גלובוס מקס קרית ביאליק

גלובוס מקס קרית ביאליק

בתי קולנוע
תחומי פעילות: בתי קולנוע
גלובוס קריון
גלובוס קריון - 4.5 כוכבים 5תגובות
דרך עכו 192 קרית ביאליק *2235
"אני ובעלי ביקרנו בקולנוע בקיריון בVIP ביום שישי בערב לפני כחודשיים חוויה מדהימה ומפנקת כאשר הגענו ישנו מתחם נפרד לVIP עם מזנון עשיר ושתיה חופשית לפני שנכנסנו לסרט קיבלנו שתיה ופופקורן וחטיף עם מטבל בתוך האולם כורסאות מרווחות מאוד ממש כייף גדול מתכננת.."

תגובות אחרונות עבור גלובוס מקס בקרית ביאליק

5 כוכבים מאת: אפרת    גולש פעיל באתר    19/09/2010
אני ובעלי ביקרנו בקולנוע בקיריון בVIP ביום שישי בערב לפני כחודשיים חוויה מדהימה ומפנקת כאשר הגענו ישנו מתחם נפרד לVIP עם מזנון עשיר ושתיה חופשית לפני שנכנסנו לסרט קיבלנו שתיה ופופקורן וחטיף עם מטבל בתוך האולם כורסאות מרווחות מאוד ממש כייף גדול מתכננת לבקר שוב בקרוב
תגובה עבור: גלובוס קריון דרך עכו 192 קרית ביאליק
5 כוכבים מאת: אלי    גולש פעיל מאוד באתר    06/06/2010
בקיץ האחרון אני ובני משפחתי נסענו לבקר את אימי שגרה בקרית ביאליק הילדים השתעממו ואימי המליצה לי לבקר בבית קולנוע גלובוס קרית ביאליק הילדים הגיעו למקום נהנו מסרט טוב וממופקורן ויחס אדיב בבית קולנוע שהיה חוויב
תגובה עבור: גלובוס קריון דרך עכו 192 קרית ביאליק
5 כוכבים מאת: דליה    גולש פעיל מאוד באתר    31/05/2010
אין כמו חוויה חוזרת ונשנית בקולנוע של הקריון. קודם כל זה נמצא בקריון, מה שלדעתי משפר את העניין, יש שם הכל. מעבר לזה- הקולנוע מאוד יפה ,מטופח, שירותים נקיים, יש מקום קרוב ליד שניתן לצאת ולעשן בו. רשת גלובוס זמינה לכל מיני מבצעים כמו 1+1 במסטרקארד או דרך ארגון "בהצבעה" של המילואימניקים ב 22 ש"ח לכרטיס. יש גם מבצע בלייף סטייל- השני ב 9.90. זה הופך את החוויה ללא יקרה כל כך. האולמות מפוארים, נקיים, מרווחים והכורסא מאוד נוחה. גם איכות הסרט ברמה גבוהה.
תגובה עבור: גלובוס קריון דרך עכו 192 קרית ביאליק
5 כוכבים מאת: אורין    מגיב סדרתי באתר    15/05/2010
הייתי בקולנוע הנ"ל לפני כשבוע וחווית הצפייה פשוט מרשימה, הייתי בVIP שאכן עולה יותר, אך גם יש יותר פינוקים מאשר להיות בצפייה רגילה, כורסאות נוחות, שתייה חריפה, והמון דברים טובים שאין לצופים הרגילים!
תגובה עבור: גלובוס קריון דרך עכו 192 קרית ביאליק
4 כוכבים מאת: דני    מגיב סדרתי באתר    12/05/2010
אולמות הקולנוע דיי גדולים. יש את אפשרות הVIP שאמנם עולה קצת יותר אבל מפנקת אותך בכל מיני סוגי מאכלים ושתייה (גם חריפה) בחינם לפני הסרט. קיימת גם הנחה לחיילים לחלק מהסרטים.
תגובה עבור: גלובוס קריון דרך עכו 192 קרית ביאליק

סניפים של גלובוס מקס

הדרוג של גלובוס מקס

דרוג כולל: [ 5 מתוך 5 - 5 מדרגים]