אופיס דיפו רחובות

אופיס דיפו רחובות

ציוד משרדי
תחומי פעילות: מיכון משרדי
אופיס דיפו
אופיס דיפו - 5 כוכבים 1תגובות
ביל"ו סנטר, צומת ביל"ו רחובות 08-9356336
"אתמול זכיתי לחויית קניות שמזמן לא זכיתי ובטח לא ברשת כל כך מכובדת כמו אופיס דיפו , לקראת תחילת החופש הגדול בני עולה לכיתה א' ורצינו לקנות לו תיק במקום כמעט ולא היו קונים ואנו המתנו למעלה מ40 דקות עד שנציג טרח להגיע אלנו וזה למרות ששיר הקופאית הכריזה.."
אופיס דיפו
אופיס דיפו - 3 כוכבים 2תגובות
אופנהיימר 2 רחובות 08-9361394
"מעולה, מגוון רחב של ציוד משרדי תמיד נהנת לקנות בסניפים , יש גם מבצעים מעולים מדי פעם בפעם אנשי צוות מעולים ושירות אדיב"

תגובות אחרונות עבור אופיס דיפו ברחובות

1 כוכבים מאת: צפור רוזנטל       20/09/2015
קניתי בסניף רחובות בטעות עטיפות למחברות במקום עטיפות למסמכים - מוצר עם שם הפירמה אופיס דיפו עליו. באתי לחנות להחליף. בגלל שלא הייתה לי חשבונית הלכה הקופאית למנהל לייעוץ ושבה עם תשובה שלילית. ביקשתי לדבר עם המנהל אישית והתבקשתי להמתין. לאחר חמש דקות ביקשתי להזכיר לו כי אני ממתינה והוא מסר כי יגיע בהקדם. לאחר חמש דקות נוספות התייאשתי ועזבתי את החנות נרגזת ומאוכזבת. נראה לי כי מנהל שאינו מבין כי בשעת הצורך עליו לצאת ממשרדו ולפגוש לקוחות צריך עוד הרבה מאד ללמוד על שרות לקוחות וניהול חנות.
תגובה עבור: אופיס דיפו אופנהיימר 2 רחובות
5 כוכבים מאת: איתמר       28/06/2011
אתמול זכיתי לחויית קניות שמזמן לא זכיתי ובטח לא ברשת כל כך מכובדת כמו אופיס דיפו , לקראת תחילת החופש הגדול בני עולה לכיתה א' ורצינו לקנות לו תיק במקום כמעט ולא היו קונים ואנו המתנו למעלה מ40 דקות עד שנציג טרח להגיע אלנו וזה למרות ששיר הקופאית הכריזה כמה וכמה פעמים ,לבסוף ניגש אלינו נציג שאמר אני לא מהמחלקה הזו ואני לא מבין בתיקים --- לצערי למרות שאת רוב הקניות לבית הספר אנו עושים באופיס דיפו אנו נחפש כנראה מקום אחר והמחיר של תיקי הקל גב בכלל לא זולים ומוחרים שם דגמים של שנה שעברה במחיר מלא ללא הנחה של לפחות 20% ולא היתה תשובה על כך הנציג לא מבין כך אמר --- יופי של שירות
תגובה עבור: אופיס דיפו ביל"ו סנטר, צומת ביל"ו רחובות
5 כוכבים מאת: אסף       09/06/2011
מעולה, מגוון רחב של ציוד משרדי תמיד נהנת לקנות בסניפים , יש גם מבצעים מעולים מדי פעם בפעם אנשי צוות מעולים ושירות אדיב
תגובה עבור: אופיס דיפו אופנהיימר 2 רחובות

סניפים של אופיס דיפו


רשתות נוספות בתחום מיכון משרדי


קרביץ ברחובות

קרביץהרשת המובילה לציוד משרדי, מוצרי אומנות, פופ, מתנות וציוד הקיפי למחשב. הרשת מונה כ-50 סניפים ברחבי הארץ. תמהיל המוצרים כולל: ציוד היקפי למחשבים, ציוד משרדי, אומנות, פופ, תיקים, עטים, ריהוט משרדי, מחשבי..

הדרוג של אופיס דיפו

דרוג כולל: [ 5 מתוך 5 - 3 מדרגים]