המלצות אחרונות על שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים

אניטה מנטיין

אניטה מנטיין

17 בינואר 2022

התקשרנו לשרות מזור וקיבלנו מענה טלפוני מיידי. הטכנאי הגיע באותו יום ותיקן מייד. חביב ואדיב. שירות מקצועי ביותר!

הביקורת הזאת עזרה לכם?

יעקב שרצר

יעקב שרצר

25 באוקטובר 2013

אני מבקש להודות מכל הלב לטכנאי שמואל משרותי מזור על שרות מעולה , מקצועי ברמה הגבוה ביותר . נהנתי לקבל שרות כזה . המון תודה .יישר כוח !

הביקורת הזאת עזרה לכם?

שירותים

תיקון
החלפת חלקים
תחזוקה

אודות העסק

שרות מזור

בעל העסק

מה מיוחד בעסק שלי

שרות מזור נותן שרות לתיקון מוצרי חשמל ביתיים: מכונות כביסה, מדיחי כלים, מקררים, מקפיאים, מייבשי כביסה, תנורים, כיריים, מיקרוגלים ומיתקני מים חם-קר .

משרדי החברה נמצאים בטבריה, שעות העבודה משעה: 8:00 בבוקר ועד 16:30 אחה"צ.

אזור מתן השרות הוא ממטולה בצפון ועד חדרה מערב.

החברה מורשת מטעם: ג'נרל אלקטריס, זנוסי, מץ, בלרס, שרפ, באוקנכט, ווירפול. חברת מזור מיסודה של חברת פרידמן ונותנת שרות מזה 35 שנה.

קרא עוד

מפת הגעה אל שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים

המשור 35 , טבריה

04-6773000

1-800-316555

טלפון ומידע נוסף

עודכן לאחרונה:
27/01/2024
דרוג:
2.2 מתוך 5
כמות צפיות:
13647
כמות תגובות:
19
אזורי פעילות

טבריה
סיווגים רלוונטיים

תיקון מוצרי חשמל,טכנאי מכונות כביסה

חוות דעת על שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים על פי הגולשים

19 חוות דעת

לא מרוצה מרוצה מעט לא רע מרוצה מאוד מרוצה

עבדתם עם שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים?

הוסיפו חוות דעת!

אניטה מנטיין

אניטה מנטיין

17 בינואר 2022

התקשרנו לשרות מזור וקיבלנו מענה טלפוני מיידי. הטכנאי הגיע באותו יום ותיקן מייד. חביב ואדיב. שירות מקצועי ביותר!

הביקורת הזאת עזרה לכם?

בתיה חפץ תור

בתיה חפץ תור

13 באוגוסט 2018

מקרר בן 3 שנים התקלקל לי וקראתי לטכנאי של מזור....איך שנכנס , הודיע לי שיש לי מקרר גרוע ושארכוש מקרר "שארפ", ביקשתיו שיסתכל על המקרר, הוא פתח אותו, גילה שיש קרח, אמר לי להפשיר ושוב אמר שהמקרר גרוע ושאקנה מקרר "שארפ" ואם רוצה הוא יעזור לי. המקרר אחרי ההפשרה עבד יומיים ושוב הפסיק, פנינו למזור וביקשנו התייחסות יותר רצינית. אכן , הגיע טכנאי יותר רציני שבדק ופירק וגם הודיע לי שאין מה לעשות ושנקנה (בתיווכו) מקרר שארפ, הציע תנאים עם הנחות מופלגות אבל הגודל של המקרר שהזמין לא תאם את מקום היעוד שלו. זה לא ממש הפריע לטכנאי, אחרי שאישי חזר מהעבודה ומדד שוב והודיע לו שהשארפ לא יכנס למקום המיועד, הסכים הטכנאי לעצור את הקניה. במקביל ביררנו על המקררי שארפ שהוצאו לנו בחנות, ראינו שהמחירים שהטכנאי של מזור הציע לנו היו הרבה יותר יקרים. ברור שיש פה עסקים משותפים בין מזור לשארפ. אנחנו קנינו מקרר אחר וביקשנו מהטכנאי לבטל את עסקות שארפ .

קרא עוד
חיים

חיים

21 בספטמבר 2015

אם גם אתם ו/או ההורים שלכם נפגעו מחברת שרות מזור אנו צרו קשר 052-2226660 חיים

הביקורת הזאת עזרה לכם?

Barak Segal

Barak Segal

06 בפברואר 2015

קיבלתי שרות גרוע ביותר!!! מדיח כלים בוש נמצא תחת ביטוח - בעבר לא הצליחו לפתור בעיות בסיסיות. לאחרונה מדיח התקלקל שוב, במשך שבועיים. הביקור שתואם בוטל 3 (!!!) פעמים באותו יום.

הביקורת הזאת עזרה לכם?

דני

דני

10 בדצמבר 2013

הזמנתי שרות למדיח כלים הטכנאי הגיע, טען שנראה שמדובר בכרטיס אלקטרוני והציב לי מספר אפשרויות לתיקון. כיון שדובר על סכומים שמעמידים את כדאיות התיקון בסימן שאלה, סוכם שאשקול את העיניין. שילמתי כמובן עבור הביקור. לאחר מספר ימים פניתי לשרות מזור וביקשתי שהטכנאי שביקר אצלי ייצור עימי קשר ע"מ לברר יותר פרטים לגבי התיקון המוצע. השרות התעקשו לא לאפשר לי לשוחח טלפונית עם הטכנאי למרות ששילמתי מחיר מלא עבור הביקור. ביקשתי שיתקשר אלי בסלולרי כאשר יתפנה. המוקד סרב לאפשר זאת.( למרות ששלמתי לכאורה עבור זמנו של הטכנאי) כנראה שיש להם יותר מידי לקוחות ומעוניינים לצמצם את מספר הלקוחות. התוצאה היא ( מלבד רוגז ותיסכול על ההתנהלות של מזור) שאחליף את המכשיר ולא אתקנו הודות לשרות מזור.

קרא עוד
יעקב שרצר

יעקב שרצר

25 באוקטובר 2013

אני מבקש להודות מכל הלב לטכנאי שמואל משרותי מזור על שרות מעולה , מקצועי ברמה הגבוה ביותר . נהנתי לקבל שרות כזה . המון תודה .יישר כוח !

הביקורת הזאת עזרה לכם?

מרינה

מרינה

04 ביולי 2013

אצלי גם סיפור דומה התקשרו לאבא שלי ועשו איתו עשקה שהוא ישלם 100 ש"ח אחרי כמה חודשים הם גובים ממנו 170 ש"ח כשדיברתם עם "אחראית" בשם מרינה היא אמרה שאני לא יודעת כלום שהוא היה צריך לשלם מהתחלה 170 ש"ח וכשביקשתי לבטל את העסקה היא אמרה שהיא לא יכולה לעשות את זה .עובדים על אנשים בעיינים ועוד על אנשים מבוגרים

הביקורת הזאת עזרה לכם?

עופר לוי

עופר לוי

05 במאי 2013

רכשתי מכונת כביסה יד שנייה כולל אחריות ל-5 שנים של חברת שרות מזור - יש לי את החשבונית המקורית של שרות מזור. המכונה התקלקלה וכשהתקשרתי החברה טענה שבגלל שהמוצר הועבר ולא נמצא אצל הבעלים המקוריים - אין לאחריות תוקף. בתחתית החשבונית כתוב ש"תנאי הביטוח יהיו בהתאם לפוליסה הנמצאת במשרדי החברה" - ביקשתי מהחברה את הפוליסה, כדי לראות האם אכן העברת בעלות גורמת לביטול האחריות - אך הם סירבו לשלוח לי אותה בטענה שאני לא לקוח שלהם... כנראה שזה לא כתוב בשום מקום, הם סתם מתחמקים מלתת שירות על אחריות ששולמה במלואה. בתור חברת שירות - השירות הטלפוני היה מזעזע - והטלפנית הייתה גסת רוח ביותר וצעקה עליי בטלפון, פשוט לא יאמן שיש חברות כאלו ב-2013...

קרא עוד
Henry Broodney

Henry Broodney

18 בפברואר 2013

ביקשתי שרות לבדוק את המדיח עם חשש לתקלה במשאבת ניקוז. הגיע טכנאי ושבר את המשאבה. אמר שגם ככה היה צריך להחליף כי היתה לא תקינה וכי ניסיתי לתקן בעצמי ושברתי. רצה לקחת את המשאבה, אבל לא נתתי לו. אחרי שהלך, תיקנתי את המדיח בעזרת אזיקון (במקום שיני פלסטיק ששבר) והוא כרגע עובד. אבל זה כלום, כי לא ציפיתי ליותר. התקשרו אלי למחרת והציעו לי משאבה חדשה ב-350 ש"ח (שאני לא צריך כי היא תקינה לחלוטין למרות האילטור עם האזיקון). אמרתי "אבל הטכנאי שבר". המוקדנית אמרה שלא נכון, כי הזמנתי שרות לבדוק את המשאבה, זה אומר שלא היתה תקינה גם לפני. טענותיי שהיו שיני פלסטיק והטכנאי שבר אותם תוך שאני מסתכל כי הפעיל כוח לא סביר, לא עזרו. המוקדנית בינארית - 0 או 1. אולי צריך לבוא אליה כשהמדיח קצת מרעיש, לפרק אותו עם לום ולהגיד ששום דבר לא התשנה. טעות שלי ששילמתי לטכנאי. הייתי צריך להעיף אותו מהבית ברגע ששבר וגם כמובן להסריט את כל העניין.

קרא עוד
אילנה עוזר

אילנה עוזר

21 בינואר 2013

פנינו לשירות מזור בקשר לתיקון מדיח של באוקנכט. הטכנאי בא באיחור של שעתיים מתווך הזמן שנתן והרס לבעלי יום עבודה. הוא אבחן שחסר חלק וחיכינו שהחלק יגיע. כשסופסוף הגיע החלק הטכנאי שוב נתן טווח שעתיים זמן. אולם הפעם ביקשנו שיתקשר חצי שעה לפני שהוא מגיע. הטכנאי הקדים והגיע 7 דקות אחרי הטלפון וחיכה עשרים דקות. זמן זה היה הזמן בו הייתי בדרכי מהעבודה לבית. כשהגעתי הוא כבר לא היה כמובןן. עכשו כשרציתי לקבוע מועד אחר הם בקשו תשלום נוסף בשל העובדה שלא היינו בבית כשהטכנאי היה

קרא עוד
טורוקר מיכאל

טורוקר מיכאל

28 באוקטובר 2012

התקשרה אליי נציגה משרות "מזור" בשם מייטל משרות לקוחות והציע לי לעשות ביטוח למכונת כביסה במחיר מבצע ולא מארה שיש לי עדיין ביטוח על מכונה כביסה עד חודש ספטמבר. בהתחלה הסתמכתי על נציגה ,כי חשבתי שעקב זה הביטוח למכונה כביסה נגמר. אתמול ,בתאריך 27/10-12 ערכתי בדיקות בתעודות ביטוח וגיליתי שיש באצם ביטוח על מכונה כביסה עד 09/2013 . היום בתאריך 28/10-12 התקשרתי לשרות לקוחות "מזור" ודיברתי אם הנציגה הזו והיא התחילה לי לספר סיפורים שלא משקרת ויהיה לי ביטוח עד שנת 2018 ,הסברתי לה שאני לא מסכים לשלם עכשיו עבור ביטוח שיתחיל משנת 2013 והיא אמרה לי שביטול ביטוח כרוך בקנס של 5% . לא מאמין יותר לשום נציגה של שרות "מזור" ולא יעשה יותר שום ביטוח בחברה הזו .

קרא עוד
Leonid Leitzin

Leonid Leitzin

25 ביוני 2012

ב- 19.03.12 ביקשתי לבטל עסקה על ביטוח מדיח כלים אחרי שקיבלתי משרות מזור חשבונית בסכום גבוה מהסוכם בטלפון. היה דובר על סכום 100 ש"ח והסתבר שזה 12 תשלומים ב-100 ש"ח כל אחד . היום 25.7.12 הביטול עדיין בטיפול. כסף ממשיך לרדת מכרתיס אשראי שלי. לא אמין בעליל.

הביקורת הזאת עזרה לכם?

אברמוביץ

אברמוביץ

01 בינואר 2012

גבו ממני כסף דרך כרטיס אשראי על מתקן דיפנדר שלא קניתי ועד היום לא הצלחתי להוציא מהם את הכסף חזרה.

הביקורת הזאת עזרה לכם?

תמר זלוף

תמר זלוף

21 בדצמבר 2010

מייבש הכביסה שלי התקלקל, הגיע לביתי טכנאי מזור ולאחר שאיתר את התקלה נאמר לי שצריך להחליף חלק שנמצא במסגרת אחריות כך שאני לא צריכה לשלם עבורו. שילמתי לטכנאי 190 ש"ח על הביקור והתבקשתי להמתין כשבועיים עד שהחלק יוזמן והחברה תיצור עמי קשר. אני ממתינה חודש לקשר עם החברה, אני מתקשרת פעם בשבוע ותמיד מובטח לי שיצרו עמי קשר ....אף אחד לא יוצר קשר לא מתנצל ולא מבטיח לי שום דבר לגבי העתיד.... ראו הוזהרתם!

קרא עוד
sara meyer

sara meyer

14 בנובמבר 2010

חברת מזור משכנעת לקוחות לרכוש מכשיר לטיהור מים באוסמוזה הפוכה. המתקן גרם לי לחשבון מים של אלפי שקלים!!! טכנאי מטעם החברה אישר שהיתה "פריצה" ומים זרמו לביוב ללא ידיעתי. אני מנסה נואשות לקבל החזר כספי ו"חיים" מנהל שרות לקוחות פשוט משחק אתי "חתול ועכבר" ואינו טורח להשיב לי את הכסף שזרם לביוב--הזהרו ממזור ומוצריה--אסון לחשבון המים שלכם!!!

הביקורת הזאת עזרה לכם?

טען עוד חוות דעת

שאלות גולשים על שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים

מה הדירוג של שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים?

הדירוג של שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים על פי גולשי אתר טופר (T) הוא 2.2

מה חושבים על שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים הלקוחות שלו?

באתר טופר (T) תוכלו למצוא 28 ביקורות על שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים לדוגמא: למזלי רוב מכשרי חשמל הבתיים אצלי בבית הם תחת שרותי מזור בכל פעם שביקשתי בטלפון להגיע לתיקון לאחד המוצרים הגיעו בזמן .המכשיר תוקן בצורה הכי מקצועית

איפה ממוקם בית העסק של שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים?

שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים ממוקם בכתובת המשור 35 טבריה. ניתו להשיג אותו בטלפון 04-6773000
הצג מספר
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה

שרות מזור - תיקון ושיפוץ מוצרי חשמל ביתיים

דדרג את בית העסק

הוסף נייד לאימות

למה אנחנו מבקשים?

אתר טופר משתמש בתגובות אמיתיות, כדי שנוכל לאשר את זהותכם, אנחנו לא שומרים את מספר הטלפון
העלאת תמונות
אישור ושליחה
אישור ושליחה
Category Lead Success
תודה! תגובתך נקלטה בהצלחה

דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי

סגירה
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת