BE אדריכלים

BE אדריכלים - 5 כוכבים
5 תגובות
התעש 24, כפר סבא |סגור עכשיויפתח בשעה 08:00
נשמח לשוחח: 072-3301540

5 תגובות על BE אדריכלים

5 כוכבים
BE אדריכלים סיימנו לפני כמה חודשים תהליך של כמה שנים (בגלל סחבת שלנו...) ובסופו נכנסנו לבית יפה ומואר שעונה על כל הציפיות שלנו. רוני ושוהם ליוו אותנו בסבלנות, שינו והתגמשו עברנו. הכל במקצועיות מטורפות, יצירתיות מדהימה ואין סוף ירידה לפרטים הקטנים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רוני הוא ה-אדם למסע המפרך של תכנון ובנייה. נבון ויצירתי, קשוב לצרכים ועם זאת יודע להיות נחוש ולא לוותר בדברים החשובים באמת שאדם מן השורה לא בהכרח מבין את המשמעות. הוא ניחן בטעם טוב ובחן ולמרות כל היתרונות, נשאר צנוע וענייני. רמת השירותיות שלו גבוהה והוא מגיב בזריזות ובמקצועיות. ממליצה בכל לב!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מהפגישה הראשונה, הבנו שרוני ״בראש״ שלנו. מעבר לעובדה שהוא בן אדם סופר נעים ובגובה העיניים, הוא אדריכל מקצועי, עם ידע בכל מה שחדש ומתקדם, התפנה בכל פעם שהיינו צריכים אותו ומעבר לשעות העבודה. תמיד שם, תמיד עם רצון אדיר לייעץ, לכוון, לקדם. רוני ליווה אותנו בכל צומת וקבלת החלטה. אנחנו מאוד מרוצים, מהבית וזה המבחן. אשמח לדבר עם כל מי ששוקל/ת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אנחנו שמחים להמליץ מכל הלב על רוני פרידמן. הגענו לרוני אחרי שפגשנו 6-8 אדריכלים אחרים. ראינו שרוני מביא משהן אחר: מודרני, פרקטי, חם ועם הרבה הרבה מעוף. מעבר למקצועיות של המשרד רוני התגלה כאיש מקצוע מדהים ונגיש. ניתן היה להתייעץ איתו תמיד על כל דבר ועניין והוא ליווה אותנו ביד בוטחת ועם טעם מעולה לאורך כל הדרך: מההתחלה ועד סופה. אנחנו סופר דופר מבסוטים שבחרנו ברוני ומהבית שבנינו איתו. ניתן להתקשר אלינו לקבל עוד מידע בשמחה שחר ומיכל וינגרטן 0544423089
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
האדריכל רוני פרידמן, אשיות מקסימה ובעל מקצוע ברמה גבוהה בסדר גודל עולמי. תכנן את ביתנו וליווה את הפרויקט כאילו היה מדובר בתינוק שהוא מיילד ומגדל. ממליצים בחום. משפחת שלו מהוד השרון.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות BE אדריכלים


BE אדריכלים


רוני פרידמן- בוגר הפקולטה לאדריכלות בצלאל. שנת התמחות באוניברסיטת טרונדהיים, נורבגיה. אדריכל בשני משרדים מובילים בסטוקהולם ואופסולה, שבדיה.

אנחנו רואים באדריכלות ועיצוב דרך חיים וזה בא לידי ביטוי במגוון התחומים בהם בחרנו לעסוק : בניה פרטית, בעיקר באזור השרון, בניה רוויה ומבני חינוך.

אנחנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל שלבי הפרויקט , משלב ההתיעצויות הראשונות, דרך התכנון, העבודה מול הרשויות, תכניות למכרז וביצוע וכמובן פיקוח על שלב הבניה עד סופה.

לאורך השנים זכה המשרד בכמה תחרויות, בארץ ובחו"ל, ביניהם מקום ראשון באות האדריכלות בקטגוריית בנייה פרטית ל 2019, מקום ראשון בתכנון וחידוש מרחב רחוב ויצמן, כ"ס
ומקום ראשון בתכנון וחידוש דרך נוף סטלה מאריס, חיפה.


 

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 04/04/2021
שנת הקמה: 2010
מס' עובדים: 4
כמות צפיות: 2063
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 5

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

הוד השרון
כפר סבא
כפר שמריהו
רמת השרון
רעננה

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה