> > > עו"ד אולין וינשטיין - מגשרת

עו"ד אולין וינשטיין - מגשרת

עו"ד אולין וינשטיין - מגשרת - 5 כוכבים
9 תגובות
שמריהו לוין 7, חיפה
נשמח לשוחח: 072-3301620  , 

9 תגובות על עו"ד אולין וינשטיין - מגשרת

5 כוכבים
חווית השירות לאורך כל התהליך היתה מצויינת. אולין היתה זמינה, נעימה, מרגיעה, מסבירה ומקצועית. היה קל ונוח למצוא זמן להיפגש, המחירים היו הוגנים ויותר מכך- ההוגנות של אולין שלא חייבה על זוטות , והתייחסה להתייעצויות קצרות, מיילים והודעות כחלק מהשירות - היו מודדים מאוד ונסכו הרגשת רגיעה על תהליך שהוא מאוד לא רגוע ביסודו
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עו"ד אולין ויינשטיין היתה המגשרת בתהליך הגירושין שלי. היא היתה הוגנת כלפי שני הצדדים. נעימות דרכיה ואופני התבטאותה הישרו אוירה של בטחון ואמון ותהליך הגישור עבר חלק וללא תקלות למרות שהסיטואציה היתה מורכבת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עו״ד אוולין וינשטיין הינה אישה מקצועית ורגישה. היא מאפשרת דיאלוג באווירה מקבלת. בזכותה התהליך היה מכבד והגענו להסכם שהיה מקובל על שנינו יחסית בקלות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אוילין היא מגשרת שנותנת לעבור את הגישור בצורה קלה, יעילה, בלי קשיים מכבידים על המטופלים. היא אדם שקט , שנון , ויודעת את עבודתה בצורה מקצועית,. אני הגעתי לאווילין שתעזור לי בגישור לצורך גירושין. הרגשתי כמה שהיא עוזרת, תומכת, ומנסה לפתור כל בעיה בצורה הוגנת לשני הצדדים. הייתי מאוד מרוצה מכל פעולה שעשתה למעני . עשתה הכל ביסודיות ובאהבה. ליוותה אותי לבית הדין ונתנה לי תמיכה נפשית ופיסית. עזרה לי במכירת דירה וקניה דירה חדשה . היא אשת חיל שיודעת הכל מבחינת עיסוקה המשפטי, והעיסוק המגשר שנעשה בנועם , בחכמה , אין צרות עין, והידע והתמיכה בי שווה את הכל. אני אוהבת אותה כאשה תומכת ובעלת ידע רב. תודה אולין שעזרת לי מאוד נטע זילברקלנג הדרוג של אולין הוא יותר מ5
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני מכיר את עו"ד ויינשטיין מזה מס' שנים. היכרותי העיקרית איתה היא בעקבות זוגות שמגיעים אלי בתוקף מקצועי כעורך דין וכטוען רבני והנמצאים בהליכי גירושין. הפנתי אליה במהלך השנים מס' רב של זוגות ואני מוכרח לציין את ההצלחות הרבות של עו"ד ויינשטיין במקרים שאני הרמתי ידיים היא עשתה את הלא יאומן במקצועיות באדיבות בחן מיוחד ובהגינות. אני ממליץ עליה בכל פה ובכל לב וממשיך לשלוח אליה לייעוץ ולגישור
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
קיבלתי ייעוץ וגישור מאוולין במהלך הקיץ 2016, במסגרת הליך גירושין. ראשית עליי לציין שאוולין אישה שמשרה רוגע וביטחון, הן בקולה, הן בסביבת העבודה שלה, והן בידע המקצועי שהיא מגלה. היא גם עוטפת בהרבה חום והבנה את הזוג שעובר תקופה לא קלה. שנית, למרות שאשתי ואני הכרנו את אוולין במידה שווה, אוולין לא נקטה אף פעם צד - לא לכיווני ולא לכיוון אשתי דאז. היא תמיד הציגה לנו אופציות שונות, כך שהיה קל להבין ונוח להחליט בהתאם למצבנו כזוג. נקודה נוספת לזכותה היא אורך ההליך. למיטב זכרוני כל תהליך הייעוץ והגישור הצריך כ-6 מפגשים של שעה כ״א - עד הנוסח הסופי של הסכם הגירושין. בסה״כ תהליך זה נמשך כחודשיים. לבסוף, התשלום שאוולין גבתה מאיתנו היה הוגן בהחלט. ללא ספק, הייתי ממליץ על אוולין כיועצת\מגשרת מצויינת (דבר שאני נוהג לעשות עד היום).
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לעו"ד ויינשטיין פניתי לטיפול בהליך גירושים- מקצועיותה, הראיה הרחבה והמקיפה, הליווי הצמוד ועצותיה החכמות-איפשרו לי להגיע להסכם הוגן בפרק זמן סביר ובמחיר מצוין...הנני ממליצה עליה כאין מקצועית והוגנת ממנה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגענו לעו"ד אוולין עם המון ספקות לגבי הצלחה של הליך גישור. כל צד בטוח שרק בית המשפט הוא זה שיכריע לטובתו. אחרי פגישת הגישור הראשונה הבנו שנינו שזאת הדרך הנכונה, המהירה והזולה לגישור לגירושין. אוולין הצליחה לגשר ברגש , מקצועיות ומיומנות על תהומות שנראו בלתי פתירים. חודשיים של גישור במקום שנה וחצי של בתי משפט , כשהילדים באמצע. מודה לך מאודדד על הטיפול המסור והמקצועי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
קיבלתי עליה המלצה והחלטתי לנסות. הטיפול בתיק היה מהיר, אישי, מקצועי. היא הייתה זמינה לכל שאלה שעלתה. היא אשה מאוד סבלנית ומקצועית. מומלצת בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות עו"ד אולין וינשטיין - מגשרת

הבאת עשרות זוגות לגיבוש הסכם גירושין באוירה נעימה וכבוד הדדי. שימת דגש על פתרונות מגובשים בהסכמת שני הצדדים רגישות לשני הצדדים ולכאב הכרוך בפרידה. דגש על היום שאחרי – סיום המחלוקת תוך כדי שמירה על תקשורת בין הצדדים מענה וזמינות מעבר לשעות הגישור עו"ד ומגשרת, בעלת ניסיון וידע רב בכל האספקטים של דיני משפחה וירושה, הופעות בבתי משפט ובבתי הדין הרבניים, גישור, יעוץ, עריכת כתבי טענות, הסכמים וצוואות.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 19/07/2019
כמות צפיות: 684
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 9

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

חיפה
יקנעם עילית
כרמיאל
נהריה
נשר
עכו
צפת
קרית אתא
קרית ביאליק
קרית ים
קרית מוצקין

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה