עו"ד אברהם ג'אן

נשמח לשוחח: 03-6911334  , 052-5815585

4 תגובות על עו"ד אברהם ג'אן

5 כוכבים
עו"ד אברהם ג'אן הוא עורך דין מדהים! חד מאוד ויסודי ביותר. הוא מבחין בפרטים הקטנים ומייצג בבית המשפט באופן יוצא מן הכלל. ממליצה בחום!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אברהם ג'אן הוא עורך דין תעבורה מעולה, הוא ייצג אותי בתיק נהיגה בשכרות שלבסוף בוטל לחלוטין. בכל מקרה, לפני שסגרתי איתו שכ"ט נפגשתי עם לא מעט עורכי דין לתעבורה ,אומנם הוא גובה שכר טרחה יחסית גבוה אבל הוא שווה כל שקל. ליאור
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אותי הוא ייצג במשפט פלילי, אבל הוא גם עו"ד תעבורה אבל בתחום הזה לשמחתי עדיין לא ניסיתי אותו. בתור עו"ד פלילי הוא מצויין, ממליץ בחום. אגב, חוץ מעו"ד פלילי אברהם ג'אן - שהוא הבעלים של המשרד - יש עוד כמה עורכי דין, תעמדו על זה שהוא ייצג ויופיע בבית המשפט ולא איזה עו"ד שכיר מהמשרד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אני הייתי אצלו בנוגע לעניין שקשור לדיני תעבורה אבל הוא גם עו"ד פלילי הזאת עליו
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות עו"ד אברהם ג'אן

משרדו של עו"ד אברהם ג'אן עוסק בתחום המשפט הפלילי ודיני התעבורה - ומייצג בכל בערכאות המשפטיות ברחבי הארץ. בתחום הפלילי: הוגש כנגדך כתב אישום פלילי? זומנת לחקירה במשטרה? התקשר לתיאום פגישת ייעוץ! עו"ד פלילי אברהם ג'אן, מתמחה במשפט הפלילי ועוסק בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי על כל שלביו, לרבות: * בקשות למחיקת רישום פלילי * ייצוג בהליכי מעצר ימים ו/או תום הליכים * ערעורים פליליים * ייצוג בהליכי שימוע - בקשות להימנע מהגשת כתב אישום פלילי * ייצוג משפטי בבית המשפט לנוער בתחום התעבורה: קיבלת זימון למשפט בבית המשפט לתעבורה? רישיונך נפסל? הואשמת בנהיגה בשכרות? התקשר לתיאום פגישת ייעוץ! משרדו של עו"ד אברהם ג'אן מתמחה בדיני התעבורה ועוסק מזה מס' שנים - בייצוג נהגים בעבירות תעבורה מגוונות, לרבות: * נהיגה בשכרות * נהיגה תחת השפעת סמים * מהירות מופרזת * נהיגה בזמן פסילה * בקשות לביטול פסילות מנהליות * ייצוג נהגים המעורבים בתאונות דרכים עו"ד אברהם ג'אן, החל את דרכו בתחום המשפט הפלילי כמתמחה - תובע במדור תביעות פלילי במשטרת ישראל - מחוז ת"א ומיום הסמכתו כעו"ד, המשיך לייצג כסניגור פלילי - תוך התמקדות בתחום המשפט הפלילי ודיני התעבורה.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 21/07/2019
כמות צפיות: 4333
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה