מוסכים באזור השרון - מומלצי 2021

עודכן ספטמבר 2021

11 חוות דעת

מוסכים

"חיפשתי מוסך בנתניה לבצע טיפול 90,000 . לאחר המלצות חמות מצד קרוב משפחה . הגעתי למוסך משה רבי אשר שם הופתעתי לגלות יחס אישי מצד מנהל העבודה וכמובן מחיר סביר בהחלט לאופן העבודה . בנוסף הופעתי לטובה ששם מסבירים לך בכל שלב העבודה על אופן הטיפול וניתן לראות איך עובדים על האוטו ולא "כולאים" אותך בחדר המת... "

דברו איתי

הקדר 45 , נתניה

8 חוות דעת

אביזרי רכב

מוסכים

"שלום אני ערן.לקוח מרוצה של רדיו סנטר. התקנתי ברכב חיישניי חניה, והתייעצתי לגבי מערכת סטראו לרכב. ההתקנה הייתה מצוינת כולל פרוק והרכבת חלקים של הרכב לצורך התקנת החיישנים, שיצא לשביעות רצוני.צוות עובדים נעים הליכות ומקצועי. את המערכת עדיין לא התקנתי כי לא החלטתי מה נכון לי,ולמרות זאת אני מבקר ושואל שא... "

דברו איתי

אהרון אהרונסון 34 , חדרה

5 חוות דעת

מוסכים

"ברשותי רכב מסחרי אשר משמש לעבודה מסוג רנו מאסטר. חוסר היחס של הצוות היה פשוט מזעזע, חוסר מקצועיות מוחלט, מחירים גבוהים ב 30% לפחות ממחירי שאר המוסכים (המורשים של רנו) פשוט הזוי! ביליתי חצי יום בהמתנה למענה הטלפוני שלהם על מנת לקבל תשובות מה מצב הרכב, מה הצפי לתיקון התקלה וגם כשענו לי הפנו אותי למספר... "

דברו איתי

הפרסה 3 , כפר סבא

5 חוות דעת

פחחות רכב

מוסכים

"הגעתי למקום כדי לנקות נקודות של צבע מהשמשה הקדמית, איתי בעל המקום אמר לעובד לנקות את השמשה עם סכין מיוחדת. שאלתי אם אין סיכוי שהשמשה תינזק או תישרט והוא השיב בשלילה ובזלזול. בסיום הגעתי לראות את סיום העבודה - כל השמשה מלאה שריטות ,העובד הבין שהוא גרם לכך וקרא לאיתי ואיתי בלי להסתכל בכלל התנער מאחריו... "

דברו איתי

יוסף מייזר 8 , חדרה

5 חוות דעת

מוסכים

מוסך אופנועים

"לאחר שחיפשתי בגוגל מוסכים בנתניה וקראתי עליו הרבה ביקורות חיוביות, הגעתי למוסך זה. העובדים במוסך מאוד נחמדים וישר הציעו לי משהו לשתות. הבעיה שלי הייתה שכשהייתי לוחץ על הברקס האוטו היה משמיע קול מוזר. הם סידרו לי את הבעיה תוך פחות משעה ולקחו ממני מחיר בהחלט הוגן לטעמי. אני ממליץ על מוסך זה בחום. "

דברו איתי

המלאכה 3 , נתניה

3 חוות דעת

זגגות רכב

מוסכים

"ביקרתי אצל בני זגגות רכב ברעננה שהחליף לי את המנגנון של החלון השמאלי האחורי של הרכב במנגנון משומש, על התיקון דרש 400ש"ח , לאחר 6 חודשים שוב בעיה באותו חלון והפעם בגלל שבר במנגנון המשומש וכנראה הישן מאוד, הגעתי לבני שהחליף חלק במנגנון, ולהפתעתי התעקש ודרש אותו סכום בדיוק בטענה שהאחריות היא עבור 3 חוד... "

דברו איתי

המלאכה 18 , רעננה

7 חוות דעת

מכוני רישוי

מוסכים

"אני חושבת שמכון אלדר שהבוחן הוא שמעון ביסמוט הוא אחד המכונים היותר מוצלחים באזור השרון משום שהוא נורא יסודי ומקצועי ,זמן הוותק שלו , האחריות ,מסירות ונאמנות מוסיף על כל העבודה .שיקולו של כל אדם לבחור באשר הוא ירצה . אבל על פי דעתי אין בעולם מכון כזה טוב גם שאני בעצמי חיכתי שעה לבדיקה!!! "

דברו איתי

הכדר 24 , נתניה

1 חוות דעת

מוסכים

"צמיגים צריך לקנות ממי שמבין בהם, הבעיה שנתקלתי בה היה שלאחר שבאתי לתקן פנצ'ר הייתי צריך להמין מעל שעה שיאזנו מחדש את כל 4 הגלגלגים, לאחר האיזון טרם נפתרה בעיית הרגיעדה בהגה. נאלצתי לחזור 3 פעמים עד שזה תוקן, פעם היו מקצועיים יותר. קניתי במקום 4 צמיגים של "מקסיס" במחיר של 350 ש"ח לצמיג, טופלתי ע"י גי... "

דברו איתי

קהילת ציון 23 , עפולה

תגובות נבחרות על מוסכים באזור השרון

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות נפוצות

מהם השירותים הניתנים במוסך?

להתקע עם הרכב או להזדקק לשירות מוסך זה תיק רציני, אבל הוא הופך לחוויה נעימה יחסית כל עוד אתם יודעים לפנות למוסך טוב ואמין. לכן, הבחירה במוסך מורשה מומלץ היא קריטית לאיכות התיקון, למקצועיות וכמובן למחיר.

 

מוסכים מורשים נותנים בדרך כלל מענה שלם לרכב ובין השירותים שהם מספקים תמצאו:

 

שירותי פחחות וצבע

טיפול בתאונות
מכונאות רכב
שירותי מיזוג אויר
חשמל רכב
דיאגנוסטיקה
הכנת הרכב לטסט
בדיקות תקופתיות
טיפולים שוטפים

החלפת פלגים

החלפת מצבר

שטיפת מנוע

ועוד

 

כדי לקבל מושג על מוסכים מומלצים ולקרוא חוות דעת אמיתיות היכנסו לרשימה המלאה שלנו >

האם צריך לעשות כיוון פרונט בכל פעם שמחליפים צמיגים?

אין צורך לעשות כיוון פרונט בכל פעם שמחליפים צמיגים. עם זאת בדרך כלל כשמחליפים צמיגים ימליצו לנו לבצע כיוון פרונט ואף יציעו לנו מכון כיוון פרונט מסוים שם נוכל לבצע בדיקה ללא תשלום ואת הכיוון עצמו בעלות מופחתת. חשוב להיזהר ממכוני כיוון פרונט שימליצו לנו לבצע כיוון ללא שיש צורך ממשי בכך.

האם כדאי לעשות בדיקה לפני קנייה?

כדאי לעשות בדיקה לפני קנייה כדי להבטיח שהמחיר שהמוכר מבקש הוגן ושאין ליקויים שהוא אינו מספר לנו עליהם, ליקויים שתיקום שלהם יחייב אותנו בהוצאה נוספת מעבר לעלות הרכישה. אם אתם קונים רכב מאדם שאתם סומכים עליו ב-100% (קרוב משפחה למשל), אם הרכב חדש ומטופל לפי הוראות היצרן במוסך מורשה, ייתכן וניתן לחסוך את ההוצאה ולוותר על בדיקה לפני קנייה.

היכן עושים הכנה לטסט וכמה זה עולה?

הכנה לטסט משתלמת מפני שבאמצעותה ניתן להבטיח שלא תהיינה הפתעות בטסט ויתגלו ליקויים שיחייבו אותנו לפנות למוסך כדי לתקנם ואז לשוב למכון הרישוי לטסט חוזר. אם הרכב שלנו חדש ומטופל היטב ניתן לוותר על הכנה לטסט ולהשלים עם הסיכוי שבכל זאת תתגלה תקלה שבגללה נצטרך להתרוצץ מעט בין המוסך למכון הרישוי.

איך יודעים אם המוסך מורשה מטעם איגוד המוסכים הישראלי?

בדרך כלל מוסך המורשה מטעם איגוד המוסכים הישראלי יציג תעודה המוכיחה זאת. אם אינכם בטוחים שמדובר במוסך מורשה ניתן לשאול ולוודא. כל מוסך המורשה מטעם יבואן רכב כזה או אחר הוא מוסך החבר באיגוד המוסכים הישראלי. מוסכים מורשים מחויבים לעמוד בסטנדרטים שמציב האיגוד וכפופים להליכי בוררות שהאיגוד מבצע במקרה של סכסוך בין לקוח למוסך.

איך יודעים אם צריך להחליף רפידות לבלם?

כאשר אנו מכניסים את הרכב למוסך לשם טיפול או הכנה לטסט יבדקו גם את רפידות הבלמים ויאמרו לנו אם יש צורך להחליף רפידות מלפנים, מאחור אם גם וגם. אם לא החלפנו רפידות בזמן והגענו למבחן רישוי שנתי (טסט) עם רפידות לא תקינות, הרכב לא יעבור את הבדיקה ונצטרך לפנות למוסך כדי להחליף רפידות ואז לשוב למכון הרישוי לטסט חוזר.
דירוג הקהילה

ממוצע המלצות על מוסך, מוסך מורשה - 2021

5/5

מבוסס על 745 תגובות
דירוג קהילת אתר תגובות הוא ציון משוקלל שמבוסס על תגובות מאומתות של גולשי האתר על העסקים הרשומים באתר. קראו את התגובות המלאות בכרטיסי העסק
Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת