יועץ משכנתאות בכל הארץ - מומלצי 2024

מחפשים ייעוץ משכנתאות בכל הארץ? רשימה מעודכנת יוני 2024

יועץ משכנתאות בכל הארץ

7 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"אנחנו סיימנו לבנות את הבית בלי משכנתא אך נשארנו עם חובות לבנק של כמה מאות אלפים, כשבאנו לבנק למשכנתאות נאמר לנו כי מאחר וכבר סיימנו לבנות ונכנסנו לבית ההלוואה מוגדרת כהלוואה לכל מטרה והריבית שנוכל לקבל היא בהתאם, באזור הפריים 3.. אודי מתבל משכנתאות הפעיל קשר עם הנהלת הבנק ולאחר כמה ימים קיבלנו אישור... "

דברו איתי

החבצלת 6 , ירושלים

5 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"לאחרונה נעזרתי בשירותי הייעוץ של החברה.קיבלתי ייעוץ כלכלי בנושא כלכלת המשפחה וכן יעוץ משכנתא לשיפור התנאים שלה. היייעוץ היה מקצועי וברמה גבוהה. שיפרתי את תנאי המשכנתא שלי,קיבלתי הלוואה נוספת לסגירת כל ההלוואות שלי ויצאתי לדרך חדשה... ממליץ ביותר "

דברו איתי

הנגר 22 , הוד השרון

5 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"נציג מטעמם הגיע אליי עד הבית והם עשו לי בדיקה בחינם לראות אם בכלל יש לי חיסכון, הם מצאו לי חיסכון של 153 אלף ש"ח והצליחו להוריד לי את התשלום החודשי ב600 שקלים בחודש. בהתחלה לא האמנתי לזה, אבל החברה האלה ממש מקצועיים. אני ממליץ לכולם לבדוק, לכל אחד יש סיכוי לחסוך היום... "

דברו איתי

שדרות ההסתדרות 177 , חיפה

2 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"במשך שבוע התרוצצתי בין סוכני ביטוח למצוא סוכן שיעזור לי להמציא לבנק למשכנתאות פוליסת ביטוח חיפשתי בגוגל "ביטוח משכנתא בעיית בריאות" והגעתי לאתר משכנתא ביט. חברים לא ייאמן, אומנם נדרשתי לשלם תוספת יחד עם זאת קיבלתי פוליסה כעבור מספר שעות. מי שמחפש ביטוח משכנתא חשוב שיידע, החברה האלה - מקצוענים! "

דברו איתי

לח"י 31 , בני ברק

2 חוות דעת

הלוואות

יועץ משכנתאות

"לקחתי דרכם משכנתא כבר פעם שניה והם השיגו לי את הריביות הזולות ביותר מומלץ בחום!!! אפילו לא הייתי צריך לצאת מהבית, הגיע אליי יועץ ולקח ממני את כל המסמכים "

דברו איתי

ז'בוטינסקי 33 , תל אביב

2 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"קיבלתי שירות מצויין מהמרכז למשכנתא הפוכה, הגיעו עד הבית שלי לשבת להסביר במה מדובר. תודה לערן ולצוות הנהדר! עזרתם לי מאוד! "

דברו איתי

רבי עקיבא 17 , חולון

2 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"בעזרת הבית הפיננסי בירושלים קיבלתי משכנתא בתנאים מועדפים. החברה התאימה לי מסלול לפי בחינת הפרופיל המשפחתי וחסכה לי סכום לא מבוטל מגובהה ההחזר השנתי. חברה מקצועיים אני ממליץ בחום. "

דברו איתי

בן יהודה 34 , ירושלים

2 חוות דעת

יועץ משכנתאות

"בהתחלה היינו מאוד מהוססים לגבי חברה חיצונית שתטפל בנושא משכנתא היינו בטוחים כי הבנק יעשה הכל על הצד הטוב ביותר והסתבר שהבנק מאוד אינטרסנט לאחר פגישת הכירות עם חנן הכלכלן הובהרו לנו או יותר נכון חנן פתח לנו את העיניים והסביר בצורה הברורה ביותר למה כדאי לנו ללקחת את שרותי החברה ואנו שמחים על כך ומסתבר... "

דברו איתי

מרקוני 10 , חיפה

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות גולשים על ייעוץ משכנתאות

מה עושים יועצי משכנתאות ואיך הם יכולים לעזור לנו?

התפקיד של יועצי משכנתאות הוא לעזור לנו להבין את שוק המשכנתאות לפני שאנחנו נכנסים אליו, ולדעת איך לבחור משכנתא מבין כל ההצעות שאנחנו מקבלים מהבנקים לפני רכישת דירה. מאחר ומרבית האנשים לא יודעים איך לבחור משכנתא, וכיצד לעשות את זה בצורה חכמה, אז יועץ משכנתאות יכול לעזור לנו לבחור משכנתא בעזרת כלים וידע שעומד לרשותו, ובכך הוא חוסך לנו את הצורך ללמוד את הנושא בעצמנו. 

את מי משרתים יועצי משכנתאות ואיזה קשר יש להם לבנקים?

יועצי משכנתאות הם עצמאיים לחלוטין, משרתים את האינטרס של הלקוחות שלהם ולא של גורם אחר. כלומר, הם לא עובדים עבור הבנק או עבור שום גורם מימון אחר אלא עבור לקוחות שפונים אליהם ומבקשים מהם ייעוץ. הקשר שלהם לבנק הוא אך ורק בכך שאוספים את המידע הרלוונטי ללקוחות שלהם ומתוך כך עוזרים להם לבחור משכנתא בצורה חכמה. 

לבנקים יש יועצים ואנשי מקצוע שיכולים לעזור ללקוחות שלהם, אך כל לקוח שפונה אליהם צריך לקחת בחשבון שהאינטרס של היועץ הוא לגרום ללקוח לקחת משכנתא מהבנק ולכן זה פחות משרת אותו. 

איך לוקחים משכנתא בצורה חכמה?

לפני שנסביר איך לוקחים משכנתא בצורה חכמה, צריך לדעת תחילה מה זה ואיך מתייחסים אליו. משכנתא היא הלוואה לרכישת דירה, כשהרעיון הוא שניתן להחזיר אותה בטווח של 15-20 שנה ואפילו יותר. לפי הכללים בישראל, בשביל לקחת משכנתא לרכישת דירה, יש להחזיק בהון עצמי של 25 אחוז מערך הדירה לפחות. ככל שההון העצמי גדול יותר, אז הרבה יותר משתלם לקחת משכנתא, מאחר והתנאים טובים יותר. 

בשביל לקחת משכנתא בצורה חכמה, יש לדעת מה הריביות שהבנק גובה. אפשר למצוא משכנתאות בריבית קבועה, כלומר אותה ריבית כל הזמן על פי מה שהבנק דורש, ואפשר למצוא ריביות צמודות מדד או על פרמטרים אחרים שמשתנים בצורות שונות. לכן צריך לבחון את התנאים שהבנק דורש, על פי מה נקבעת הריבית ומה תנאי ההחזר על פי משך הזמן של המשכנתא. 

באילו מקרים יועצי משכנתא יכולים לעזור לנו?

בראש ובראשונה יועצי משכנתאות יכולים לעזור לנו להבין מהי משכנתא, מה ההבדלים בין המסלולים השונים, מה ההבדלים בין הריביות ואיך פונים לבנק בשביל לקבל משכנתא. 

כמו כן, יועצי משכנתאות יכולים לעזור בכל מה שקשור לדברים מסביב, למשל ביטוח משכנתא, עלות המסים של העסקה ודברים אחרים שיכולים להשפיע על עלותה באופן כללי. 

בהמשך, אם נרצה, אזי שנוכל להשתמש ביועצי משכנתאות לצורך מחזור משכנתא. כלומר, אם נרצה לשנות את המשכנתא המקורית או לקחת משכנתא על משכנתא, במידה ואין לנו אפשרות להחזיר את המשכנתא המקורית. 

בכל אחד מהמקרים, היועצים יכולים לשבת איתנו עם תלושי משכורות, הכנסות והוצאות, מסמכים בנקאיים ודברים אחרים שיעזרו לנו בתהליך קבלת ההחלטות. 

איך בוחרים יועץ משכנתא?

בשביל לבחור יועץ משכנתאות בצורה חכמה, צריך להתייחס ל-6 נקודות עיקריות:
• ניסיון מקצועי, הכשרה ורישיון לעסוק בתחום
• אמינות (מה שמתייחס לכך שהוא משרת את האינטרס שלנו)
• רלוונטיות – עד כמה הוא מעודכן ויודע מה קורה בשוק
• זמינות ללקוחות שלו
• תוכנות מקצועיות ועדכניות לשיפור התהליך
• המלצות וחוות דעת של לקוחות עבר

מה עלות השירות של יועץ משכנתאות?

עלות פגישה אחת עם יועץ משכנתאות נעה בין 500 ל-1000 שקל. זה תלוי מאוד בידע ובמוניטין של היועץ.  הרבה פעמים פגישה אחת יכולה להספיק, אך אפשר כמובן לחזור ולהיפגש איתו גם לפגישה שנייה ושלישית. 

דירוג הקהילה

ממוצע המלצות על יועץ משכנתאות - 2024

5/5

מבוסס על 51 תגובות
דירוג קהילת אתר תגובות הוא ציון משוקלל שמבוסס על תגובות מאומתות של גולשי האתר על העסקים הרשומים באתר. קראו את התגובות המלאות בכרטיסי העסק
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת