הדברה בראשון לציון - מומלצי 2021

עודכן יולי 2021

6 חוות דעת

הדברה

"איזנברג הדברות בהחלט הוכיחו לנו מהי מקצועיות את חוות הדעת אני רושמת לאחר ניסיון מר לצערי שחבינו על בשרנו עם 4 חברות הדברה לפני שהם הגיעו אלינו הבית נמצא בשכונה נגועה בטרמיטים החברות הקודמות לא היו זולות ואף מפורסמות יותר חיפשתי מומחים לטרמיטים והגעתי אליהם לאחר המלצות ורציתי להגיד שאנחנו מאוד מר... "

דברו איתי

לבונטין 32 , ראשון לציון

4 חוות דעת

הדברה

"גבי מראשל״צ אני גר בבית פרטי עם עליית גג ישנה. לפני כמה ימים התחלנו לשמוע רעשים מוזרים מעליית הגג בעיקר בלילה. עליתי למעלה לבדוק מה פשר הרעש.. לא ראיתי שום דבר אבל היה ריח חזק שמזכיר ריח של שתן. ישר הבנתי שיש לנו עכברים בבית. התקשרתי למדבירים ירוק ועוד באותו יום הגיע מדביר, שהסביר לי שזה לא עכברים... "

דברו איתי

פיקא 36 , ראשון לציון

1 חוות דעת

הדברה

"חיפשנו הדברה ירוקה לבית כי הייתה לנו בעיה של ג'וקים, והזמנו את דקל מגור הדברות לעשות ריסוס שהוא אמר שמוגדר כריסוס ירוק לבית. לאחר בדיקה עם חברות נוספות הזמנו אותו כי הוא לא היה הכי יקר, וגם לא הכי זול, ונשמע אמין בטלפון. הוא הסביר לנו המון מידע בנושא הדברה ירוקה, ולאחר שהגיע לבית גילה שמעבר לג'וקים... "

דברו איתי

שמואל שרירא 15 , ראשון לציון

1 חוות דעת

הדברה

"ברצוני לציין את המקצועיות של מנשה הדברות את היחס ואת העבודה הנפלאה וכמובן את האחריות שקיבלתי לשנה שלמה "

דברו איתי

הלפרין 7 , ראשון לציון

1 חוות דעת

הדברה

"אני חייבת לציין קודם כל שמתברר שהמשתלה החליפה בעלים, למשתלה עכשיו קוראים "משתלת גולן לגן". ביקרתי ביום שבת בצהריים ואני חייבת לציין שהמשתלה פורחת יותר,יש מגוון רחב יותר והמחירים מצויינים. אולי השינוי של החלפת הבעלים עשה למשתלה רק טוב,קשה לא לשים לב ליחס האישי והשירותי שמקבלים כשנכנסים למשתלה. אני ממ... "

דברו איתי

מינסטר 1 , ראשון לציון

1 חוות דעת

הדברה

"עשינו הדברה ביום שישי, וביום ראשון כול הנמלים חזרו. ביקשנו הדברה חוזרת, קבעו לנו לערב יום כיפור, הנציגה התקשרה לבטל את הטיפול חוזר, בטענה שמדביר לא מוכן לעבוד בערב יום כיפור ושיצרו עמי קשר אחרי החגים. כמובן אף אחד לא חזר אלינו, התקשרנו שוב אחרי חודש, והם סירבו להגיע, רק בתנאי שנשלם להם על הדלק. ממש... "

דברו איתי

הרב זינגר 4 , ראשון לציון

עסק זה אינו דורג עדיין

הדברה

דברו איתי

ראשון לציון , ראשון לציון

עסק זה אינו דורג עדיין

הדברה

דברו איתי

מבואות חרמון 39 , ראשון לציון

תגובות נבחרות על הדברה בראשון לציון

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות נפוצות

איך למצוא מדביר בראשון לציון?

אם אתם מחפשים אחר מדביר מומלץ בראשון לציון, כדאי לבדוק אצל שכנים, מכרים ומי שגרים בקרבת מקום, בנוגע להמלצות על מדבירים מקצועיים שביצעו עבודה טובה אצלם. ההיכרות עם אזור ההדברה היא חשובה להדברה טובה מפני שמדבירים שיש להם ניסיון בביצוע הדברות איכותיות בקרבת מקום מכירים, כנראה, את סוגי המזיקים השכיחים באזור וידעו להמליץ על הדברה מתאימה להרחקת המדבירים שחיים במקום. כל מדביר בישראל חייב להיות מדביר מוסמך ומורשה מטעם המשרד להגנה על איכות הסביבה, ואין להעסיק גם עובדים זמניים בהדברה, אם אין להם רשיון להדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. מדביר מקצועי בראשון לציון יהיה מדביר בעל רשיון, שמציע הדברה איכותית בחומרים יעילים ובטוחים לשימוש העומדים בתווי תקן מחמירים, ושתוכלו להשיג המלצות בנוגע לטיב העבודה שלו ממכרים או מחוות דעת שפורסמו באינטרנט.

כמה עולה הדברה לדירה קטנה בראשון לציון?

הדברה מקצועית בראשון לציון אינה יקרה מאוד: להדברה כימית של דירת שלושה חדרים בראשון לציון תשלמו החל מ - 250 ש"ח, להדברה ירוקה או אורגנית לדירת שלושה חדרים בראשון לציון תשלמו החל מ - 400 ש"ח. חשוב לשים לב שאתם מזמינים מדביר מקצועי שמשתמש בחומרים איכותיים בעלי תו תקן, על מנת שתקבלו לא רק הדברה מקצועית במחיר טוב, אלא גם תהליך בטיחותי שישמרו עליכם, על הילדים, ועל חיות המחמר, בריאים ושלמים.

האם סוגים שונים של מזיקים מגיבים לחומרי הדברה שונים?

בהחלט, חומרי הדברה מיועדים למזיקים שונים וכל מדביר מומלץ יכין לכל פרוייקט הדברה "קוקטייל" של חומרי הדברה שיתאים למזיקים המצויים באזור. ייתכן בהחלט שמדביר פחות מנוסה שישתמש בחומרי הדברה פחות מתאימים ביחס למזיקים נפוצים באזור מסויים, יבצע הדברה פחות יעילה. על מנת להגדיל את הסיכוי להדברה יעילה: בחרו מדביר מומלץ שיש לו ניסיון בביצוע הדברות בנכסים דומים באזור המגורים שלכם, והקפידו לדווח על כל סוגי המזיקים שאתם מעוניינים להיפטר מהם. 

לכמה זמן נשמרת האפקטיביות של חומרי ההדברה?

חשוב שהמדביר שבחרתם יתאים את חומרי ההדברה בהם ייעשה שימוש לאזור ההדברה ולמזיקים הנפוצים בו. שימוש בחומרי הדברה יעילים וחדשניים, בהתאמה לאזור ולשכיחות המזיקים בו, עשוי להביא ליעילות של עד שנתיים בהרחקת מזיקים. ייתכנו מקרים של יעילות פחותה, למשל, בזנים שונים של מזיקים או בריבו של מזיקים בסביבת האזור בו בוצעה הדברה, כך שמזיקים יחדרו, בתוך זמן לא ארוך, בחזרה אל הנכס שבו בוצעה הדברה. באזורים בעייתיים במיוחד, ייתכן שתדירות ההדברות לקבלת יעילות מיטבית תהיה גבוהה, וייתכן גם שלאחר הדברה ראשונית תצטרכו לחזור על התהליך.

תוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות לתהליך ההדברה?

יש מזיקים שמגיבים לתהליך ההדברה מייד, ממש תוך כדי פיזור החומרים, ויש מזיקים וחומרי הדברה בשחרור איטי אשר פועלים באופן איטי ומבוקר. השילוב של השניים הוא יעיל במיוחד, מכיוון שהוא מאפשר יעילות לאורך זמן של ההדברה.

איך מקפידים על שימוש בטוח בחומרי הדברה?

השימוש הבטוח בחומרי ההדברה מתחיל, כמובן, מהמדביר שבחרתם. מדביר מקצועי עובד עם חומרים שעומדים בתווי תקן מחמירים והוא ינחה אתכם בנוגע לחזרה בטוחה הביתה לאחר ההדברה. חשוב לדעת כי שימוש בחומרי הדברה יעילים ובטוחים יותר מייקר את מחיר ההדברה אולם לעיתים התוספת במחיר היא משתלמת וחשובה, במיוחד כאשר מדובר בביצוע הדברה איכותית בבתים עם תינוקות או ילדים קטנים, בבתים של קשישים או בבתים שיש בהם בעלי חיים וחיות מחמד.
דירוג הקהילה

ממוצע המלצות על מדבירים בראשון לציון - 2021

4.33/5

מבוסס על 2 תגובות
דירוג קהילת אתר תגובות הוא ציון משוקלל שמבוסס על תגובות מאומתות של גולשי האתר על העסקים הרשומים באתר. קראו את התגובות המלאות בכרטיסי העסק
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת