טיפול זוגי בתל אביב - מומלצי 2023

מחפשים טיפול זוגי בתל אביב? רשימה מעודכנת דצמבר 2023

טיפול זוגי בתל אביב

19 חוות דעת

טיפול זוגי

אימון אישי

"הייתי במצב מאוד קשה בחיים שהגעתי לסיגל. הרגשתי שכלום לא הולך לי שאני לא טובה בכלום ושהחיים הם חסרי טעם. גם הפנייה שלי אליה הייתה מתוך אילוץ של אמא שלי ולא מתוך החלטה. אבל בזכות אמא שלי הכרתי את סיגל שעזרה לי להכיר יותר טוב את עצמי ולהבין שהדרך שאני הולכת בה היא דרך רעה עבורי ושהחיים הם מתנה. עברה כב... "

דברו איתי

נותן שירות בתל אביב

13 חוות דעת

טיפול זוגי

הדרכת הורים

התייעצות ללא תשלום

התייעצות ללא תשלום

"הגענו לגרטה לטיפול זוגי, בתהליך למדנו לתקשר ולשקף מה כול אחד צריך בזוגיות קיבלנו כלים מדהימים מגרטה שהייתה סובלנית ומלאת הקשבה לשנינו. ממליצה עליה בהמון חום ואהבה. "

דברו איתי

נותן שירות בתל אביב

26 חוות דעת

טיפול זוגי

התייעצות ללא תשלום

התייעצות ללא תשלום

"את אייל חוויתי ביעוץ הפרטני- איל עשה לי את המפה של עץ החיים.המפה שקפה לי במדוייק את מקומי בעסק האישי שלי ובזוגיות.המפה עזרה לי לחשוב ולתכנן קדימה מס. נושאים שרציתי לקדם.איל הוא יועץ חכם,מקצועי,המון סבלנות ובעיקר אני רוצה לציין את נדיבותו של איל. בכל שאלה,בקשה ,צורך הוא תמיד שם. פן נוסף של איל חוו... "

דברו איתי

נותן שירות בתל אביב

6 חוות דעת

טיפול זוגי

"התלבטתי אם לפנות בגלל המבוכה, אבל מרגע שהגעתי אל אישי הטיפול היה אישי, דיסקרטי ומאוד מקצועי. מומלץ להתגבר על הבטשה ולפנות. תודה לרינה, חרותי ורחל! "

דברו איתי

קהילת סלוניקי 1 , תל אביב

5 חוות דעת

טיפול זוגי

אימון אישי

"ליעל הגענו ביוזמתי כשאני מלא טענות וביקורת כלפי אישתי, ציפיתי שסוף סוף מישהו יסביר לה כמה היא לא מבינה אותי וכמה אני צודק. התהליך כלל בנוסף לטיפול הזוגי גם טיפול אישי נפרד לכל אחד מאיתנו, יעל,ברגישות ונחישות הגיעה איתי למקומות העמוקים בתוכי ,משם יצאתי עם תובנות חדשות על תפקידי בזוגיות,על חיי המשפחה... "

דברו איתי

תל אביב , תל אביב

6 חוות דעת

טיפול זוגי

רישיון מאומת

רישיון מאומת

חנייה חינם

חנייה חינם

"אנו זוג בני 40 פלוס עם שלושה ילדים, לא מעט בעיות בחיים כול פסק זמן שהיה ביננו, הגענו למתי כמטפל לאחר שקיבלנו המלצה, מבקשים להודות לו על הזמן והנתינה, בשיטתו המיוחדת האיש בהחלט נתן לנו להבין איך מנהלים זוגיות ואיך אחרי אין ספור תסכולים אפשר לחזור יחד לחייך. ממליצים באהבה לאלה שזקוקים "

דברו איתי

ראול ולנברג 6 , תל אביב

3 חוות דעת

טיפול זוגי

"עברתי אצלה טיפול והייתי מאוד מרוצה מכל התהליך והתוצאה, היא נהדרת, ממליצה "

דברו איתי

ההשכלה 17 , תל אביב

2 חוות דעת

טיפול זוגי

"אשה מדהימה, גדולה מהחיים, חכמה ומבינה עניין בעלת ידע רב המשולב בחוכמת הקבלה והבנת שורש כל הבעיות. מלאת חוש הומור, עיניינית וכריזמטית. נפל בחלקי לשמוע אותה בכמה הרצאות...במילה אחת גדולה! תבורכי רחל על כל התובנות שיש לי בזכותך, אוהבת אותך, ומעריכה מאד מאד פרי דרורי "

דברו איתי

בזל 48 , תל אביב

תגובות נבחרות על טיפול זוגי בתל אביב

מדוע בחרנו את מטפלים זוגיים אלו?

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות גולשים על טיפול זוגי בתל אביב

מה לקוחות אומרים על מטפלים זוגיים בתל אביב?

מטפל זוגי הוא לא כמו טכנאי או וטרינר- צריך להיות חיבור אמיתי וממשי ביניכם לבין המטפל בכדי שהטיפול יהיה מוצלח ויעיל ככל האפשר. כדי לעזור לכם למצוא את האחד שלכם, אספנו עבורכם המון תגובות של לקוחות על מגוון מטפלים זוגיים בתל אביב, ממש כמו התגובה הזו:

 

"מצאנו מטפל רגיש ומקצועי, כזה שיחסית בפרק זמן קצר נתן לנו כלים שלא הכרנו לזוגיות שהיום אנו שמחים בה. מבקשים להודות לו על הסבלנות ועל התקווה שהפיח בנו בצד העבודה לשינוי שחיפשנו שנים"

 

לחצי כאן על מנת לעבור לרשימת המטפלים הזוגיים המומלצים של תל אביב>>>

איך למצוא מטפל זוגי מומלץ בתל אביב?

ככל שהעולם הולך ונהיה יותר מודע לחשיבות שבטיפול ובשיחות עם אנשי מקצוע כך גם גדלה כמות המטפלים הזוגיים. כדי למצוא את המטפל שיעזור לכם לעבור את הדרך שאתם צריכים, חשוב לוודא שאתם הולכים את הטוב ביותר, ואיזה דרך טובה יותר מאשר לראות תגובות? אחת הדרכים לגלות זאת היא לקרוא תגובות של לקוחות קודמים ולראות מה הם אומרים כדי לוודא שאתם בידיים הכי טובות שיש.

 

הקליקו כאן כדי להגיע למטפלים הזוגיים המומלצים של תל אביב>>>

מה קורה במהלך פגישת טיפול זוגי?

טיפול זוגי הוא בדרך כלל טיפול שיחתי, שבמהלכו שני בני הזוג מספרים, מנקודת ההשקפה האישית שלהם, אודות הקונפליקטים והמציאות בזוגיות, כשהמטפל הזוגי מסייע ליותר הבנה, יותר תקשורת, יותר אמפאטיה ושיגרת חיים תומכת יותר בין בני הזוג. יש מטפלים זוגיים שמשתמשים בכלים טיפוליים שונים כמו דמיון מודרך, אימאגו, תקשורת מקרבת ואחרים - כדאי לברר עם כל מטפל זוגי מומלץ באילו שיטות וטכניקות הוא עובד, על מנת לוודא שהמטפל ושיטות הטיפו מתאימים לכם.

כמה עולה טיפול זוגי בתל אביב?

מפגש אחד של טיפול זוגי בתל אביב יעלה בדרך כלל בין 350 ל - 450 ש"ח. מסגרת הטיפול הזוגי מתקיימת בדרך כלל במפגשים שבועיים על פני בין 15 ל - 25 מפגשים, לפעמים זה לוקח פחות זמן ולפעמים יותר. מסגרות דינמיות של טיפול זוגי נוטות לאפשר תהליכי טיפול ממוקדים וקצרים יותר ואפשר להתייעץ עם המטפל הזוגי שבחרתם בתל אביב בנוגע לאורך הממוצע של תהליך הייעוץ ולקבל מושג כללי בנוגע למספר המפגשים הממוצע בתהליך טיפול זוגי.

מהי מטרת הטיפול הזוגי?

מטפל זוגי הוא איש מקצוע שתפקידו להבין את הקונפליקטים שמשפיעים על הזוגיות שלכם, את הכוחות והצרכים של כל אחד מכם, ולעזור לכם להגיע להרמוניה בזוגיות מתוך מקום של הבנת הצרכים והאילוצים, העצמת הכוחות שלכם, מה שכבר השגתם ביחד והחיבור ביניכם, ולימוד כללים חדשים לתקשורת, לתמיכה, לחיבור ולאינטימיות שיאפשרו לכם לגלות את הזוגיות מחדש, לטפח בסיס בריא ולבנות חיבור בין אישי אמיתי. 

האם ניתן לשלב בין טיפול זוגי לטיפול פרטני?

בהחלט! טיפול זוגי עוסק במרחב שבין שני בני הזוג, בתקשורת, בצרכים זה מזה, בקונפליקטים וכדומה - אולם אין בו בדרך כלל מרחב מספק לעבודה אישית, על מה שמפריע, על הרגש הפרטי וכדומה. השילוב בין טיפולים אישיים לטיפולים זוגיים עשוי להיות בדיוק השילוב המושלם, שיאפשר לכם גם לעבוד על עצמכם, לייצר שינוי אמיתי מבפנים - וגם לעבוד על הזוגיות ולהתחבר מחדש. בחרו מטפל זוגי ומטפל אישי מקצועיים ומומלצים ובדרך כלל מומלץ לבחור שני מטפלים שונים לתהליכים, על מנת לאפשר לכל אחד מהמטפלים לשמור על אובייקטיביות. 

Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת