היה מסובך ביותר ועל הכף היה מונח סכום כסף עצום, עד שהגעתי לנסים הייתי מוכן להתפשר עם בעל דיני ולהפסיד מהכסף שמגיע לי, נסים בשתי דיונים הצליח להפוך את הקערה על פיה ולגרום כי בעל דיני יהיה חייב לי. הוא מחושב מאוד, מעמיק מאוד ועושה עבודה מושלמת, הידע ההלכתי שלו עצום ואפשר לראות את הערכת הדיינים אליו בפסיקות שכתבו בענייני.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שפתו קולחת, הוא ידע פשוט לחזות לי את התיק מתחילתו ועד סופו, נסים הוא כישרון אדיר, הצלחתי בזכותו לקבל מה שלא חלמתי אי פעם לקבל. הוא בעל ידע משפטי והלכתי נדיר, כתיבתו כה משכנעת וכל המהלכים שלו בנויים איסטרטגית בצורה נכונה ביותר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לנסים אחרי שהספקתי לעבור מספר מייצגים שונים שרק הרסו ועוד גבו על כך סכומי עתק. הגעתי אל נסים כשאני מיואשת ולא מאמינה לאף אחד, גיליתי אדם מדהים, רגיש בצורה מיוחדת, בעל ידע עצום הן בהלכות והן במשפטים, נסים ידע לנווט את כל מהלך התיק בדיוק לפי האיסטרגיה שבנה מלכתחילה והכל לשביעות רצוני המלאה. היפה בנסים הוא שהוא משתף בכל מהלך שהוא עושה את הלקוח, כך שהמתח הנפשי יורד ומרגישים שותפים לכל המהלכים הנעשים. ממליצה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
הגעתי לטוען רבני ניסים אברג'יל נואשת מאוד, לאחר שבעלי מרד בי וברח מהבית. ניסים טיפל בי בקפידה רבה. יש לציין שניסים אברג'יל מכיר את כל המהלכים של בית הדין הרבני בצורה מקצועית בלתי רגילה. ניסים אברג'יל עזר לי המון ואני מודה לו על כך מאוד וממליצה בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות אברג'ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי

תהליך הגירושין הינו תהליך טעון רגשית, מבלבל ולעתים אף מפחיד. חשוב שליווי התהליך וניהולו ייעשה על ידי טוען רבני המתמצא במטריה המשפטית ומכיר את ההליכים המנחים את שיקול דעתם של הדיינים, אך לא פחות חשוב – שיהיה רגיש לתהליך האישי אותו עובר כל מתגרש.

צוות המשרד מלווה אישית ומקצועית כל לקוח, מתחילת ההליך ועד לסיומו. אנו זמינים תמיד לכל שאלה שתעלה ונותנים מענה מיידי לכל בעיה פרופיל המשרד משרדנו עוסק זמן רב בתחום דיני המשפחה תוך התמחות בניהול תיקים בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה, התמקדות מתמדת בצרכי הלקוח ובניית אסטרטגיה מדויקת עבורו. משרדנו מייצג לקוחות בתחומים הבאים: טיפול בגירושין ,מזונות, כתובה, משמורת, רכוש. שלום בית. ידועים בציבור.

נישואין אזרחיים. צוואות, ירושות ועזבונות. חטיפות ילדים. אלימות במשפחה. הוצאה לפועל של מזונות . אפוטרופסויות. גישורים. הסכמי ממון. צוות המשרד כולל עורכי דין מן השורה הראשונה בתחום דיני המשפחה הפועלים בשיתוף פעולה מתמיד למען הלקוח ולהצלחתו.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 09/05/2021
כמות צפיות: 6173
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 5

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

בני ברק

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה