סופר פארם בעפולה

148 סניפים

2 חוות דעת

בתי מרקחת

"חנות מרווחת, לא עמוסה מידי ,גם אם אין מוצרים על המדף מבררים במהירות אם קיימים במחסן ומביאים לך. נתקלתי בטעות בחשבונית-לא קיבלתי הנחה על מרכך כביסה שהיה בהנחה ללקוחות לייפסטייל לאחר בדיקה התברר שההנחה היא לא למרכך של ילדים אך למרות זאת החזירה לי הקופאית הפרשים מהסכום (לאחר קבלת אישור ) ועל כך יישר כ... "

דברו איתי

יהושע חנקין 14 , עפולה

1 חוות דעת

בתי מרקחת

תוספי תזונה

"סופר פארם הוא בין המקומות שאני אוהבת לקנות בהם כי אני יודעת שאם יש בעיה יש לאן לפנות,לא זכור לי על מקרה שרציתי להחליף פריט ולא נענו לבקשתי . לאור השירות אני חוזרת שוב ושוב לקנות ברשת זו. המשיכו כך . "

דברו איתי

יהושע חנקין 14 קניון העמקים , עפולה

תושבי עפולה והסביבה יכולים ליהנות מסניף סופר פארם המציע ללקוחותיו את כל המוצרים הרלוונטיים עבורם, בין אם זה לשימוש אישי ובין אם זה לצרכים אחרים. בסניף ניתן למצוא את כל המוצרים הנמכרים ברשת, במחירים ובתנאים הטובים ביותר.
בין היתר, ניתן למצוא מוצרים כגון, מוצרי איפור, היגיינה, טואלטיקה, תינוקות, מבוגרים, מזון ושתייה, ספורט, משחות ותחבושות, מוצרים לבית ועוד שורה ארוכה של פריטים ומוצרים שונים.
בסניף סופר פארם עפולה מועסקים צוותים מקצועיים ומנוסים, המוכנים לספק את כל המידע הרלוונטי אודות כל מוצר ומוצר, לענות על כל שאלה ולייעץ לכל לקוח ולקוחה, לפני ואחרי תהליך הרכישה. על מנת להציע ללקוחות הרשת את השירות הטוב ביותר!
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת