הדברה בכל הארץ - מומלצי 2024

מחפשים מדבירים בכל הארץ? רשימה מעודכנת יולי 2024

הדברה בכל הארץ

75 חוות דעת

הדברה

הרחקת יונים

"הגענו לאסף דרך חבר, היה חשוב לנו לקבל המלצה על מישהו שמשתמש בחומרים שאינם מסוכנים לילדים ולבעלי חיים. אסף היה מאוד אדיב ושירותי, ביצע את העבודה בצורה יעילה ומהירה מאוד. הוא הגיע להדביר אצלנו נגד נמלים, הסביר לנו מה הוא עושה ואמר שיגיע גם לבצע תיקונים לאחר כשבועיים במידה ולא כל הנמלים ייעלמו, זאת ללא... "

דברו איתי

האלון , נשר

17 חוות דעת

הדברה

"דויטש ובניו הדברה הם צוות אמין, שמחפש את שורש הבעיה, בדרכ אותו מדביר מגיע לכל סוגי ההדברות שהבית שלך צריך. המדביר שלי מכיר את הבית, את האיזור ואת הבעיות שעלולות להיות. צוות מקצועי ואמין. עם אחריות לכל הדברה. רק דויטש ובניו הדברה בע"מ ! "

דברו איתי

מג 62 , קדימה

13 חוות דעת

הדברה

"הזמנתי את שירותי בסמן שירותי הדברה לבייתי לפני כחודשיים עקב ריבוי של מעופפים. החלטתי שאני עושה מעשה והזמנתי את המדבירים. לאחר שיחה טלפונית וקבלת הצעת מחיר זימנתי לשעות הבוקר ולהפתעתי ישר למחרת את המדבירים. יש לציין ראשית שהם הגיעו בזמן וזה כמובן ראוי לציון. המדבירים הגיעו, ריססו את כל פינות הבית תוך... "

דברו איתי

העצמאות , חיפה

13 חוות דעת

הדברה

"כבר בשיחת הטלפון עם לירן מ"ווייס הדברה" קיבלתי מענה אדיב ומקצועי כשהוסבר לי איך להתמודד עם הדבורים שנכנסו אלינו הבייתה. ממליצה! והגעתי אליכם דרך המלצות אוהבות. "

דברו איתי

שדרות ז'בוטינסקי 41 , נתניה

12 חוות דעת

הדברה

"הם בחורים מאוד מאוד נחמדים, עונים מהר בטלפון, מצאו לנו גם תאריך ממש קרוב למועד שהתקשרנו למרות שזאת הייתה תקופה עם הרבה עבודה, תקופת הקיץ. היה לנו התקפת מקקים גדולים ומפחידים ואני מאוד מפחדת מג'וקים, קופצת על כיסא ולא יורדת. אמרתי לבעלי שאם הוא לא מביא הדברה אני עוזבת את הבית. אז הוא התקשר אליהם ודיב... "

דברו איתי

מגדל הלבנון 23 , מודיעין

6 חוות דעת

הדברה

רישיון מאומת

רישיון מאומת

מדביר מוסמך

מדביר מוסמך

התייעצות ללא תשלום

התייעצות ללא תשלום

"היה לנו בעיה רצינית של תיקנים בבית. זה היה פשוט מגעיל, בכל מקום ראינו אותם, לא יכולנו כבר להמשיך ככה והחלטנו למצוא מדביר. חיפשנו באזור מדביר מומלץ ומצאנו את שגיא. אחרי שהוא היה אצלנו אני יכול להבין למה הוא כל כך מומלץ. שירות פשוט מעולה. הגיע תוך יום מהטלפון, הסביר על שיטת ההדברה שלו והצליח להפטר מכל... "

דברו איתי

חבצלת החוף 7 , נהריה

12 חוות דעת

הדברה

"קליין הדברה הציל אותנו ממכה קשה במיוחד של קרציות, שהיו לנו בכל הבית ברמת גן. לקח לנו קצת זמן לאתר את הבעיה הזאת, אבל אז התחילו הגירודים המוזרים על הגוף וזה היה מאוד מטריד ואפילו מלחיץ. מיהרנו להזמין את חברת קליין הדברה, כי באמת ששמענו עליהם רק דברים טובים משני חברים טובים. הם הגיעו בזמנים שקבענו עם... "

דברו איתי

שרה אהרונסון 41 , רמת גן

9 חוות דעת

הדברה

חברות פוליש

ניקוי שטיחים

"עדי בא אלינו הביתה עבור ניקוי סלון, עשה עבודה מקסימה, תאמינו לי שכל הזמן מחמיאים לנו על המראה של הסלון, בטוחים שעשינו בו משהו... "

דברו איתי

אליהו גולומב 11 , רחובות

מאמרים / טיפים / מחירונים בנושא הדברת מזיקים

תגובות נבחרות על הדברה

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות גולשים על הדברה

מהם השירותים של חברות הדברה?

חברות הדברה מציעות שפע של שירותים לאנשים פרטיים ובתי עסק. תפקידן של חברות הדברה הוא להיפטר ממזיקים באמצעים שונים שלא אמורים ליצור נזק אצל בני אדם. חברת הדברה מקצועית לא תגרום להרעלה או לנזק עבור דרי הבית ויש לה ניסיון בסילוק של מזיקים שונים ממקומות שונים.

 

שירותים של מדביר מקצועי כוללים:

 

הדברת נמלים
הדברת ג'וקים
הדברת חולדות או עכברים
הדברת פספסים
הדברת נמלים
הדברה ירוקה
הדברת יתושים

 

לפני שאתם פונים לחברת הדברה מומלצת כדאי שתקראו חוות דעת ותודאו שאכן מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון והיתרים להשתמש בחומרים מסוכנים. היכנסו לרשימת המדבירים המומלצים שלנו >

האם כדאי לבצע הדברה לפני שעוברים לגור בדירה חדשה?

הדברה היא יעילה יותר כשהיא מבוצעת בבית ריק. עוד לפני שתעבירו את כל החפצים שלכם לדירה החדשה, הזמנת מדביר תאפשר פיזור של חומרים שירחיקו מזיקים למשך לפחות חצי שנה ולכל היותר שנתיים. זה בדרך כלל גם זמן טוב להזמין מדביר ולשמור על הדירה ריקה על מנת שחומרי ההדברה יפעלו במיטבם והדיירים, ישמרו על בריאותם. מאידך, אם אתם עוברים לגור בדירה בקומה גבוהה, באזור נטול מזיקים באופן כללי, ואין לכם רגישות גבוהה לחרקים או למכרסמים, תוכלו גם להזמין מדביר לאחר המעבר במידת הצורך.

האם יש אחריות להדברה?

בדרך כלל מדבירים מקצועיים לא מספקים אחריות להדברה, מפני שגם במידה וההדברה מצליחה, ייתכנו זנים שונים של מזיקים שמגיעים לאחר ההדברה ומשתכנים באזור ההדברה, כשהם מהווים מטרד. אם אתם סובלים מנוכחות גבוהה של מזיקים כמו חרקים או מכרסמים, מומלץ לאתר מדביר מומלץ ומקצועי, ולהזמין אותו אחת לשנה לביצוע הדברה. כאשר הדברות מבוצעות באופן שוטף, מזיקים לא מצליחים לקבוע את מקום הקבע שלהם ועם הזמן הם נעלמים לחלוטין.

כמה עולה חיטוי חלל גדול?

אם יש לכם חלל כמו משרד או דירת גלריה, תוכלו לבצע חיוטי כימי בעלות של החל מ - 150 ש"ח והדברה ירוקה בעלות גבוהה יותר, של החל מ - 250 ש"ח בתל אביב. מומלץ לבחור מדביר מקצועי שעושה שימוש בחומרים בעלי תוו תקן, מתאים את החומרים לאזור ההדברה ולמזיקים המצויים בו, ומשתמש בחומרים מתקדמים ופחות מזיקים לסביבה.

מה צריך לדעת לאחר הדברה?

הדברה יעילה עוסקת בפיזור חומרים רעילים שידחו מהבית שלכם מזיקים כמו מכרסמים וחרקים. לאחר ההדברה, אתם רוצים לשמור על יעילות חומרי ההדברה אבל מעבר לכך, אתם מעוניינים לשמור על בטיחות ובריאות הדיירים בבית, במיוחד אם יש בבית חיום מחמד ותינוקות או פעוטות. על כן, מומלץ לאסוף את כל כלי האוכל ולהגן עליהם היטב מפני חשיפה לחומרי ההדברה, לאוורר את הבית היטב לפני שחוזרים אליו ובמידת האפשר לשוב אליו רק 24 שעות (ולפחות 4 שעות) לאחר ההדברה. מדבירים מקצועיים בראשון לציון משתמשים בחומרי הדברה שונים וינחו אתכם בנוגע לדרישות תו התקן של כל חומר הדברה בנוגע לחזרה לבית לאחר תום הפרוייקט.

האם יש אחריות לאחר הדברה?

גם מדבירים מקצועיים ומומלצים לא יכולים לספק אחריות להדברה מפני שהדברה איכותית עשויה לפעול מצויין ובכל זאת עלולים להצטבר מזיקים חדשים, מסוגים שונים, בתוך זמן לא ארוך בחזרה באזור שהודבר. באזורים בעייתיים במיוחד, מה שיש לעשות הוא לעיתים לחזור על ההדברה או לעיתים לקבוע הדברות שוטפות אחת לשנה או אפילו לעיתים קרובות יותר, על מנת לשמור על המזיקים מחוץ לאזור ההדברה.

דירוג הקהילה

ממוצע המלצות על הדברה - 2024

5/5

מבוסס על 421 תגובות
דירוג קהילת אתר תגובות הוא ציון משוקלל שמבוסס על תגובות מאומתות של גולשי האתר על העסקים הרשומים באתר. קראו את התגובות המלאות בכרטיסי העסק
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת