אילוף כלבים בכל הארץ - מומלצי 2023

מחפשים אילוף כלבים בכל הארץ? רשימה מעודכנת דצמבר 2023

כל הארץ
שינוי מיקום

אילוף כלבים בכל הארץ

שזור , כרמיאל

13 חוות דעת

אילוף כלבים

"אני ממליצה על מוטי הוא מאלף מס' 1 יש לי כלב מסוג שיצו שבמקום להיות כלב ידידותי וכלב רגוע למשפחה היה ההפף לאור ההריון שלי החלטתי כי אני שולחת את הכלב לאילוף אצלו (אני מראשון) ולאור המלצות ניגשתי אליו ויצאתי מאושרת עד הגג היום אני קוראת לכלב הוא בא היום אני אומרת לו שב הוא יושב יש לי תינוקת והוא מדהים... "

געתון , נהריה

14 חוות דעת

אילוף כלבים

פנסיון לכלבים

"בנאדם זהב ,מדבר בגובה העיינים הכלב היה באילוף אחרי חודש חזר ממושמע ולא קופץ מבסטט מאוד גם מחיר בסדר "

בית הכרם , ירושלים

13 חוות דעת

אילוף כלבים

"קרן עזרה לנו רבות בטיפים ואילוף של הכלבה שלנו שהגיעה אלינו גורה, קרן ליוותה אותנו משלב קניית הכלבה דרך השתלבותה בבית יחד עם הכלבה הבוגרת שלנו ונתנה טיפים שעזרו המון. גם הבייביסיטר על הכלבות כשטסנו לחול היה מדהים ומושקע. בקיצור- ממליצה בחום!!!! "

המלאכי , ראשון לציון

13 חוות דעת

אילוף כלבים

"מאלף נהדר, עבדנו איתנו כשהבאנו כלב הביתה, הוא שינה אותו לגמרי, הפך אותו להרבה יותר מחונך, הרבה יותר חברותי, מקצוען אמיתי "

עפרוני , כפר סבא

12 חוות דעת

אילוף כלבים

פנסיון לכלבים

"מכירה את ערד כבר מספר שנים ואני יכולה לומר, מדובר במטפל ייחודי, מאוד אוהב כלבים, יודע איך לגשת אליהם, מספק שירות נהדר, מאלף נהדר "

רוטשילד 45 , תל אביב

12 חוות דעת

אילוף כלבים

"אני מאוד אוהבת את הכלב שלי ולא ידעתי אם אוכל למצוא מישהו שיוכל לטפל בו כפי שאני מצפה, לשמחתי מצאתי את דוג-מן, האנשים הנכונים למשימה, הם הוכיחו לי את זה בכל יום ובכל שעה שבילו איתו "

המרכז , תל אביב

11 חוות דעת

אילוף כלבים

"אילוף מעולה וטיפים יוצאים מן הכלל, לימדה אותנו לא מעט שיעורים איך לטפל בכלב שלנו "

המרכז , חיפה

8 חוות דעת

אילוף כלבים

"הוא מאמן גם בני אדם ולא רק כלבים וזה חשוב לא פחות, איש מדהים שגורם לכל כלב להיות מאולף ולכל אחד להסתדר עם כלבים, נותן שירות בחיפה מומלץ מאוד "

למה העסקים האלו

זמינות
זמינות

האם העסק עומד לרשות הגולשים במהירות ובמקצועיות כפי שמצופה מעסקים מובילים

שקיפות
שקיפות

מי עומד מאחורי העסק, איך הוא נראה והיכן העסק ממוקם - שקיפות מייצרת אמינות

אמינות
אמינות

חוות דעת שליליות ודרך הטיפול בתלונות - חשובה לא פחות מהמלצות

מקצועיות
מקצועיות

האם לעסק קיימות התעודות וההכשרות המתאימות בתחום עיסוקו

מוניטין
מוניטין

איסוף המלצות לאורך זמן גם באתר טופר וגם בפלטפורמות אחרות

שאלות גולשים על אילוף כלבים

האם ניתן לאלף כל כלב?

מדובר בשאלה מורכבת ולא חד משמעית. במובנים מסוימים, כלב הוא כמו ילד. יהיו שיטענו שאם עובדים עם כלבים מגיל צעיר מאוד אז אפשר לאלף אותם, גם אם הם מאוד עצמאיים ונוטים להיות מופרעים. בעיקרון, אפשר לאלף כל כלב ברמה מסוימת, בסיסית, אך זה תלוי מאוד ברמת האילוף, סוג האילוף, באיזה גיל מתחילים, איך עושים את זה וכן עד כמה משמרים ועובדים עם הכלב על התרגילים השונים שהוא למד במהלך האילוף. זה דורש הרבה מאוד סבלנות לא רק מצד הכלב אלא גם מצד הבעלים שלו. 

אילו שיטות אילוף קיימות?

ישנן שיטות אילוף שונות. הרבה פעמים אנחנו שומעים על מאלפים שיצרו לכאורה שיטות משלהם. אפשר לחלק את השיטות לשלושה סוגים עיקריים:

 

 

אילוף מבוסס על חיזוק חיובי  - הכוונה היא שבכל פעם שהכלב עושה מעשה חיובי, מחזקים אותו באמצעות ליטוף או חטיף. אם הוא עושה מעשה שלילי אז מענישים אותו בכך שלוקחים ממנו דברים שהוא קיבל בעבר. מדובר בשיטה מאוד פופולארית ומקובלת היום. 

 

 

אילוף בעזרת אמצעים שונים – הרעיון הוא להשתמש באמצעים שיכולים לאלף את הכלב ולעזור לו להשריש התנהגויות חיוביות. הכוונה היא לשימוש בקליקר, רצועה ארוכה ועוד. חשוב להדגיש, לא מדובר על אלמנטים בעייתיים שיכולים להכאיב לו. למרות שבמקרים קיצוניים, כן נהוג להשתמש באלמנטים אלקטרוניים שיכולים לגרום לו תחושת כאב, אך זה רק במקרה והכלב מאוד מופרע וקשה להשתלט עליו. 

 

 

אילוף באמצעות תצפית וחיקוי – הכוונה היא לספק לכלב מודל מסוים איך להתנהג. זה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות התנהגות מסוימת של הבעלים או המאלף וכן זה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות יצירת מערכת יחסים חמה עם הכלב. זה דורש זמן וכן דורש מהכלב להיות חכם ולהבין מה הוא רואה וכיצד עליו להתנהג.

כמה זמן אמור להימשך תהליך אילוף?

אין הגדרות זמן ברורות כמה זמן אמור להימשך תהליך אילוף. הוא יכול להימשך שבועות ויכול להימשך חודשים. רוב המאלפים יסכימו שבשביל אילוף בסיסי, קרי, לא לעשות צרכים בבית ולשמור על שגרה סדירה, יש צורך באילוף שנמשך לפחות חודש. ישנם כלבים שיקלטו את הרעיון מהר וישנם כלבים שיצטרכו יותר זמן. 

זה תלוי בהרבה מאוד גורמים. למשל, סוג הכלב, האופי שלו, דברים שהוא חווה בעבר, אופי העבודה איתו בזמן האילוף ובבית, סוג ואיכות האילוף ועוד. 

באיזה גיל נכון להתחיל באילוף כלב?

ככל שמתחילים יותר מוקדם, כך יותר טוב. בדיוק כמו אצל תינוקות, יש להשריש אצל הכלב התנהגויות מסוימות כבר בשלב מוקדם על מנת שהוא לא ילמד דברים אחרים ויתרגל להתנהל כך. באופן טבעי, זה לא יהיה נכון להתחיל לאלף אותו מהרגע שהוא יוצא מבטן אימו מאחר וזה מוקדם מדי. אפשר לחכות מספר שבועות ואז להתחיל לעבוד איתו. בדרך כלל מדובר על גיל 3 חודשים בערך, כנקודת התחלה טובה. 

כמה עולה אילוף כלבים?

כל מאלף כלבים יגבה מחיר אחר עבור עבודת אילוף. המחיר ייקבע על פי משך הזמן האילוף, סוג האילוף, סוג הכלב איתו צריך לעבוד, ובאופן טבעי גם על בסיס הביקוש. ככל שהמאלף יותר מבוקש, כך סביר להניח שהמחיר יהיה גבוה יותר. 

 

 

בעיקרון, המחירים נעים בין 150-300 שקל עבור פגישה אחת, לסכומים של 500-800 שקל עבור 5 מפגשים, ואם מדובר על כמות גדולה יותר של מפגשים, אזי שהעלויות יכולות להגיע גם לסכומים של אלפי שקלים. 

האם במסגרת אילוף כלבים, הכלב לומד לבצע "תרגילים" מיוחדים?

מאלף כלבים בעיקרון, מטרתו ללמד את הכלב להתנהל בצורה נכונה ומתאימה לשגרה של מגורים בבית עם בני משפחה וכן לא להרתיע או לפחד מאנשים זרים. המטרה היא שהכלב לא יעשה את הצרכים בבית, לא יאכל רהיטים או דברים אחרים, לא ינבח ובוודאי לא יינשך את דיירי הבית או אנשים זרים ועוד. 

 

 

תרגילים מיוחדים ויוצאי דופן, הרבה פעמים זו רמה אחרת, גבוהה יותר של אילוף ובדרך כלל מיועד למטרות מסוימות, למשל בשביל להכשיר כלבים לשירות במשטרה, צבא או בכוחות ביטחון והצלה. לא כל כלב יכול להתאים לכך ולא לכל מאלף יש את הידע והכלים לכך. 

Business Image

עסק זה אינו דורג עדיין

בקשה להתייעצות

פנייתכם תועבר לבית העסק לאחר שתיבדק ע"י צוות טופר

שליחה

מלאו את הפרטים

אנחנו נשלח את פרטי הפניה המלאים למייל זה ואת רשימת העסקים שנמצאו מתאימים

קוד אימות ישלח למספר זה

*ביצירת חשבון הנך מאשר את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות וקבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טי
Category Lead Success

פנייתך התקבלה בהצלחה!

תודה רבה, בית העסק קיבל את פנייתך, אנו מקווים שהמענה יהיה מהיר.

סגירה

שגיאה בשליחת הפנייה

סגירה
הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת