זאב" כל-בו ומעבדה

זאב" כל-בו ומעבדה - 5 כוכבים
3 תגובות
ז'בוטינסקי 48, ראשון לציון
נשמח לשוחח: 03-9505450  , 

3 תגובות על זאב" כל-בו ומעבדה

5 כוכבים
זאב" כל-בו ומעבדה חנות נפלאה משרתת ומזמינה ומושכת את העין , אדם מאד נעים אישי ולא רמאי. הבאתי לו פריט חשמל (בקר אלחוטי לקסדה וירטואלית בלוטות) אשר אף חנות לא הסכימה להסתכל. האדם היחיד שביצע את הבדיקה והשיפוץ ניסיון תיקון מכל הארץ. וגם אדיב בתגובתו. :)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני רוצה לרשום חוות דעת על תיקון מוצרים שלי שתיקן לי זאב. אני מתקן כל המוצריים הביתיים שלי אצל מעבדת זאב יותר מ 15 שנה. היחס הטוב שאני מקבל אצלו אני לא פוגש בשום מקום. אחרי תיקון שלו המכשירים שלי עובדים כמו חדשים. אני תיקנתי אצל זאב טלויזיה, פודפרוצסור, ושעון לקיר העתיק. חוץ מזה אני תמיד קונה אצלו כל מיני קבלים, שקעים, מפצלים וכו'. כאן תמיד יש הכל, וחוץ מזה אני מקבל הסבר מפורט איך להשתמש בהם. אם אני מחפס משהוא בחנויות ולא מוצא, אצל זאב תמיד יש פתרון, ואני מוצא אצלו משחיפסתי. אצלו תמיד יש הכל. אני ממליץ בחום לפנות למעבדה זאב ואם בן אדם נכנס פעם ראשונה הוא תמיד נשאר לקוח מרוצה של זאב. חיים
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
זאב כל -בו ומעבדה הוא עסק מצויין שאני חוזרת אליו כל הזמן בשביל לתקן מוצרים שהתקלקלו לי או שיש בהם פגמים . חנות זו יודעת לסדר כל בעיה בכל מכשיר ואני מקווה באמת שיצליחו כי יש להם ידיים זהב וגם הם בעצמם אנשים אכפתיים ונותנים לך את מלוא תשומת הלב ומחזירים לך את המכשיר רק כאשר הוא פרפקט.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 19/01/2021
כמות צפיות: 2698
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

ראשון לציון

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה