מיקי חשמונאי, משרד עורכי דין

מיקי חשמונאי, משרד עורכי דין - 5 כוכבים
3 תגובות
נחום חת 5, בית טופז, חיפה
נשמח לשוחח: 04-8517779

3 תגובות על מיקי חשמונאי, משרד עורכי דין

5 כוכבים
מיקי המקסימה, מה אוכל להגיד עלייך.. מיקי ליוותה את ביתי במהלך גירושיה, ואני לא יודעת מה היינו עושים בלעדיה. ביתי הגיעה אליה שבורה וחרדה, וכל יום שעבר, בזכות מיקי, היא קיבלה כוחות, וקיבלה בטחון, כי היא ידעה שתמיד יש מישהו מאחוריה, שמייעץ, שמקשיב, שתומך. אני כאמא מודה מכל הלב על כך שמיקי הייתה שם לעזור.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לפגישת היכרות ראשונית עם מיקי דרך הפורום אותו היא מנהלת, ועד היום אני מודה על זה מיקי ליוותה אותי במשך שנה, בגירושים שלי, ואין לי מילים כדי לתאר עד כמה אני מודה לה. היא תמיד היתה זמינה לי, לכל שאלה, בכל שעות היום. היא תמיד ענתה בסבלנות ובנעימות, והנחתה אותי במקצועיות לכל אורך הדרך, ובזכותה התהליך הקשה עבר "בקלות" יחסית.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
הגעתי לעורכת דין מיקי חשמונאי לאחר המלצה שקיבלתי מחברה לעבודה, ועם הרבה חששות... כבר מהרגעים הראשונים הבנתי שהגעתי למקום הנכון. מיקי הייתה סבלנית, נעימה, ומאוד מקצועית. היא אמרה לי מה האפשרויות שלי, מה הסיכויים ומה הסיכונים שלי, וענתה לכל השאלות. בעזרתה הכול הסתיים תוך שלושה חודשים בהסכם, במקום להיגרר שנים בבתי משפט ובבתי דין. תודה רבה מיקי!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות מיקי חשמונאי, משרד עורכי דין

עו"ד מיקי חשמונאי - בעלת תארים אקדמיים בכלכלה ובמשפטים, מאוניברסיטת חיפה, בוגרת קורסים רבים בדיני משפחה, דיני ירושה, גישור וישוב סכסוכים ועוד, משמשת למעלה מ- 4 שנים כמנהלת (בשיתוף) של פורום דיני משפחה, באתר הפורומים המשפטיים, שהינו האתר הגדול ביותר בארץ, בתחום המשפטי בכלל ובתחום דיני משפחה בפרט. משרדה של עו"ד מיקי חשמונאי, הנמצא בחיפה, בעל סניף בזכרון יעקב ושלוחה בכרמיאל, מייצג את לקוחותיו בפני כל ערכאה שיפוטית, לרבות בית המשפט בית הדין הרבני ובתי דין דתיים אחרים, רשם הירושות, האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי. כן עוסק משרד עו"ד חשמונאי בגישור, בוררות ויישוב סכסוכים לשם מציאת פתרונות כלכליים אופטימליים, למציאת דרכים חלופיות לשם הימנעות, ככל האפשר, מהליכים מייגעים והתנצחויות מיותרות בין כותלי בתי המשפט. משרד עו"ד חשמונאי, העוסק כאמור בתחום דיני משפחה, גירושין, אישות, מעמד אישי, ירושה, עזבון, צוואות ועוד, הוקם בשנת 2000 והינו מהמשרדים המובילים בעיר חיפה ובאזור הצפון. במשך למעלה מ- 12 שנה עוסק המשרד בתחומי משפט שונים ומגוונים ונותן שירותים ללקוחות מהמגזר הפרטי, עסקי והציבורי. תחומי התמחות : אישות ומשפחה - משרד עו"ד מיקי חשמונאי מתמחה בטיפול בתיקים בעלי רגישות גבוהה בתחום דיני משפחה ואישות, ובכלל זה : גירושין, גירושין לבני קיבוצים ומושבים, מזונות ילדים ואישה, משמורת ילדים, אבהות, הסדרי ראייה, תביעות רכוש ופירוק שיתוף, הסכמי ממון, התרת נישואין, ידועים בציבור, צווי מניעה, צווי עיקול, צווי עיכוב יציאה מהארץ, צווי הרחקה, עיקולים ועוד. גישור - המשרד מתמחה ביישוב סכסוכים ומחלוקות (אישיות, כלכליות ואחרות) בכל תחומי המשפט, לפני או אחרי נקיטת הליכים משפטיים, לצורך מציאת פתרונות חלופיים, כשמטרת הליך הגישור היא להימנע, ככל האפשר, מהתנהלות מייגעת, יקרה וארוכה בבתי המשפט. ירושה, צוואה ועיזבון - המשרד מתמחה בעריכת צוואות, תוך התאמתן לצרכיו הייחודיים של כל לקוח, וכן בצווי ירושה, צווי קיום צוואה, התנגדויות לצוואות, ניהול עיזבון, ייצוג אצל רשם הירושה, האפוטרופוס הכללי ובית המשפט. המוטו שלנו הוא ייצוג ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן יחס אישי ותמיכה רגשית, ללקוח - בשעה הקשה ביותר, בכל רגע ובכל נושא הכרוך בתהליך אותו הוא עובר.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 06/03/2021
שנת הקמה: 2000
מס' עובדים: 4
כמות צפיות: 2798
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

חיפה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה