אחים יהב מוקד תחזוקה אישי בע"מ

אחים יהב מוקד תחזוקה אישי בע"מ - 3 כוכבים
3 תגובות
סחרוב דוד 26, ראשון לציון
נשמח לשוחח: 1-800-001-007  , 

3 תגובות על אחים יהב מוקד תחזוקה אישי בע"מ

5 כוכבים
אני מנוי לשרתי האחים יהב באמצעות פוליסת הדירה שלי ב"הראל חברה לביטוח" השכנים בקומה מתחתי התלוננו על רטיבות בתקרה, וגם בדירתי היו סימני רטיבות הטיפול שקיבלתי היה מעולה: החל בעובדת מוקד השירות שקיבלה את בקשתי ותאמה לי ביקןר תוך יום והמשך בנציג שהגיע לדירתי (דרור) פעם ראשונה לאבחון, פעם שניה לשבירת קטע בקיר ועשה עבודה נקיה, עם מינימום לכלוך לדירה ופינוי השברים. כיון שהיה צורך להמתין ולראות אם הנושא הוסדר, נקבע לי עוד באותו יום, מועד בעוד 45 יום, בו יגיע שוב נציג השרות, יבדוק שהכל יבש, יסגור החור בקיר אצלי ויבצע תיקוני צבע אצל השכנים (צד ג). יום לפני הביקור המיועד התקשרו איתי ממוקד השרות לוודא שאני זוכר, וביום המיועד הגיעה נציג (יעקב) ושוב עשה עבודה טובה ונקיה הן אצלי והן אצל שכני לשביעות רצוננו המלאה. בהמשך התקשרו איתי שוב ממוקד השרות לוודא שהכל בוצע כראוי. כל הכבוד לאחים יהב, לרמת השרת, ולרמת הביצוע
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
התבקשתי ע"י קרובת משפחתי לתאם הגעת אינסטלטור לצורך תיקון בדרת העמידר.במשך שבוע ימים תאמתי שלושה פעמים מועד הגעת אינסטלטור והוא לא הגיע.השארתי אין ספור הודעות וכל פעם הובטח שיקבל תשובה. לא קיבלתי שום תשובה. במשך שבועיים אין מים חמים בדירה. התיחסות ללקוחות מתחת לכל ביקורת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 3 כוכבים
כוועד בית שמייצג את הדיירים ניסיתי לברר אם ניתן להקדים תיקון שהוזמן ליום המחרת בגלל שבינתיים מצטבר נזק רב לשכנים. ביקשתי רק לדעת אם יש אפשרות, או שאין טעם להריץ טלפונים לשכנים וכו.. החברה סירבו להגיד לי אפילו נתון פשוט זה. רציתי להוסיף מילה לנסות לשכנע, טרקו לי את הטלפון בפרצוף.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 07/01/2021
כמות צפיות: 7031
דרוג: 3 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

ראשון לציון

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה