מעצב פנים הווארד ג'ורנו

מעצב פנים הווארד ג'ורנו - 5 כוכבים
11 תגובות
עמינדב 1, רמת גן
נשמח לשוחח: 072-3314632

11 תגובות על מעצב פנים הווארד ג'ורנו

5 כוכבים
מעצב פנים חכם עם גישה מינימליסטית פונקציונלית לחלל ,התכנון שלו אלגנטי , נקי ומתוחכם. פועל מתוך צרכי הלקוח, אלוף בעיצוב מטבחים .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
האוורד עיצב מחדש את הסלון וחדר השינה בביתנו בן 8 השנים. האוורד הצליח להבין מה אנחנו רוצים למרות שלנו זה לא היה בכלל ברור. התוצאה מרשימה ביותר והמילה הראשונה שאנחנו שומעים ממי שרואה היא וואו. האוורד תיכנן הכול. את ההריסה והבניה מחדש, את החשמל והאינסטלציה, את החיפויים באמבטיה, את התאורה ואת הריהוט. האוורד עזר לנו בבחירת אנשי המקצוע והנחה ולווה את כולם בצורה צמודה. הכול נעשה בפיקוחו המלא. לפני תחילת העבודה האוורד הכין כתב כמויות מפורט כך שלא היתה חריגה ולא הקטנה ביותר בתקציב. התוצאה בסוף היתה יפה יותר ממה שיכולנו לדמיין לפני שהתחלנו. המלצה חמה מאוד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אשתי הכירה את הווארד מפרוייקט קודם, אבל עבורי זו היתה חויה חדשה. רצינו שיפוץ במרתף כדי להעביר לשם את הבנים המתבגרים ובאותה הזדמנות לארגן לי משרד בבית. הווארד הציע שלוש הצעות שונות לתכנון המתרף, ולאחר שבחרנו - התקדם לתכנון פרטני בכל הרמות, כולל אינסטלציה, פרקט, צבע, תאורה וריהוט. לאורך כל השיפוץ הוא ביקר כל יומיים שלושה וליווה את כל העבודה כולל הדרכת כל בעלי המקצוע. התוצאה יצאה מדהימה, כיף להיות פה ואת הביקורת הזו אני כותב מהמשרד החדש והמרשים שלי. עכשיו רק קשה לנו ששאר הבית לא נראה כמו המרתף... :-)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הקשר עם הווארד נוצר לפני 12 שנים, עת רכשנו בית פרטי עם חלל ריק. פנינו אל הווארד והדבר הראשון שאהבנו זה המרץ הבילתי נלאה שלו עם סבלנות ומקצועיות. סיכמנו מחיר הוגן לפי שלבים לגודל הפרוייקט. במספר ישיבות, אשר בראשונה תיארנו מה אנחנו רוצים בכללי, ובהמשך סיפק תכניות, הדמיות וחומרים שמהם הפכנו את החלל הריק לבית שנתן ביטוי לטעם האישי שלנו בעיצוב מדהים. הווארד תיכנן את המטבח, את התאורה, הוילונות והריהוט. כאן אני חוזר לתקציב - שבתחילה נראה הוגן וסביר ולאור החיסכון הרב בקניית הרהיטים והתאורה הפך המחיר לזניח לאור המחירים שהצלחנו להשיג דרכו. הווארד יודע להביא לביטוי את הטעם האישי שלנו בצורה מעוצבת ומודרנית. קצרה היריעה אך נציין כי מאז הווארד עיצב לנו גם חנות אופנה שמקבלת מחמאות על העיצוב וכן 2 דירות שבהן עשה עיצוב אדריכלי מלא. הווארד דייקן מאוד בזמנים ובביצוע, מקפיד על כל פרט, מלווה את הפרוייקט בחריצות כולל לבחור אביזרים, בדים, פגישות עם בעלי המקצוע והקפדה מוחלטת על הביצוע. סנדרה ושי, ירקונה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הווארד הוא לא רק מעצב חדשני, רעיוניסט ועושה את תפקידו נאמנה כמעצב מקצועי הוא בעיקר אדם שעובד עם כל הנשמה והלב. כשהווארד עיצב לנו את הבית הרגשנו שהווארד מעצב לו את הבית !!!! פרויקט של עיצוב דירה הינו פרויקט מורכב אשר נמשך כמעט שנה והווארד ליווה אותנו, צמוד צמוד, במהלך התקופה והפך אותה לתקופה מהנה ומרגשת. היום ישנם הרבה מעצבים אבל אדם כמו הווארד קשה למצוא. דבר אחד אנחנו יודעים - בדירה הבאה ,הווארד איתנו......
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הווארד עיצב עבור טופז אומנות המטבח את אולמות התצוגה בחיפה ובני ברק. בכל תהליך התכנון והביצוע סייע הווארד במקצועיות ואכפתיות. הווארד ליווה את הפרויקטים באופן אישי ויצר קשר אמין בין הגורמים המעורבים בפרויקט. במהלך העבודה עם הווארד מצאתי מעצב נעים הליכות, רגוע ותומך. התוצאה של כל הנאמר ניראת בבירור באולמות התצוגה שלנו. בעתיד טופז אומנות המטבח מתכוונת לפתוח סניפים נוספים ולשפץ סניפים קימים וכל זאת עם השיתוף פעולה של הווארד. תודה לך הווארד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגענו להווארד באמצעות קשר שנעשה ע'י נגר אומן , התחלנו דיאלוג על פרוייקט קטן שהפך לשני פרויקטים גדולים במקביל , האחד עיצוב חלל מסחרי עוצר נשימה , והשני עיצוב ותיכנון של בית מגורנו על נחלה במושב. בשני הפרוייקטים מצאנו חבר רגיש ובעל כישרון שקשה לתאר במילים.יכולת הירידה לפרטים הקטנים שיוצרים את היצירה השלמה היא המתנה שהווארד הכניס לשני הפרוייקטים .זוגתי ואני לקוחות דעתנים ,הווארד בכישרון רב ליווה את התהליך בהצלחה ובמסירות גדולה. התהליך שעברנו בעזרתו של הווארד מתאים גם ללקוחות בעלי תפיסה עיצובית מגובשת , הווארד מביא ליצירה גמישות בוגרת ויכולת להתאים את העבודה ללקוח .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הווארד תיכנן ועיצב לנו את הבית החדש. זה כלל תוכניות מפורטות לשיפוץ נרחב של הקומה הראשונה, הקומה העליונה, והפיתוח סביב הבית: משטחים מרוצפים, בריכה וגינה. הוא ליווה אותנו ואת הקבלן באופן צמוד לאורך כל השיפוץ ונתן מענה לכל בעיה ולכל פרט. הבית נראה מדהים! נעים מאד לעבוד עם הווארד והתוצאה עקב הטעם הטוב , הנקי, והמיוחד היא מושלמת! אנו ממליצים עליו בחום, שלומית ואייב חזן
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
לפני תחילת השיפוץ הווארד היה הדבר הבטוח היחידי בתכנית. ראיינו מספר מעצבים, אך הווארד היחידי שמייד קלט את הבעיה בדירה ואת הפונטציאל הגלום בה. מעבר לתכנית המדהימה ולשינויים תוך כדי ריצה שנבעו משינויים בחיינו (עוד ילד), הווארד ליווה אותנו בסבלנות אין קץ בעת בחירת החומרים, בעלי המקצוע ועד לסיום המוצלח. נקודה חשובה נוספת היא הקשר הטוב שיצר הווארד עם בעלי המקצוע ובמיוחד עם הקבלן שאנחנו הבאנו. פירוט העבודה לא נתן מקום לסטיות מהתוכנית, לפני כניסת כל בעל מקצוע (הריסה, אינסטלטור, חשמלאי, בינוי, מיזוג וכד') הווארד בא והנחה אותם בדקדקנות מה לעשות. כל שינוי שביקש נעשה ברצון. עברנו שיפוץ נרחב אשר כלל הריסה ובנייה של כל השטח הפנימי (200 מ"ר), ועברנו את התקופה עם חיוך הרבה תודות לליווי של הווארד. אנחנו ממליצים בחום על הווארד כאדם, אמן ובעל מקצוע! רינת וזיו עומר, הרצליה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לנו אורה ושלום מרהיטי פיטרו היתה חוויה מדהימה בהתקשרות עם הווארד מתחילת ההתקשרות. המקצועיות שנבעה כבר בשלב השאלות והבדיקות היתה מדויקת מקצועית ועזרה לו ולנו להגיע במהרה לתוכנית סופית מקצועית, עם עיצוב מקורי ייחודי ועם מעוף והעזה. התוכניות היו מקצועיות מפורטות ומאוירות מה שהצליח להעביר בקלות מההתחלה את האווירה שנוצרה בסוף. השקט והשלווה של האוורד היה עוגן של שפיות לאורך כול שלב השיפוץ עד לפרטים הקטנים משלב הקירות החלל ועד בחירת ידיות לארונות ועוד. אנו ממליצים בחום על הווארד כאדם העוסק בעיצוב ותכנון אדריכלי ,
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
חיפשנו אני וזוגתי מעצב לדירה. נפגשנו עם 2 מעצבים לאחר שפגשנו את הווארד ישר התאהבנו במעצב ובבן אדם. אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שלו מהזמינות והנכונות שהוא הפגין כלפי הפרוייקט. תודה הווארד
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות מעצב פנים הווארד ג'ורנו

מעצב פנים מנוסה ויצירתי המתמחה בעיצוב חללי מגורים וחללים מסחריים. התהליך כולל ליווי אישי מלא החל משלב הסקיצות הראשוניות בהתאם לפרוגראמה ועד לסיום הפרויקט. הכנת כל התוכניות הנדרשות ועבודה מול אנשי המקצוע. במהלך התהליך יתבצעו ביקורים שוטפים בשטח לצורך פיקוח על ביצוע תקין של התוכניות. כמו כן, קיימת אפשרות לעיצוב מטבחים, רהיטים ומוצרים ייחודיים לפי דרישת הלקוח.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 12/07/2019
שנת הקמה: 1990
מס' עובדים: 1
כמות צפיות: 6472
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 11

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

רמת גן

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה