פלאפון רמת גן

פלאפון רמת גן

חברות סלולאר
תחומי פעילות: טלפונים סלולריים

סניפים של פלאפון

פלאפון
פלאפון - 5 כוכבים 1תגובות
אבא הלל 301, קניון איילון רמת גן 03-5727766
"אני לקוח עסקי של חברת פלאפון כשנה וחצי עברתי עליהם מחברת אורנג ואני חייב לציין שפשוט מרגישים את ההבדל בכיס חברת פלאפון פנתה אלי בהצעה לאחר סיום ההתחיבות שלי עם אורנג לאורך כל הדרך ניתקלתי בשירות מעולה וגם אחרי רגע החתימה זה לא נפסק לאחרונה הייתה.."
פלאפון
פלאפון - 0 כוכבים
אוניברסיטת בר אילן (בבנין אגודת הסטודנטים) רמת גן 166*
פלאפון
פלאפון - 0 כוכבים
דרך בן גוריון, 13 רמת גן 166*

תגובות אחרונות עבור פלאפון ברמת גן

5 כוכבים מאת: איתי    גולש פעיל באתר    18/04/2010
אני לקוח עסקי של חברת פלאפון כשנה וחצי עברתי עליהם מחברת אורנג ואני חייב לציין שפשוט מרגישים את ההבדל בכיס חברת פלאפון פנתה אלי בהצעה לאחר סיום ההתחיבות שלי עם אורנג לאורך כל הדרך ניתקלתי בשירות מעולה וגם אחרי רגע החתימה זה לא נפסק לאחרונה הייתה לי תקלה במכשיר תוך פחות משעה קיבלתי מכשיר חדש לא חלופי ולא בטיח מכשיר חדש תוך שעה לזה אני קורא שירות
תגובה עבור: פלאפון אבא הלל 301, קניון איילון רמת גן

סניפים של פלאפון

מצא סניפים של פלאפון לפי עיר
יש לבחור עיר מהרשימה למעלה

רשתות נוספות בתחום טלפונים סלולריים


דינמיקה סלולר ברמת גן

דינמיקה סלולרדינמיקה סלולר מקבוצת סלקום, היא הרשת המובילה בישראל למכירת טלפונים סלולריים ואביזרי סלולר. הרשת פעילה מאז שנת 1994, ומציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות תקשורת סלולרית לכל המכשירים אשר ברשות חברת סלקום...

מירס ברמת גן

מירסמירס תקשורת הוקמה ב1998 והיא כיום ספקית שירותי תקשורת סלולרית הרביעית בגודלה בישראל. חברת מירס מציעה שירותי תקשורת שונים למגזר הפרטי, העסקי והביטחוני. בין היתר מספקת החברה שירותי טלפוניה, שירותי תוכן,..

סלקום ברמת גן

סלקוםחברת סלקום היא חברת הסלולאר המובילה בישראל עם קרוב ל-4 מיליון לקוחות. החברה הוקמה ב-1994 והיתה לחברה השנייה בתחום זה ובכך היא פתחה את שוק הסלולאר לתחרות. במהלך השנים הפכה החברה למובילה בתחום..

אורנג' ברמת גן

אורנג'חברת אורנג' פעילה בישראל תחת חברת פרטנר תקשורת משנת 1999 , עת נכנסה לשוק הסלולאר כחברה השלישית. כיום יש לחברה למעלה מ-2.9 מיליון לקוחות והיא נחשבת לחברה השנייה בגודלה בישראל. חברת אורנג' מעניקה..

הדרוג של פלאפון

דרוג כולל: [ 5 מתוך 5 - 1 מדרגים]