> > > מרפאת דר סרור רופאי שיניים

מרפאת דר סרור רופאי שיניים

נשמח לשוחח: 04-6780678  , 

4 תגובות על מרפאת דר סרור רופאי שיניים

5 כוכבים
אל המרפאה הגעתי עם כאבים קשים ,הטיפול היה מהיר ויעיל והעביר לגמרי את הכאב.צוות מעולה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עברתי הלבנת שיניים במרפאה לפני אירוסין.תוצאות מהממות מחיר סביר ממליצה בחום ......
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לד"ר יארה לצורך טיפול בילדה שלי לאחר שביקרתי בארבע מרפאות וכולם הפנו את הילדה לטיפול בהרדמה כללית. אני שמחה שהגעתי אליה כי בסוף הצליחה לסיים את כל הטיפולים לנסיכה שלי בלי צורך לעשות הרדמה כללית. אני מודה לה על היחס.. וגם הילדה התאהבה בה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
הגעתי לטיפול עזרה ראשונה בשבת מטבריה לד"ר סרור עם חששות רבים. מסתבר שבגליל בעיילבון, יש מרפאה של רופאי שיניים בוגרי הדסה, זוג מקסים שנתן לי טיפול כל כל טוב ןמהלב. כבר שנתיים כל המשפחה שלי אצלהם, לאבי עשו שיקום כולל עם שתלים,המחיר הגון והכל מקצועי ורגוע. ממליץ.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות מרפאת דר סרור רופאי שיניים

מרפאת ד"ר סרור נוסדה בשנת 2006 ע"י ד"ר סרור ווסים וד"ר סרור יארה, שניהם בוגרי האוניברסיטה העברית בהדסה, ומאז המרפאה פועלת לתת מגוון רחב של טיפולי שיניים כולל טיפול משמר, שיקום, שיקום על גבי שתלים, אנדודונטיה (טיפולי שורש) טיפול אורתודנטי (יישור שיניים), טיפול בילדים גם ע"י גז צחוק וגם ע"י סדציה עמוקה והרדמה ללא מזרק.

המרפאה פועלת בהסכם עם קופת חולים כללית, לאומית ומאוחדת, ונותנת מענה לילדים לפי חוק בריאות ממלכתי. במרפאה זו עובדים עם הסכמים עם חברות ביטוח פינקס והראל. לנוחיות המטופלים קיים במרפאה רנטגן דיגיטלי ומכשור פנורמי והצילומים מבוצעים במקום. במרפאה קיימת טכניקות הלבנה חדישות ביותר עם תוצאות מהממות. אמצעי תשלום: מזומן, כרטיס אשראי, צ'קים, מימון ע"י כלל ביטוח.

חזרה למעלה