רב חן

5 סניפים

רב חן הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, המציעה לכלל המבקרים להנות מצפייה בסרטים החדשים ביותר על גבי המסכים האיכותיים ביותר, בדו מימד וכן בתלת מימד. אנו ברב חן נשמח לספק לכם את התנאים הטובים ביותר לחוויית צפייה מיטבית.

10 חוות דעת

בתי קולנוע

"לפני כחודש הלכנו כל החברה לראות את הסרט הנסיך הפרסי. הגענו לקופה שילמנו והמוכר היה נחמד מאוד והלכנו לקנות פוקפורן ושתייה אז הסבירו לנו על המבצעים והם היו בקיעים מאוד "

דברו איתי

שלמה המלך 37 , קרית אונו

9 חוות דעת

בתי קולנוע

"מבנה בית הקולנוע יפה ומודרני למרות שאינו שייך לבתי הקולנוע רבי האולמות שצצו לאחרונה בכל מקום מקומות הישיבה נוחים כי יש מרווח לרגליים וריפוד נוח הייתי בסרט השירות היה טוב גם מיקומו באזור מרכזי בתל-אביב כמו כיכר דיזנגוף מעולה הבעיה היחידה שיש יותר מדי סרטי ילדים ונוער ופחות סרטים איכותיים בסך הכל בית... "

דברו איתי

בן עמי 16 , תל אביב

6 חוות דעת

בתי קולנוע

"היופי הוא שתמיד יש מקום, תמיד יש מה לראות, אפשר להגיע באמצע השבוע ולראות סרטים טובים, לא צריך יותר מזה, בית קולנוע מאוד איכותי ונוח לישיבה, מאוד מומלץ לבילוי. "

דברו איתי

שדרות שבעת הכוכבים 8 , הרצליה

6 חוות דעת

בתי קולנוע

"תמיד העדפתי את הסרטים שרב חן מביאה על אלה שגלובוס מביאה. בנוסף, אני גר באיזור מודיעין ויש לנו 2 קולנועים - רב חן בקניון עזריאלי וגלובוס בישפרו סנטר. המיקום של הרב חן הרבה יותר נוח ועסקי. הקולנוע עצמו הרבה יותר גדול והאווירה טובה בהרבה. למרות שאני לא נוהג לקנות הרבה באולמות קולנוע, אני חייב לציין שהמ... "

דברו איתי

לב העיר 2, קניון עזריאלי , מודיעין

4 חוות דעת

בתי קולנוע

"אני הולכת פעמיים בשבוע לפחות לסרטים בקולנוע. קולנוע רב חן קרוב לבית שלי אני הולכת לרב חן בגבעתיים. הבית קולנוע מאוד מסודר ונקי, שירות מהיר בעמדות של קבלת הפופוקרן והשתייה. לא נתקלתי בבעיות ובתלונות. יש מבחר של סרטים ותמיד מחדשים ומרעננים. יצא לי להיות גם בהשקות שונות בבית קולנוע הזה ובאמת חוויה. אני... "

דברו איתי

קניון גבעתיים, יצחק רבין 53 , גבעתיים

הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת