קל-אוטו

קל-אוטו - 2.5 כוכבים
3 תגובות
הבונים החופשיים 2, חיפה
נשמח לשוחח: *6020  , 

3 תגובות על קל-אוטו

5 כוכבים
אם אתם רוצים להשכיר רכב באזור חיפה תפנו רק לקל-אוטו! השכרתי מכמה מקומות בעבר והרבה חייבו או ניסו לחייב אותי לשלם סתם כסף מיותר! מקום זה ממש לא כך. הם מאוד אמינים ואפשר לסמוך עליהם שהם הוגנים ולא ינסו לעקוץ אותך בכסף נוסף.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
שכרתי רכב יום שישי לפני שבועיים מסניף כרמיאל. מקום מגורי 15 ק"מ רחוק מכרמיאל. אני עובד בבית החולים נהריה ושישי שבת כונן. כלומר אני נשאר בבית ולא עוזב את האזור מפני שאם תהיה קריאה אני חייב להגיע לעבודה. תוך 20 דקות בשבת הייתה קריאה, המרחק הוא 22 ק"מ. ביום ראשון נסעתי לעבודה ובדרך הרכב התקלקל, באו החליפו לי את הרכב בסוף חייבו אותי בחצי טנק דלק. ולא רק הם טענו שנסעתי 1000 ק"מ, ריבונו של עולם לא הגעתי למאה ק"מ והם חייבו אותי בהרבה כסף ואין לי איך להוכיח כי לא צלמתי את מד הספידומטר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
קיבלתי רכב לשבוע בסניף רוממה. הרכב היה חנוק מריח עשן סיגרית. חבול מכל צדדיו. ביום השלישי, לאחר הכנסת המפתח לסוויטץ', נשארתי עם הפלסטיק ביד כאשר המפתח תקוע בתוך הסוויטץ'. למזלי הדבר קרה לאחר שהתנעתי. נסעתי לסניף ברוממה ושם השתוממתי לשמוע ש"אין להם מה לעשו עם זה " ?!! הופניתי למוקד הטלפוני הארצי. משם הורו לי לסוע עם הרכב לסניף בכרטא. שם התבשרתי כי אזלו הרכבים ויש לחזור חזרה לרוממה. שם, התבשרתי כי אני עלול לשלם על הנזק ויש למלא דוח נזק על הרכב !!...
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 26/02/2021
כמות צפיות: 4960
דרוג: 2.5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

אתר: קל-אוטו
מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

חיפה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה