הפיראט האדום כפר סבא

הפיראט האדום כפר סבא

צעצועים
תחומי פעילות: חנויות צעצועים

סניפים של הפיראט האדום

הפיראט האדום
הפיראט האדום - 5 כוכבים 3תגובות
התע"ש 25 כפר סבא 09-7664570
"חנות גדולה ומרווחת, שירות אדיב, הרבה אנשי צוות, מחירים טובים. והיתרון הגדול באמת: הם מחליפים גם מתנות שלא נקנו אצלם (בהנחה שהם מחזיקים את המוצר) וחוסכים התרוצצות מיותרת."

תגובות אחרונות עבור הפיראט האדום בכפר סבא

5 כוכבים מאת: ליאת       03/07/2011
חנות גדולה ומרווחת מבחר גדול של מתנות, מחליפים מתנות חופשי כל עוד יש להם את המוצר יחס מצוין, תמיד לעזרתנו שאנחנו באים לקנות אצלהם משהו. הכי טובים בכפר סבא ללא ספק !
תגובה עבור: הפיראט האדום התע"ש 25 כפר סבא
5 כוכבים מאת: מיכל    גולש פעיל באתר    10/08/2010
החנות מאוד גדולה ומרווחת יש מגוון גדול של משחקים ומלא מבצעים בכל חודש יש עובדים רבים תמיד יחס חם ואדיב תמיד מנסים לעזור מחליפים מתנות ללא שוב בעיה או שאלה (אם נמצא במגוון שלה) אני תמיד מרוצה ויוצאת עם טעם של עוד
תגובה עבור: הפיראט האדום התע"ש 25 כפר סבא
5 כוכבים מאת: בן       15/07/2010
חנות גדולה ומרווחת, שירות אדיב, הרבה אנשי צוות, מחירים טובים. והיתרון הגדול באמת: הם מחליפים גם מתנות שלא נקנו אצלם (בהנחה שהם מחזיקים את המוצר) וחוסכים התרוצצות מיותרת.
תגובה עבור: הפיראט האדום התע"ש 25 כפר סבא

סניפים של הפיראט האדום


רשתות נוספות בתחום חנויות צעצועים


טויס אר אס בכפר סבא

טויס אר אסרשת טויס אר אס היא רשת צעצועים אמריקאית שהוקמה בשנות החמישים ומונה מאות סניפים ברחבי העולם. בישראל יש לרשת 24 סניפים שפרוסים ברחבי הארץ. טויס אר נחשבת לרשת המובילה בישראל בשוק הצעצועים, היא מציעה..

כפר השעשועים בכפר סבא

כפר השעשועיםכפר שעשועים היא הרשת הגדולה בישראל של חנויות צעצועים עם למעלה מ-40 סניפים בכל רחבי הארץ. בחניות כפר השעשועים תוכלו למצוא צעצועים, משחקי הרכבה, מוצרי מולטימדיה, ריהוט לילדים, ציוד לתינוקות, אביזרי חצר,..

הדרוג של הפיראט האדום

דרוג כולל: [ 5 מתוך 5 - 3 מדרגים]