יצחק עמרני טוען רבני

יצחק עמרני טוען רבני - 5 כוכבים
5 תגובות
דרך מנחם בגין 74, תל אביב
נשמח לשוחח: 052-7144569  , 050-2200142

5 תגובות על יצחק עמרני טוען רבני

5 כוכבים
לעו"ד עמרני היקר, אני מאוד שמחה לכתוב לך את התגובה הזאת ולהודות לך על העבודה הטובה שעשית בשבילי. כמו שהבטחת לי הצלחת להשיג לי את הגט והכתובה. זאת התוצאה הכי טובה שיכולתי לקבל. תודה רבה, ואני ימליץ עליך לכולם. בברכה אהובה אברמוב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
טוב אז אך, היה לי סיפור לא פשוט עם גרושתי, היא פתחה לי גם תביעות בבית המשפט ובבית הדין הרבני. בהמלצתו של דוד שלי, פניתי לעו"ד עמרני, והוא טיפל לי בכל התביעות ותוך חצי שנה הוביל את התיק להסכם. יש לו אופי שקשה לריב איתו, הוא מגשר בחסד עליון ובסיפור שלי זה עזר לי לפתור את העניין כמה שיותר מהר בהסכם גירושין מעולה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
את הגובה הזו אני כותבת כהכרת טובה לעו"ד עמרני היקר, על טיפולו המסור והמקצועי. קסם לי מאוד היושרה וההגינות שלו כמו גם הבהירות המשפטית. הוא פשוט דייק ברמה של 100% בצפי שלו ולדעתי זה מראה על מקצועיות יוצאת מהכלל. בברכה ר. שפר shfier@walla.com
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
את ההמלצה הזו אני כותב, בכבוד ובהערכה וברגשות תודה לעו"ד עמרני, שייצג אותי בנאמנות ובמסירות, בצורה יוצאת מן הכלל והשיג לי תוצאות מעולות. השירות המשפטי שקיבלתי היה ברמה גבוהה מאוד גם מהפן המקצועי והן מהזמינות והיחס בגובה העיניים. בברכה, אבי זינגר, ת"א.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
לעו"ד עמרני היקר, קודם כל, תודה רבה על השירות המשפטי המקצועי, שבסופו של יום השיג לי את מה שרציתי. המלצה: פניתי לעו"ד עמרני, דרך האינטרנט. וקיבלתי שירות מקצועי ביותר. קודם כל, הוא אדם חכם ביותר, הוא צפה מראש את כל ההליכים והסביר לי אותם, נתון שהביא לי רוגע נפשי. שנית, הוא הכין לי אסטרטגיה וכתב אותה על דף ונתן לי הנחיות, דבר שעזר לי להיות מפוקס ולדעת כל הזמן איפה אני נמצא ולמה. ברמה האישית, הוא בן אדם ישר מאוד, נעים שיחה, מבין, מתחשב ולא גרידי בכלל. בנוגע לשכר טרחה - שכר הטרחה לא היה גבוהה בכלל! עשיתי סקר שוק נרחב ביותר, ושכר הטרחה היה אפ' פחות מהממוצע. היתרונות - בנוסף להיותו עו"ד הוא גם טוען רבני שלמד את המשפט העברי, מה שיעזור לכם מאוד בבית הדין הרבני. שנית, אהבתי מאוד את רמת הדיוק בצפי שהוא נתן לי מראש. שלישית, הוא מכיר אנשים במערכת ויודע לקצר עניינים. חסרונות - באמת שאין לי, אני מרוצה מאוד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות יצחק עמרני טוען רבני

עורך דין משפחה וטוען רבני יצחק עמרני, הינו משרד מוביל המתמחה בנושאי גירושין ודיני משפחה. היחודיות של המשרד הוא בשילוב הידע של עו"ד לטוען רבני המכיר היטב את בתי הדין הרבניים.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/05/2021
כמות צפיות: 2271
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 5

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה