מדריך עסקים > שיאצו > שיאצו ברעננה > אבי גזית - מטפל שיאצו

אבי גזית - מטפל שיאצו

נשמח לשוחח: 072-3312929

14 תגובות על אבי גזית - מטפל שיאצו

5 כוכבים
הגעתי אל אבי אחרי מתקפת פריצת דיסק שממש הפילה אותי למשכב. הייתי ספקנית למה שהטיפול יכול לעשות ואפילו חששתי מנזק נוסף, אבל הטיפול של אבי היה כל כך עדין ועם זאת מדויק, נגע בנקודות משמעותיות מבלי להתקרב לאזור הרגיש וכבר אחרי הטיפול הראשון יצאתי בתחושת הקלה. בטיפולים הבאים הצליחו לשכך את העומס והרגישות הכללית ובעקבות ההמלצות החמות של אבי הכנסתי שינויים באורח החיים שלי שעוזרים לי לשמור על הגב ולחזק את הגוף שלי מיום ליום. תודה רבה אבי!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אחרי נפילה טראומטית ברחוב, אימי בת ה-80 התקשתה ללכת וחשה כאבים בגב וברגליים, דבר שריתק אותה לבית כמעט לחלוטין והשאיר אותה במצב קבוע של המון כעס, דכדוך ותסכול. אבי הגיע לביתה ובמשך מספר חודשים טיפל בה במסירות. מצבו של אימי השתפר באופן הדרגתי, גם מבחינה גופנית וגם מבחינת מצב-הרוח, והיא חיכתה בקוצר-רוח לטיפולים. קיווינו למשהו שיעשה לה קצת נעים, קצת יקל את הכאבים או ישפר טיפה את המצברוח, וקיבלנו כל כך הרבה יותר. ממליץ בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אבי היקר מאד, אתה איש רגיש ומסור לעבודתך ולמטופליך - במקרה זה, זו אמי. אני מודה לך על כל מה שנתת בלב טוב וטהור, ומברכת אותך להמשך נתינה אוהבת וחומלת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אבי הוא מטפל מצוין, הטיפולים שקבלתי מאבי היו מקצועיים ויעילים מאוד. הוא התאפיין כמאד יסודי ואני חוויתי הקלה משמעותית ושינויים ביחס לתחומים שהיה בהם הרבה כאב, וגם הצלחתי להתחיל לישון יותר מסודר. תודה רבה רבה אבי, דסירה בלנה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
חזרתי מטיול ארוך במזרח כשאני מותשת ומרגישה לא טוב, נפשית ורגשית. חברה המליצה לי על טיפול שיאצו ממטפל שהיא מכירה בעצמה, וזה היה אבי. יצרתי קשר והוא טיפל בי. הרגשתי השתפרה ולאט לאט יצאתי מהמצב הקשה הזה. מאד מעריכה ומכירה תודה על העזרה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לאבי לפני מספר חודשים עם בעיה כרונית ומציקה, שנמשכה כבר כמה שנים. תרופות לא ממש עזרו, חיפשתי דרך טבעית, התחלתי בהומאופתיה ואז הגעתי לשיאצו. הטיפולים שלו עזרו ועוזרים לי מאד. מטפל נהדר ואדם נהדר. בהחלט ממליצה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לאבי גזית עם אפס אנרגיה בגלל צירוף של כמה אירועים קשים בחיים שלי - והכל תוך חודשיים. הטיפולים של אבי "הרימו" אותי - אפשרו לי להתחיל לראות אור בקצה המנהרה, ולקחת בחזרה את החיים שלי לידיים. לשמחתי כיום אני במקום אחר לגמרי. ממליץ עליו בלב שלם - לחברים בני משפחה וגם כאן.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לאבי לאחר שהייתי במתח ולחץ שנבעו מהרבה סיבות, גם לחצים בעבודה, וגם לחץ שהחיים מייצרים לנו, הגעתי עם חרדות וקשיים בנשימה, הטיפול ההוליסטי שקיבלתי הרגיע את השרירים והשקיט את המחשבות כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הקלה ולאחר מספר טיפולים המצב הלך והשתפר בהתמדה, היה ביחס האישי וביכולת שלו להכיל אותי משהו שפירק ממני את העייפות הנוראית שחשתי והעלה אותי למסלול חזרה, מלאת חיוניות וכוח להתמודד עם הכול שוב. צריך לחוות כדי להבין, ממליצה מכל הלב אסנת
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
במהלך שנים של עבודה משרדית, שהתבטאה בשעות רבות של ישיבה מול מחשב ובכלל, צברתי כאבים, עייפות ותחושות של חוסר אנרגיה ועצבנות. משככי כאבים הועילו לפעמים ברמה נקודתית ולפעמים לא הועילו כלל. לאחר קבלת טיפולי שיאצו מאבי התחלתי להרגיש הפחתה משמעותית בכאבים במפרקים, בגב ובצוואר, ושיפור בדפוסי השינה הבעייתיים ובעייפות הגופנית והמנטלית. כיום אני מקפיד להגיע באופן מסודר מדי תקופה לטיפולים אצל אבי כדי לתחזק את הגוף. אבי משלב בטיפול שלו רגישות, הקשבה ודיוק. ממליץ מכל הלב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אמא שלי בגיל המעבר וסבלה מגלי חום. דרך חבר קיבלתי המלצה על אבי גזית, והיא הסכימה לנסות. יצרתי איתו קשר והוא הגיע אליי הביתה וטיפל באמא שלי בשיאצו. כבר למחרת היא התקשרה לספר בהתלהבות שהיא ישנה טוב ורצוף כל הלילה - דבר שלא קרה כבר הרבה ימים, כי היו לה קושי להירדם, התעוררות באמצע הלילה ועייפות ועצבנות כל היום. היא באה אליי והוא הגיע לשני טיפולים נוספים בהפרש של כשבוע, וגם המליץ לה לנסות לעשן פחות ולהפחית את כמות הקפה שהיא שותה (היא עישנה קופסה וחצי ביום ושתתה המון קפה), וזה ממש עשה לה טוב. אז זו הזדמנות לומר שוב תודה ענקית לאבי, בשמי ובשם אמא שלי, על טיפולים נפלאים שכל כך עזרו לאמא שלי, על רגישות, מקצועיות וגם על ההמלצות המעולות. תודה רבה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אבי גזית - מטפל שיאצו אני גר בפרדס חנה בירת המטפלים למיניהם, אבל את טיפול השיאצו הדו-שבועי שלי אני מקבל ברעננה, אצל אבי... יש מטפלי שיאצו, וישנו אבי-ידי-זהב... ואידך זיל גמור....
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אמא שלי סבלה מכאבי גב קשים ולאחר שכל הטיפולים הקונבנציונליים לא הועילו היא החליטה על טיפול שיאצו, בשנה האחרונה היא מגיעה אל אבי לטיפול כל שבוע ומאז חייה השתנו : כאבי הגב חלפו לגמרי והרגשתה הכללית טובה הרבה יותר. היא מחכה לימי ראשון ולא מפספסת אף טיפול. וכשלאמא שלי טוב לי טוב אין שמחה ממני שהכרנו את אבי- תודה על הכל.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שמחה להכיר את אבי ואת השיאצו שהוא נותן. ממליצה בחום!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אבי גזית הוא מטפל שיאצו בעלי ידי זהב. בכל פעם שקיבלתי ממנו טיפול, היו הטיפולים עמוקים ומשחררים, בכל המקרים שהגעתי בעקבות כאב או שריר תפוס (אתם יודעים, למורים ליוגה יש מסת שריר) הוא הצליח בטיפול אחד לשחרר ולהעלים את הכאב וכך מדווחים גם מטופלים מרוצים נוספים ששלחתי אליו. והכל בנעימות, ברוגע וברגישות המיוחדים לו. אם אתם זקוקים לטיפול במגע מסיבה פיזית או נפשית, אני ממליצה בחום על אבי גזית. ליאת מנדל, מורה ליוגה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות אבי גזית - מטפל שיאצו

אנו יכולים לחשוב על דוגמאות רבות מחיי היומיום, שממחישות את הקשר בין הגוף לנפש; למשל, ביטויים שמשתמשים בדימוי גופני כדי לתאר מצב נפשי ("לקחת ללב", "לשמור דברים בבטן", "לשבור את הראש"). מצבים נפשיים ונסיבות רגשיות הם מקור לטלטלות בחיינו, וטלטלות אלו לעתים מחלישות אותנו והופכות אותנו לפגיעים יותר למחלות. האדם המערבי חי בסביבה, שמכילה מרכיבים רבים המפרים את האיזון – בין אם מדובר בקצב החיים המהיר, האוכל המתועש העשיר בחומרים משמרים וכימיקלים, החוסר בפעילות גופנית מספקת, האוויר המזוהם שאנו נושמים ועוד גורמים רבים אחרים. זה אחד המקומות בהם טיפול השיאצו יכול לסייע, משום שהוא מתמקד בכוח הריפוי הפנימי של המטופל ובחיזוק הזרימה של אנרגיית החיים במרידיאנים – ערוצי האנרגיה שמאחדים את הגוף הפיזי עם הגוף האנרגטי. שיאצו משלב טיפול מודרני עם הבסיס של הרפואה הסינית בת אלפי השנים, באופן שמחובר לגמרי לכאן ולעכשיו. טיפול השיאצו מסייע לאדם לחזור לאיזון, בכך שהוא מעורר, כאמור, את כוח הריפוי המצוי בתוכו. שילוב שינויים בתהליך בהתאם לצורך בתחום התזונה, הפעילות הגופנית והיבטים נוספים של החיים יכול לקדם עוד יותר את הריפוי. הבעיות בהן יכול טיפול שיאצו לסייע הן רבות ומגוונות: מחלות כרוניות, כאבים אקוטיים, בעיות אורתופדיות, מצבי חרדה ודיכאון, קשיי נשימה ועוד. הטיפול מסייע הן בהיבט הגופני והן בקשיים רגשיים ונפשיים. לילדים ולאנשים בגיל הזהב מותאם טיפול מיוחד. אבי גזית החל ללמוד שיאצו בשנת 2003, בתכנית התלת-שנתית בבית הספר לטאו שיאצו. למד שנה נוספת במרכז סייקי שיאצו ישראל וקיבל תעודת מטפל שיאצו בכיר. מנהל פורום רפואה משלימה זה 8 שנים וכותב מאמרים בנושאי ריפוי. צבר ניסיון רב בטיפול בילדים, במבוגרים ובאנשים עם צרכים מיוחדים. מתגורר ברעננה, מטפל בשרון ובמרכז.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 10/04/2021
כמות צפיות: 10679
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 14

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

רעננה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה