הדברה ברמת גן - מומלצי 2021

עודכן ספטמבר 2021

12 חוות דעת

הדברה

"קליין הדברה הציל אותנו ממכה קשה במיוחד של קרציות, שהיו לנו בכל הבית. לקח לנו קצת זמן לאתר את הבעיה הזאת, אבל אז התחילו הגירודים המוזרים על הגוף וזה היה מאוד מטריד ואפילו מלחיץ. מיהרנו להזמין את חברת קליין הדברה, כי באמת ששמענו עליהם רק דברים טובים משני חברים טובים. הם הגיעו בזמנים שקבענו עם כל הציוד... "

דברו איתי

שרה אהרונסון 41 , רמת גן

11 חוות דעת

הדברה

הרחקת יונים

"הייתי זקוק להדברה מכיוון שכל המרפסת שלנו כל הזמן הייתה מלאה ביונים, זה היה מגעיל ואי אפשר היה כמעט לצאת למרפסת. חיפשתי מדבירים באזור רמת גן והגעתי אל אור שאול הדברות לאחר שקראתי עליהם המלצות חמות באינטרנט. אני שמח להצטרף להמלצות ולהגיד שכל מה שרושמים עליהם בהחלט נכון. הגיע מדביר אליי הביתה, שם לי רש... "

דברו איתי

שלם 35 , רמת גן

5 חוות דעת

הדברה

הרחקת יונים

"לפני כמעט שנה, הוזמן דדי לבדוק אפשרות לטפל בבעיית יונים העומדות על גג ביתי. לאחר שסוכם מחיר, הגיע בחור מטעמו לביצוע העבודה. לאחר סיום העבודה חזרו היונים לשבת במקום כאילו לא נעשה דבר. עוד מספר מקצי "שיפורים" בוצעו אך הבעייה לא רק שלא נפתרה אלא אף החמירה, שלא לדבר על מראה העבודה אשר נעשתה בצורה מכוערת... "

דברו איתי

הרצל 73 , רמת גן

1 חוות דעת

הדברה

"מדביר בעל חסד עליון. פתר בעיה ששני מדבירים לא הצליחו לפניו. לקח מחיר לא יקר, הגיע ממש בזמן. ממליץ לכל דורש. "

דברו איתי

נווה יהושע 34 , רמת גן

עסק זה אינו דורג עדיין

הדברה

דברו איתי

הרב לוין 40 , רמת גן

עסק זה אינו דורג עדיין

הדברה

דברו איתי

רמת גן , רמת גן

עסק זה אינו דורג עדיין

הדברה

דברו איתי

לבנדה 30 , רמת גן

1 חוות דעת

הדברה

"היה בזמן נתן שירות טוב וממצא "

דברו איתי

רזיאל 23 , רמת גן

תגובות נבחרות על הדברה ברמת גן

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות נפוצות

כמה יעלה מדביר לגינה גדולה ברמת גן

חשוב לדעת שהדברה לגינה היא שונה לחלוטין מהדברה של בית או דירה ברמת גן. הדברה לגינה כרוכה בדרך כלל בשימוש בחומרים פעילים בשחרור איטי וארוך, באיתור אזורי הקינון של מזיקים ועוד. ריסוס באוויר הפתוח הוא יעיל בדירה, אולם הוא פחות יעיל בהדברה של גינה ברמת גן. עלות ההדברה של גינה ברמת גן תלויה קודם כל בטח הגינה המיועדת להדברה ולאחר מכן בסוג המזיקים שאתם מבקשים להיפטר מהם. סדרי גודל של מחירים להדברת גינה ברמת גן יעמדו בדרך כלל על 200 ש"ח לגינה קטנה ועד אלפי שקלים לגינה גדולה ומורכבת עם סוגים רבים של מזיקים. חשוב לדעת כי דווקא בהדברה בגינה ברמת ן, חשוב במיוחד לבחור מדביר מקצועי שיש לו ניסיון בהדברה לגינות נוספות באזור.

איך אפשר למצוא מדביר מקצועי לדירה עם תינוק ברמת גן?

אם אתם מחפשים מדביר מומלץ לדירה ברמת גן, חשוב לדעת שהעובדה שתינוק מתגורר בדירה המיועדת להדברה משמעותית במיוחד בתכנון ההדברה. ראשית, חשוב במיוחד לאתר מדביר מקצועי, זהיר ומיומן. חשוב להשתמש בחומרי הדברה אורגניים וירוקים ובשיעורים פחותים ככל האפשר. כדאי להוציא את התינוק מהבית לפני ההדברה ובמהלך ה - 24 שעות שלאחר ההדברה לפחות. אין להחזיר את התינוק הביתה בטרם הבית אוורר כהלכה. אם התינוק שלכם עדיין לא בן שנה ואתם יכולים לדחות את ההדברה, ייתכן שתעדיפו לעשות כן, ואם ההדברה היא דחופה - חשוב לא להתפשר על מדביר מומלץ ועל שימוש בחומרים איכותיים בעלי תו תקן קפדני במיוחד. 

האם סוגים שונים של מזיקים מגיבים לחומרי הדברה שונים?

בהחלט, חומרי הדברה מיועדים למזיקים שונים וכל מדביר מומלץ יכין לכל פרוייקט הדברה "קוקטייל" של חומרי הדברה שיתאים למזיקים המצויים באזור. ייתכן בהחלט שמדביר פחות מנוסה שישתמש בחומרי הדברה פחות מתאימים ביחס למזיקים נפוצים באזור מסויים, יבצע הדברה פחות יעילה. על מנת להגדיל את הסיכוי להדברה יעילה: בחרו מדביר מומלץ שיש לו ניסיון בביצוע הדברות בנכסים דומים באזור המגורים שלכם, והקפידו לדווח על כל סוגי המזיקים שאתם מעוניינים להיפטר מהם. 

לכמה זמן נשמרת האפקטיביות של חומרי ההדברה?

חשוב שהמדביר שבחרתם יתאים את חומרי ההדברה בהם ייעשה שימוש לאזור ההדברה ולמזיקים הנפוצים בו. שימוש בחומרי הדברה יעילים וחדשניים, בהתאמה לאזור ולשכיחות המזיקים בו, עשוי להביא ליעילות של עד שנתיים בהרחקת מזיקים. ייתכנו מקרים של יעילות פחותה, למשל, בזנים שונים של מזיקים או בריבו של מזיקים בסביבת האזור בו בוצעה הדברה, כך שמזיקים יחדרו, בתוך זמן לא ארוך, בחזרה אל הנכס שבו בוצעה הדברה. באזורים בעייתיים במיוחד, ייתכן שתדירות ההדברות לקבלת יעילות מיטבית תהיה גבוהה, וייתכן גם שלאחר הדברה ראשונית תצטרכו לחזור על התהליך.

תוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות לתהליך ההדברה?

יש מזיקים שמגיבים לתהליך ההדברה מייד, ממש תוך כדי פיזור החומרים, ויש מזיקים וחומרי הדברה בשחרור איטי אשר פועלים באופן איטי ומבוקר. השילוב של השניים הוא יעיל במיוחד, מכיוון שהוא מאפשר יעילות לאורך זמן של ההדברה.

איך מקפידים על שימוש בטוח בחומרי הדברה?

השימוש הבטוח בחומרי ההדברה מתחיל, כמובן, מהמדביר שבחרתם. מדביר מקצועי עובד עם חומרים שעומדים בתווי תקן מחמירים והוא ינחה אתכם בנוגע לחזרה בטוחה הביתה לאחר ההדברה. חשוב לדעת כי שימוש בחומרי הדברה יעילים ובטוחים יותר מייקר את מחיר ההדברה אולם לעיתים התוספת במחיר היא משתלמת וחשובה, במיוחד כאשר מדובר בביצוע הדברה איכותית בבתים עם תינוקות או ילדים קטנים, בבתים של קשישים או בבתים שיש בהם בעלי חיים וחיות מחמד.
דירוג הקהילה

ממוצע המלצות על מדבירים ברמת גן - 2021

4.53/5

מבוסס על 31 תגובות
דירוג קהילת אתר תגובות הוא ציון משוקלל שמבוסס על תגובות מאומתות של גולשי האתר על העסקים הרשומים באתר. קראו את התגובות המלאות בכרטיסי העסק
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת