> > > נועה בן-שטרית - פיזיותרפיה

נועה בן-שטרית - פיזיותרפיה

נועה בן-שטרית - פיזיותרפיה - 5 כוכבים
14 תגובות
הצוררן 4, נתניה
נשמח לשוחח: 058-5810058  , 

14 תגובות על נועה בן-שטרית - פיזיותרפיה

5 כוכבים
אבי חולה במחלת פרקינסון מתקדמת בעיקבות זאת פנינו לחברה הנל. יחס מטעם החברה מושלם בנוסף קיבלנו פיזוטרפיסתית מצויינת בשם טלי שחוללה פלאים לאבי אחרי מספר מפגשים.המליצה לנו על מוצר סאד להליכה מה שאף רופא או גורם אחר לא חשב לפני ממליץ בחום על שירותיה תודה רבה לך טלי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
נעה היא מדהימה, יודעת את העבודה ועושה אותה נפלא, אני ממליצה עליה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
פיזיותרפיסטית מדהימה, אין עליה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לנועה אחרי פציעה וניתוח בברך והמון טיפולי פיזיותרפיה קודמים שלא ממש עזרו. כבר בטיפול הראשון נועה הפעילה את קסמיה ואחרי אבחנה מדויקת של הבעיה וטיפול ממוקד הכאבים פחתו בצורה ניכרת. בשניות היא החליפה לי את התסכול בהמון הסברים, הרגיעה אותי ונתנה לי אומץ לעשות דברים שפחדתי לבד. כך שכיום אחרי חודש של טיפולים חזרתי לעשות המון דברים שלא הצלחתי לפני, והכי חשוב - בזכותה אני טסה השבוע לטייל בעולם :) נועה פשוט מתוקה אמיתית, מטפלת אכפתית, מסורה ומרגיעה ולמרות כל הכאב אפילו נהניתי מכל פגישה. מומלצת ביותר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שמי משה ואני בחור ספורטיבי בן 65. לאחרונה התחילו לי כאבים עזים בברך שמאל אשר נטרלו אותי מכל תחביבי הספורטיביים. כבר התחלתי להתעניין בטיפול כירורגי אבל האורתופד קבע שניתוח לא יועיל לי בגלל שברכי שחוקה מדי. הסברתי לנועה בן שיטרית את מצבי והיא תדרכה אותי בסבלנות איך עלי לתפקד כדי לחזור לפעילות נורמלית. נועה הייתה בדעה שבטיפול פיזיותרפי מודרך אוכל לחזור בהדרגה לפעילות ספורטיבית ואכן לאחר טיפולים ספורים הרגשתי הטבה רבה ובכוונתי להמשיך בטיפולים אצל נועה. תוך כדי טיפול הבחנתי אצל נועה בן שיטרית את הידע ואת הביטחון העצמי שהיא מקרינה. אני ממליץ בחום על נועה בן שיטרית.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לנועה בן שטרית עם כאבי גב תחתון בצד ימין שהפריעו לי לתפקד בפעילות יומיומית. נועה טיפלה בי בעדינות רבה, ובמקצעיות שלא ניתן לערער עליה. הטיפול כלל מסג' נקודתי וגם כללי בגב, תרגילים ספציפים לגב התחתון , דיקור מערבי, הדבקה של טייפ ציבעוני ועיצות להמשך טיפול עצמי בבית. כעבור יום כבר הרגשתי שיפור ניכר. היום אין לי יותר כאבים, ואני עדיין ממשיכה בתרגילים של נועה בוקר וערב. אני ממליצה בחום על נועה בן שיטרית.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שלום לכולם, שמי יעל ולפני שלושה חודשים שברתי את ראש הרדיוס במרפק ימין. הגעתי לנועה לפני כחודשיים, על בסיס המלצה חמה של חברה שעובדת עם נועה. בזכות הטיפול המסור והמקצועי של נועה היום אני מצליחה לבצע את כל הפעולות ואני קרובה להשלים טווחי תנועה מלאים ללא צורך בניתוח. מעבר למקצועיות ולטיפול המסור לנועה יש כלים מגוונים לסייע למטופלים כמו דיקור מערבי (שעל אף הסקפטיות הרבה שלי בהתחלה משפיע בצורה מיידית ומפתיעה ומסייע לי מאוד) ומדבקות הקיניזיו טייפ . ממליצה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אתחיל מזה שאני מהסקפטים בכל הנוגע לדיקור. הגעתי לנועה בעקבות בעיות חוזרות ונשנות בכל יד ימין- היד של העכבר, עד הכתף, כנראה מהקלדה וישיבה מרובה מול מחשב. הלכתי לכל הרופאים המערביים קיבלתי משחות שונות ואפילו סטרואידים, שום דבר אפילו לא הקל על הכאב. הייתי פעמיים בדיקור אצל נועה, האווירה נינוחה, ומרגיעה, והדיקור כלל לא כאב כמו שחששתי. (דקירה קטנה ולא יותר מדי כואבת) כבר למחרת הרגשתי שיפור מדהים ויחד עם התרגילים הפיזיותרפים שנועה נתנה לי לעשות חזרה לי התקווה שהכאב יכול להעלם. לסיכום מחכה לדיקור הבא וממליצה לכל מי שכמוני עבד הייטק עם כאבים ביד להגיע לדיקור אצל נועה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לנעה עם צוואר תפוס שהקרין לראש אחרי שהסתובבתי יותר משבועיים עם כאבים. נעה השכיבה אותי, לחצה, דקרה (דיקור מערבי - לא שמעתי על זה קודם), עיסתה ונתנה לי תרגילים מתאימים לצוואר. למחרת כבר היה שיפור ניכר. אחרי יומיים הכל חלף כלא היה. ממליצה בחום!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
בע"ה שמי דוד, בן 36 , נכה צה"ל כתוצאה מפגיעה קשה בעמוד השדרה. עקב המורכבות בפציעה שלי נזקקי לטיפולי פיזיותרפיה מקצועיים, הכוללים שיטות שונות הנותנות מענה לפציעות ופגיעות קשות וממושכת. את נועה בן שטרית, המנהלת של פיזיותרפיה שיקום ותנועה, הכרתי במסגרת שיקום בבית החולים תל השומר. נועה כפיזיותרפיסטית שלמדה ועבדה בתחום שנים רבות, בארץ ובחו"ל, הייתה התשובה הטובה ביותר שיכלתי לבקש לתהליך השיקומי. המקצועיות שלה, הניסיון הרב שצברה, הידע בשיטות טיפול שונות (גם מהמזרח) והעבודה בתוכנית טיפולים מוסדרת, כל אלו הביאו אותי לשיפור משמעותי בתנועה ובתפקוד הפיזי. הדוגמא הטובה ביותר, היא ההכנה שעשינו יחד לקראת החתונה שלי. המטרה הטיפולית הייתה ... לעמוד על שתי רגליי ולשבור את הכוס בחופה! כפי שאתם רואים בתמונה - הצלחנו ותמונה שווה מאלף מילים. ממליץ בחום על "פיזיותרפיה, שיקום ותנועה" כמקום הטוב ביותר להתחיל ולסיים בו שיקום לאחר פציעה או פגיעה קצרה או ממושכת. דוד
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני מתאמן מעל לשנה כל יום בבוקר, והרגשתי שאני לא עובד נכון, הייתי סובל מכאבים בגלל תנועות לא נכונות. נועה עזרה לי לבנות תוכנית אימונים מסודרת, והראת לי איך לעשות את התנועות נכון שהאימון יהיה אפקטיבי ומועיל.. תודה רבה נועה על כל העזרה, אם הייתי ממשיך ללא העזרה שלך יכלתי לעשות נזק רציני לגוף שלי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
סבלתי זמן רב מכאבים במרפק שהתפתח עקב משחקי מטקות ממושכים. לתופעה זו קוראים Tennis Elbow, והיא הפריע לי בכל פעולה שערבה תנועה של המפרק. אפילו פעולה פשוטה כמו לתת גז באופנוע היה מלווה בכאבים בלתי נסבלים. הגעתי לנועה דרך מכר משותף, והיא טיפלה בי בשיטת 'דיקור מערבי', שזה למעשה מעין גרסה מדעית ל'דיקור הסיני' המפורסם. הטיפול היה מיקצועי לאורך כל הדרך. הרגשתי שאני בידיים של מקצוענית אמיתית עם נסיון רב וקשב מצויין לצרכי המטופל. לאחר טיפול אחד בלבד הכאבים נעלמו לגמרי. ולא שאני מאמין בפתרונות קסם, אבל במקרה שלי טיפול אחד הספיק להעלים את הכאבים לגמרי. אני ממליץ בחום על נועה בן שטרית. לדעתי היא פיזיותרפיסטית מצויינת, מקצועית, קשובה וסופר נחמדה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
היי, כבר חודשים שאני סובלת מכאבי גב ולפני שבוע עקב הרמה לא נכונה הכאב רק התגבר. פניתי לנועה לעזרה והגעתי לבדיקה ראשונית. קיבלתי בדיקה מקיפה ברמת יציבה, שכיבה, הליכה ובדיקה וטיפול יסודי מהצוואר מטה. הבדיקה והטיפול במקרה שלי לוותה בהסבר ובמענה לשאלותיי. דבר שנתן לי הרבה ביטחון והמון רוגע שאני בידיים טובות. הטיפול היה מקצועי ובסיומו קיבלתי הדרכה לתרגילים לעבודה בבית. יצאתי מהטיפול יותר רגועה, קיבלתי הסבר לבעיה שלי הנובעת מלחץ תמידי ומשרירים לא חזקים ועם תרגילים שמאד עוזרים לי להתמודד עם הבעיה עד לטיפול הבא. בינתיים הכאב פחת ואני מאמינה שעם הזמן יעבור.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
רוצה להמליץ בחום!! על נועה. מאוד מקצועית, עם יחס והקשבה מדהימים למטופל. אדיבה ובעלת יכולות אבחון וטיפול מעולים. לא קיימים הרבה אנשי מקצוע ברמתה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות נועה בן-שטרית - פיזיותרפיה

פיזיו-תנועה היא קליניקה פרטית המציעה טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל ברחבי הארץ או בקליניקה בנתניה. צוות הפיזיותרפיסטים שלנו מוסמך מטעם משרד הבריאות ועבר הכשרות נוספות בשיטות טיפול מגוונות. אנו משלבים שיטות טיפול שונות בכדי להביא אותך להחלמה מהירה ולתפקוד מירבי. בנוסף לשיטות הטיפול המסורתיות אנו משמשים ב: דיקור מערבי, קינזיוטייפינג, טכניקות מנואליות, תרגילים רפואיים, טאי צ'י, הליכה נורדית, שחרור והרפייה, עיסוי רקמה רכה ועוד. תחומי ההתמחות שלנו: שיקום כאב: איבחון וטיפול כאב כרוני או כאב אקוטי: כאבי צוואר, כאבי גב, כאבי מפרקים, כאבי שרירים ועוד שיקום אורטופדי: אבחון וטיפול בפגיעות שריר-שלד לאחר טראומה גופנית, שחיקה מכאנית, ניתוחים ועוד שיקום נוירולוגי: אבחון וטיפול בפגיעות של מערכת העצבים ההיקפית והמרכזית, כגון Guillain-Barré syndrome, אירוע מוחי ומחלת הפרקינסון.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 11/01/2021
כמות צפיות: 7070
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 14

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

נתניה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה