טיפול זוגי באשדוד - מומלצי 2023

מחפשים טיפול זוגי באשדוד? רשימה מעודכנת דצמבר 2023

טיפול זוגי באשדוד

44 חוות דעת

טיפול זוגי

"יש תודות שקשה לתאר במילים וזוהי אחת מהן, הגענו לנועם אחרי 11 שנות נישואים רוויות בטעויות ותשישות הנפש, הגענו אליו כמוצא אחרון היינו בספק גדול האם ניתן לתקן ולהשלים את השבר הגדול בחיינו. הצבנו בפניו מגוון רחב של בעיות ושברון לב,הרגשנו כי איבדנו כל תקווה והאכזבות הלכו והצטברו. הפגישות הראשונות היו קשו... "

דברו איתי

הזית 10 , אשדוד

9 חוות דעת

פסיכולוגים

טיפול זוגי

רישיון מאומת

רישיון מאומת

ותק מעל 30 שנים

ותק מעל 30 שנים

"פסיכולוגית מעולה . עשתה לנו טיפול זוגי וייעוץ זוגי מוצלח מאד . היינו אצלה בסה"כ ב-3 פגישות ושיפרנו את הזוגיות בצורה מאד מוצלחת , טובה , מהירה ונפלאה . וזה היה אחרי שנתיים שחיינו במריבות ובמשבר מתמשך . מיכל האירה לנו את הנקודות החשובות שבהם היינו צריכים לתקן ולשנות . לקחנו את הטיפול שלה ברצינות והרוו... "

דברו איתי

‏יוהנה זבוטינסקי 20‏ , אשדוד

38 חוות דעת

טיפול זוגי

"אני זוכרת היטב את המפגש הראשון של חפצי ושלי אחרי תקופה ארוכה שלא ראינו אחת את השניה זה היה בחופש הגדול אז הבן שלי עלה לכיתה ב' ואני אמא נואשת לעזרה מה לעשות אני מרגישה שאני מאבדת כיוון, שאין לי שליטה על המעשים של הבן שלי ולא מצליחה לשים גבולות. הבן שלי שאני מטפחת במו ידי עושה מה שבא לו ואני אובדת... "

דברו איתי

נותן שירות באשדוד

62 חוות דעת

טיפול זוגי

"להתחיל לספר כמה שינוי חל אצלי בחיים מאז שפגשתי את ענבל אני צריכה לכתוב מגילה, אבל אנסה להסביר בצורה הכי מצומצמת שאפשר. כשהגעתי לענבל הייתי אחרי קשר של 8 שנים שהתקשתי לצאת ממנו. קשר אינטנסיבי, לא בריא, קשר שקשר אותי לבנאדם שלא עשה לי טוב. במשך שנתיים ניסיתי לנטוש את המקום ולא הצלחתי . במהלך הנדנדה הז... "

דברו איתי

נותן שירות באשדוד

9 חוות דעת

טיפול זוגי

"טיפול בענייני זוגיות שמתבצעים בנעימות, באווירה נינוחה. ניתוח והתבוננות בפרטים במקצועיות רבה תוך שימת דגש על האני הפרטי של המטופל, מתוך שמירת האני, מציאת הדרך לשינוי והתכוונות אחרת בזוגיות. "

דברו איתי

נותן שירות באשדוד

8 חוות דעת

טיפול זוגי

"אני ובעלי חיפשנו טיפול זוגי באזור אשדוד לאחר שהנישואין שלנו היו לקראת פיצוץ ולמקום שאין ממנו דרך חזרה, המצב בינינו היה מאוד קשה ולא יכולנו לדבר בלי שזה יגיע לריב. קראתי הרבה תגובות חיוביות על חיה והתחלנו להיפגש איתה. בהתחלה לא היה שינוי אבל לאט לאט עם הטיפולים התחלנו לשים לב שהמצב משתפר. אנחנו חייבי... "

דברו איתי

נחל לכיש 3 , אשדוד

8 חוות דעת

טיפול זוגי

"הבן שלנו סבל מבדידות קשה, החלטנו לקחת אותו לשיחות אצל הרצל, הוא למד להיפתח, למד לדבר עם אנשים, לא לפחד מהם, הרצל באמת עזר לו לקבל את גיל ההתבגרות מחדש, אין לכם מושג כמה אנחנו שמחים שהחלטנו ללכת אליו "

דברו איתי

סיני 7 , אשדוד

2 חוות דעת

טיפול זוגי

"הגעתי אליו סקפטית אבל חברה אמרה לי שהוא האיש שידע להקשיב ולעזור לי, והוא אכן עזר, לכן אני ממליצה עליו "

דברו איתי

‏הר מצדה‏ , אשדוד

תגובות נבחרות על טיפול זוגי באשדוד

מדוע בחרנו את מטפלים זוגיים אלו?

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות גולשים על טיפול זוגי באשדוד

מה לקוחות אומרים על מטפלים זוגיים באשדוד?

לקוחות רבים של מטפלים זוגיים מדגישים את הרגישות של המטפלים כאחד הדברים שגרמו להם להתחייב לתהליך. במידה ואתם מחפשים את המטפל\ת שיובילו אתכם לקשר טוב יותר אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את התגובות המופיעות באתר שלנו ולראות מה יש ללקוחות של אותם מטפלים לומר, כפי שמסופר בתגובה זו:

 

"מאד מומלצת . עזרה לנו מאד . פסיכולוגית טובה מאד . הלכנו אליה לטיפול זוגי כשהיינו במשבר קשה והיא הצליחה בזמן קצר לפתור את הבעיות בינינו . הטיפול היה פשוט מבריק . יצאנו מחוזקים." 

 

לחץ כאן על מנת לעבור לרשימת המטפלים הזוגיים המומלצים של אשדוד>>>

איך למצוא מטפל זוגי מומלץ באשדוד?

קשר עם מטפל או מטפלת הוא לא אותו דבר עבור כל בני האדם. קשר בין אנשים הוא תמיד תלוי סיטואציה ותלוי האנשים עצמם, וטיב הקשר והאפקטיביות של הטיפול תלוי בשני הצדדים. אנחנו לא נוכל להגיד לכם איך יהיה הקשר שלכם עם המטפל או המטפלת הזוגית ששמעתם עליה, אבל אנחנו כן נוכל להשמיע לכם מה יש ללקוחותיהם הקודמים לומר עליהם ולשמוע ממקור ראשון על הטיפול. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את התגובות המפורסמות באתר שלנו ולבדוק מיהו המטפל הטוב ביותר עבורכם.

 

קליק אחד ואתם ברשימת המטפלים הזוגיים המומלצים של אשדוד>>>

מה קורה במהלך פגישת טיפול זוגי?

טיפול זוגי הוא בדרך כלל טיפול שיחתי, שבמהלכו שני בני הזוג מספרים, מנקודת ההשקפה האישית שלהם, אודות הקונפליקטים והמציאות בזוגיות, כשהמטפל הזוגי מסייע ליותר הבנה, יותר תקשורת, יותר אמפאטיה ושיגרת חיים תומכת יותר בין בני הזוג. יש מטפלים זוגיים שמשתמשים בכלים טיפוליים שונים כמו דמיון מודרך, אימאגו, תקשורת מקרבת ואחרים - כדאי לברר עם כל מטפל זוגי מומלץ באילו שיטות וטכניקות הוא עובד, על מנת לוודא שהמטפל ושיטות הטיפו מתאימים לכם.

איך לבחור מטפל זוגי מתאים באשדוד?

מטפל זוגי באשדוד שיתאים לכם הוא מטפל זוגי מוסמך, שיש לו את הניסיון והמיומנות לעזור לכם בנושא שמטריד אתכם. כדאי שתבחרו מטפל זוגי בעל השקפת עולם דומה לשלכם (למשל בעניין דת, בעניין מבנה משפחתי ובעוד עניינים רלוונטיים לכם) שמדבר בשפה שלכם. חשוב להבין: התפקיד של מטפל זוגי מומלץ, באשדוד כמו בכל מקום אחר, הוא לרתום אתכם לתהליך של שינוי והתקרבות. מטפל זוגי שלא מצליח להגיע אליכם, להבין אתכם ולהמליץ על שינויים ונקודות השקפה חדשות, עלול להיות לא המטפל הזוגי המתאים לכם. 

כמה עולה תהליך טיפול זוגי באשדוד?

טיפול זוגי באשדוד מורכב מפגישות שבועיות באורך של שעה, מטפלים זוגיים מומלצים באשדוד גובים עבור כל שעת טיפול בין 250 ל - 450 ש"ח, כאשר יש מטפלים שגובים סכומים גבוהים יותר עבור כל מפגש. ממוצע כמות המפגשים בתהליך של טיפול זוגי הוא 20 מפגשים, כאשר מספר המפגשים תלוי גם במטפל הזוגי שבחרתם ובכלים שהוא עובד איתם, וגם בכל ובסוג הקשיים שאתם מציפים בתהליך, במוכנות שלכם לעבוד, להיחשף ולשנות, ובפתיחות שלכם זה כלפי זה ומול המטפל הזוגי שבחרתם. 

מהי מטרת הטיפול הזוגי?

מטפל זוגי הוא איש מקצוע שתפקידו להבין את הקונפליקטים שמשפיעים על הזוגיות שלכם, את הכוחות והצרכים של כל אחד מכם, ולעזור לכם להגיע להרמוניה בזוגיות מתוך מקום של הבנת הצרכים והאילוצים, העצמת הכוחות שלכם, מה שכבר השגתם ביחד והחיבור ביניכם, ולימוד כללים חדשים לתקשורת, לתמיכה, לחיבור ולאינטימיות שיאפשרו לכם לגלות את הזוגיות מחדש, לטפח בסיס בריא ולבנות חיבור בין אישי אמיתי. 

Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת