> > > אלעזר קלירס רואי חשבון

אלעזר קלירס רואי חשבון

נשמח לשוחח: 072-3-30-20-10

4 תגובות על אלעזר קלירס רואי חשבון

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
פתחתי לאחרונה עיסוק כיועץ טכנולוגי והתלבטתי רבות אצל מי להפקיד את נושא החשבונאות של העסק שלי. לאחר שקראתי המלצות באתרים שונים על רו"ח אלעזר קלירס הגעתי למשרדו, ונוכחתי לדעת שההמלצות אמיתיות. מצאתי אותו קשוב, סבלן, עונה ברצון על כל שאלותיי, הן בפגישות אתו והן טלפוניות. ממליץ.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי למשרדו של אלעזר קלירס לאחר שהחלפתי מספר רואי חשבון, שתמיד קיבלתי מהם את ההרגשה שהעסק שלי מתנהל בתוך כאוס ובאלגן. לכשהגעתי אל אלעזר הוא נאלץ לסדר לי את החשבונות שנים אחורה. מאז שאני אצלו עניני מתנהלים בצורה מסודרת ללא שום "הפתעות" אני מוכרח לציין שאחת התכונות הבולטות אצלו היא האמינות. מילה שלו זו מילה, מעבר לכך שהוא והצוות שלו הם אנשים מאירי פנים שתמיד יהיו שם לעזר ברצון ובשמחה גדולה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני לקוח של אלעזר כבר יותר מעשר שנים ומרגיש שיש מי שדואג לי ולעסק שלי שותפות לדרך זה לא ביטוי זו שיטת עבודה הגינות,יצירתיות ואנושיות זו דרך חיים. אם העסק שלך זקוק לניהול חשבונות המקצועי ביותר שיש אני ממליץ בכל פה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אלעזר קלירס רו"ח איש נעים ומקצועי. הצוות המקצועי במשרד מעולה. אני ממליץ ללכת לשמוע אותו ולקבל טיפים ליעילות בעסק. השירות המקצועי המסור האמין והיעיל אשר קיבלתי. תודה על הסבלנות והעזרה שקיבלתי. יישר כח
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות אלעזר קלירס רואי חשבון

משרד קלירס רואי חשבון מתמחה במקצועיות רבה בתחום של חברות, עוסק מורשה, עמותות ועוד. במשרד ניתנים שירותי הנהלת חשבונות, ייעוץ ותכנון מס וכמובן ראיית חשבון. שירות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, משרד בינוני עם הרגשה אישית. למשרד שיתופי פעולה נרחבים עם יועצים כלכליים, פנסיונים ועוד. מאות לקוחות מרוצים.
אם אתם מחפשים רואה חשבון ברמת גן - הגעתם למקום הנכון!

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 12/07/2019
מס' עובדים: 6
כמות צפיות: 983
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

בני ברק
בת ים
גבעת שמואל
גבעתיים
חולון
פתח תקוה
קרית אונו
רמת גן
תל אביב

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה