א.ל.מ - רשת חשמל ואלקטרוניקה

א.ל.מ - רשת חשמל ואלקטרוניקה - 1 כוכבים
3 תגובות
נחום חת 5, טירת כרמל
נשמח לשוחח: 04-8500781  , 

3 תגובות על א.ל.מ - רשת חשמל ואלקטרוניקה

התגובה המוערכת ביותר! 1 כוכבים
עוד לא ראיתי שירות כל כך גרוע. נכנסתי לחנות בבוקר, קונה יחידה ושני מוכרים, הסתובבתי 5 דקות בחנות, אף אחד לא נגש לבדוק אם אני רוצה משהו (רציתי לרכוש 3 מזגנים לחדרי שינה)- פשוט מדהים. ככה זה כשאין מנהל בחנות והשכירים מנצנצים. כשהבעתי את מחאתי, הם ענו לי בזלזול ושאלו אותי אם מישהו הכעיס אותי בבית שאני צריכה לפרוק זאת עליהם. אני כמנהלת הייתי מזדכה עליהם מיד - הנזק שלהם בלתי הפיך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
בתאריך 21/3/11 רכשתי מכונת כביסה מסניף חיפה-שער הכרמל (קדושי יאסי) שרות כזה כמה שאנסה להסביר במילים אין ...אין מילים שיכולות לתאר זאת.מה שמובטח במעמד הקניה רחוק מאוד מהמציאות !!בין אם זה מהמוביל וכלה במעבדת השרות שצריך לקבל בעבור המוצר...אני רוצה להפיץ זאת בכדי שלא תתקרבו לרשת זאת שאין לכם עם מי לדבר אתה מתקשר ומנהל הסניף פשוט שם פס ,הייתי צריכה להיתקשר 3 פעמים בשביל שהוא יחזור אליי ,וכשחזר דיבר כ"כ לא לעניין ולמעשה אפילו לא פתר לי את הבעיה שנוצרה לי מול השרות שאני צריכה לקבל ?הובטח לי כי אקבל את המוצר תוך 3 ימים ולמעשה קיבלתי אותו רק אחרי 10 ימים.שרות של טכנאי שהייתי צריכה לקבל בעבור המוצר לא הגיעו בכלל..ואני עדיין עם המכונה בתוך קרטון עומדת לי באמצע הבית ולי אין עם מי לדבר ...חשוב לי להפיץ זאת בכדי למנוע עוד אכזבה של עוגמת נפש...זמן יקר .שיחות טל מרובות שהייתי צריכה לעשות...ישנן כ"כ הרבה חנויות שבעבור כספכם תקבלו את השרות המגיע לכם
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
רכשתי תנור במיטב כספי והובטח לי תנור אפייה מעולה. לאחר כחודשיים ו4 הפעלות, התנור הפסיק לפעול. תגובת החברה: "לא תהיה כאן החלפה של המוצר" מסכימים לתיקון בלבד. אינני מסכימה לתיקון תנור חדש לגמרי, אני מאוכזבת מאד מכך שחברות החשמל הגדולות מנצלות את האזרח מאחר וכוחו לא נאה לאחר התשלום עבור המוצר. לעולם לא אחזור לא.ל.מ. חשמל יותר זה בטוח ומעבר לכך אמליץ הלאה לכל מי שאוכל לא לרכוש בחברה זו ובטח לא תנור אפייה מדגם sumsong .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 23/06/2019
כמות צפיות: 7931
דרוג: 1 מתוך 5
כמות תגובות: 3

רשת: רשת א.ל.מ
מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

חיפה
טירת כרמל

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה